Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:14:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 205312 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 02, 2012, 20:09:07 »

Веси, не говори глупости и къси нокти ти отиват много. good
Аз по този повод искам да те питам, срещу заплащане разбира се, защо да не направиш ти моите нокти?
аз така или иначе втори път едва ли ще си сложа ни акрил , ни гел. И аз ще спестя малко пари така.
Маникюрът който искам за софия, е в галерията ми, ако не си го видяла, виж го и ми кажи дали ще се справиш. give_rose Искам да  ги направя 2 дни преди сватбата, за да не съм на нерви и на зор.
Кивчо, мен ангелчето отдавна ме е превзело, ама след сватбата директно с помощта на дяволчето ще направя ремонт и ще си платя парното хахаха. focus sarcastic
Ем, с удоволствие, но вероятно ще отсъствам от София тогава и не искам да ти обещая нещо, което не знам дали ще мога да изпълня.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 03, 2012, 07:49:49 »

Ем, и от мен един съвет като начинаеща в изкуствения маникюр  pleasantry  Миналата година си правих за първи път ноктопластика с гел. Направих я точно два дни преди да заминем на лятната ни почивка в Халкидики! Доста неудобно се чувствах - първите няколко дни - все едно ноктите не бяха част от мен и непрекъснато трябваше да се съобразявам кое как да пипна или хвана. Съветвам те да отидеш на маникюр поне 5 дни преди сватбата, за да свикнеш с ноктите.  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 03, 2012, 08:39:53 »

аз не знам дали ще има голяма разлика, защото едно време като нямаше такива неща, съм си ходила с изкуствени по събития, от онези с лепилцето  tease , и им свикнах бързо. Ивелка , същото ли е усещането?

Опасявам се че ако ги направя много преди деня, ще издера лака или кой знае какво покрай домакинските задачи ....
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 03, 2012, 08:49:25 »

Не мога да кажа дали е същото усещането, защото не съм си лепила от тези. Но би трябвало да няма кой знае каква разлика smile Ами няма да вършиш никаква домакинска работа преди сватбата, нали си булката все пак smile Аз така си имах извинение, понеже и чинии много трудно миех, та милото много ми помагаше в домакинството blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 03, 2012, 09:04:24 »

хахах, добре го наредихме моя човек с теб  sarcastic
Между другото поръчах и сега очаквам да пристигне чисто бяла лачена чантичка за майка ми , с огромна панделка. Сама си я избра оттук :
http://buyme-bg.com/catalog/index.php?cPath=42_22&page=8
ама като гледам съм взела последната бройка, тъй като вече не мога да ви покажа снимката й.  crazy

Баща ми беше силно потресен как така майката на булката щяла да е в бяло и лилаво рокля. angry
Аз му обясних че има страни в които даже е прието да е така, а в случая , не мога да хвърля 90 $ на вятъра, само и само да угодя на мнението му .... bad
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 03, 2012, 09:46:30 »

Еми, за цвета на роклята - хич и не го мисли даже. Може на пръв поглед да е странно, заради асоциация с една нерядко срещана ситуация по сватбите. И то странно, но от гледна точка на булката. Защото това си е нейният ден, тя трябва да е с "бялата рокля" и прави неприятно впечатление, когато на сватбата друго момиче е в бяло поради ... да си го кажем направо - чиста проба завист.  nea
Но вашият случай няма нищо общо с това, пък и отново стигаме до есенцията на сватбата на двама влюбени - както на тях им харесва.  give_rose
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 03, 2012, 12:49:41 »

Емм ,страхотна комбинация сте избрали-бяло и лилаво - Bravo-ще е страхотна майка ти с този тоалет,а на бащи ти не му се връзвайте много ,много -цялата ситуация преди сватбата е адски изнервяща и всички може да се озовете в 1 момент на контра ;)толкова много са емоциите,вълненията и притеснението,че....... ние с майка ми не давахме на баща ми дума да възрази:)като отворим едни големи усти girl_wink-страшна еуфория-той като я види в самия сватбен ден облечена с роклята прическа-туй,онуй и  ще си върне думите назад:) give_rose good
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 03, 2012, 12:54:48 »

Еми според мен комбинацията бяло и лилаво е много добра и според мен майка ти ще бъде една много елегантна тъща blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 03, 2012, 14:59:29 »

аз съм убедена че ако той не знаеше че това е била рокля, предназначена за мен първоначалн ( макар силуетът да е гръцки и да става за всеки случай ), нямаше да реагира така. Преобладаващата част на роклята, въпреки моите лилави елементи, които въвеждаме с шивачката, е бяла. Но това е макса който мога да направя, при положение че роклята иначе трябваше да я хвърлим... angry
Тя реши че няма да си купува сандали или обувки, с много чувствителни крака е, трудно свиква с нови, а има едни бели , които са й удобни. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 03, 2012, 15:57:11 »

Момичета, тъй като в Сопот прическата ще я правя с помощта на приятелка, моля да ми препоръчате професионален лак за коса, супер силен ! give_rose
ето примерно този , някой има ли отзиви за него :
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/stilizanti/lak/HAIR-SPRAY-EXTRA-STRONG-HOLD-500ml-profesionalen-super-silen-i-barzo-sahnesht-lak-za-kosa

Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 03, 2012, 16:29:42 »

Ами аз не съм много запозната с професионалните лакове за коса, но и фризьорки са ми казвали за черния Тафт, че е доста добър.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 03, 2012, 16:53:10 »

имам го, на моята коса няма особено въздействие, затова моля за предложение относно професионалните .
 Wink give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 03, 2012, 17:12:17 »

Сега питах една приятелка фризьорка и тя препоръча това http://zlatnaribka.com/lak-silna-fiksaciq-chi-helmet-head-284-ml-400-2008.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 03, 2012, 17:45:26 »

Сега питах една приятелка фризьорка и тя препоръча това http://zlatnaribka.com/lak-silna-fiksaciq-chi-helmet-head-284-ml-400-2008.html
Благодаря ти за усилието , save-вам го и ще го купя  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 04, 2012, 07:25:57 »

За съжаление не мога да помогна с лака, не съм много в час! Обаче не мислиш ли, че в малкия град за 30 лв. ще ти направи прическа фризьор, вместо да купуваш лак, който кога ще използваш после....?
А за роклята - да не ти пука кой чичо какво казал! Нали на теб ще ти е кеф!
Айде малко остана. Свиркай си и не слушай много даващите акъл, че са изнервящи в такава ситуация. Гледай си нещата и си ги прави, както ти ги виждаш най-добре!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines