Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:11:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203626 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #45 -: юли 28, 2012, 10:22:04 »

Еми, миличка, много съжалявам да чуя, че имаш здравословен проблем....пожелавам ти да се оправиш бързо - пращам ти цялата си положителна енергия, за да се почувстваш по-добре  LOVING
Знам, че с подготовката всичко е наред и организирано, но ако все пак имаш нужда от помощ за нещо - ние сме насреща smile
Значи, все пак съм познала за пратките вчера - супер good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 28, 2012, 10:39:26 »

Ем , желая ти пълно оздравяване и спокойствие.Сигурна съм ,че сватбата ще е перфектна ,още повече ,че си имаш съмишленик / бъдещият съпруг / ,който е готов даже и да пише в неясен за него форум за теб.
Ти почивай и давай разпоредби,виждам ,че има много хора до теб ,които са готови да ти помогнат.
Стискам палци най-вече да си добре здравословно. good
Активен
SpoileR
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1



« Отговор #47 -: юли 28, 2012, 14:43:00 »

ааааааааа...ами аз такова... направих си и аз профил

Малко време ще ми трябва да се ориентирам, че тука иконите са малко по-други (от там където аз идвам    pleasantry), ама ш'се оправим!  blum


  good А сега, пряко включване от Еми:

"Ето ги шишетата за които говорихме:




Виното с Котката е за Църквата, а Шампанското с Лавандулата е за Гражданското. Аз избрах етикетите от безплатен сайт с шаблони. Перличките и сребърната нишка ни ги донесоха от Австрия поотделно, уж са за дръжки на букети, но аз им намерих друго приложение.. girl_wink Реших да няма панделки.

Ресторанта в София е Инканто в Холидей ИНН. Предлагаха безплатни Бордо калъфи за столове, но ми се сториха много тъмни и невръзващи се с темата ни... затова ще има пак безплатно по едно бяло цвете във ваза, на всяка маса. smile


Фотограф на 2-те сватби ще ни е Петър Савов:

>>>>>>>>>>>> http://peters-photo.net/  <<<<<<<<<<<<


Начинаещ в "Сватбената фотография", но познаваме творчеството му "От Близо" и му се доверихме.  Wink
Всеки трябва да има шанс да започне от някъде.  good

Когато взема в ръце пакетите от Ломбард, ще снимам и ще кача, пак чрез Моя Спойлер- Писер  sarcastic

Благодаря за пожеланията, много е тегаво без компютър, ама така е, като не си пазя очите... olele

 give_rose "


 
« Последна редакция: юли 28, 2012, 14:50:23 от SpoileR » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 28, 2012, 15:14:48 »

Хаха  goodpost goodpost goodpost
За SpoileR - сега да не се възгордееш много, ама евала, че правиш това за жена ти, определено е много мило и внимателно smile Имай предвид, че всички жени са си казали "Awwww" и ще ти се радват много smile
Взели сте супер решения за етикетите и за фотографа  good
За Еми - това с бутилките е уникално! Ще ми се и аз да нямеря нещо такова.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: юли 28, 2012, 15:26:42 »

SpoileRgood. и потупване по рамото!
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 28, 2012, 18:04:51 »

 Bravo Spoiler

Страшно ми харесаха снимките на фотографа, който сте избрали. Ще очаквам с нетърпение снимките!
Еми дошли ли са пратките най-накрая?  yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #51 -: юли 29, 2012, 12:02:41 »

Благодарим за прякото включване smile Да се оправяш!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 30, 2012, 09:29:04 »

Еми, много съжалявам за здравословните проблеми sad Стискам палци да се оправяш по-бързичко и ти пращам много положителна енегрия Love girl
За подготовката - всичко звучи много интересно , както го разказваш, чак си го представих! girl_in_love Радвам се, че пратката найййй-после е пристигнала danceg Заинтригува ме с тоалетите - и твоите и на мъжа ти, нямам търпение да ги видя pardon
SpoileR, радваме се, че се включваш, за да ни държиш в течение с подготовката - ти си нашата свръзка с Еми blum
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 30, 2012, 10:28:59 »

Честита темичка и от мен. Пожелавам ти бързо оздравяване и много спокойствие преди сватбата. give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 30, 2012, 13:54:44 »

Еми, това с вестибуларния апарат звучи кофти... Дано мине леко и бързо и да се върнеш при нас да разправяш за емоциите преди сватбата, че тя доооста наближи! Всичко много ми харесва - фотографът и етикетите на бутилките са супер! А в украсата с перлички направо се влюбииих! heart
Spoiler, поздравявам те за регистрацията и избора на ник! Ти за това си тук - да ни даваш малки spoiler-чета за подробностите около сватбата!
Ем, оправяй се мнооого бързо, че ни липсваш, пращаме ти цялата си форумска положителна енергия! give_rose butterfly Sunshine Flower Clover
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: юли 31, 2012, 14:11:44 »

 smile


* lavandula_n.jpg (19.55 KB, 250x250 - видяно 4407 пъти.)
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #56 -: юли 31, 2012, 15:03:49 »

emmmmmy, макар и с малко закъснение, честита темичка от мен smile Пожелавам ти положителни емоции покрай подготовката и незабравим сватбен ден smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 31, 2012, 16:00:40 »

Момичета, аз съм малко по-добре, но все още ми се вие свят, така че гледам да стоя в нета по 10 минутки макс. не се знае доколко ще се възстановя до 26ти, но правя всички необходими усилия, препоръчани ми от лекарите.  nea
Бих искала , за доброто на другите, да опиша и посоча пратките и селърите , от които съм доволна или недоволна. За да спестя на други желаещи да пазаруват с проблеми  за сватбата си, от ибей или други сайтове.

Ето го Булото:
http://www.lightinthebox.com/two-tier-waltz-wedding-veils-with-cut-edge_p211319.html
дойде супер измачкано, непоръбено, но отличен цвят и материя.Цветето към него също е прекрасно, само дето не бе зашито към булото , както изглежда на картинката, а хванато със силикон към щипка за коса  shok . Като цяло е супер готино.

Булченската рокля ( вече рокля за майката ) -
http://www.ebay.com/itm/New-Stock-Halter-Chiffon-Bridesmaid-Prom-Dresses-Evening-Dresses-wedding-dress-/160790390762
Не ви препоръчвам този селър leih2011 !
да не говорим че забави роклята, защото пишеше че има готови, а всъщност е лъгал и е шита в последния момент!
Добър плат, наистина шифон. Хубаво цвете на рамото. Добре скроена част около бщста. И оттам нататък.... всичко е за корекции- дупка незашито пространство под връзките на гърба, самите връзки груби и с едно петънце на тях  bad   , и най -вече -мястото на пришиване на презрамките не като на снимката - объркани са тотално, зашити от една и съща страна на гърба , така че за смях и позор  не можеш да си набуташ роклята през главата с тях никога.. Наложи се да бъдат разшити. А би тр да минават от двете страни на врата.  като цяло е шита през куп за грош, за щастие, вече знаете че аз докато я чаках , си купих резервна, така че тази директно отива за майка ми , чрез корекция  за 40 лв на размер и включване на лилав плат в моделчето ( много съм горда с хрумката за промяната й  blush  )   .Снимки на оправеното произведение- след сватбата. good

Ризата на мъж ми :
http://www.ebay.com/itm/Mens-Casual-Slim-Fit-Stylish-Short-Sleeve-Dress-Shirts-/280729948305?pt=US_CSA_MC_Shirts&var=&hash=item415ccf1091#ht_33705wt_1110
отлична изработка, но не си отговаря на дадената от селъра таблица- не му става , малка му е. Хубаво че купихме резерва в тъмно лилаво , на Сен Оливър.

Вратовръзките- дотук сме получили само тази :
http://www.ebay.com/itm/Vesuvio-Napoli-NeckTie-Solid-LAVENDER-Purple-Color-Paisley-Mens-Neck-Tie-/390393936661?pt=US_Mens_Ties&hash=item5ae54abb15#ht_1708wt_1110
страхотна е, другата я чакаме да я намерят посредниците сред кашоните си в склада. angry

роклята която поръчахме за майка ми реално -
http://www.ebay.com/itm/Fashion-Women-Princess-Bohemia-Pleated-Wave-Lace-Strap-Chiffon-Maxi-Long-Dress-J-/251098709564?_trksid=p4340.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D996540794703562898%26pid%3D100011%26prg%3D1016%26rk%3D1%26
Моделът в коралово който е. За мое учудване, за минималната си цена- безупречно качество! good

Шаферската рокличка и  венче :
http://www.ebay.com/itm/NEW-PURPLE-HEADBAND-HEADPIECE-FLOWER-GIRL-DRESS-/370526599154?pt=US_Tiaras_Headbands&var=&hash=item9503bb72d1#ht_7058wt_1131

http://www.ebay.com/itm/ROYAL-BLUE-WEDDING-FLOWER-GIRL-DRESS-PROM-BRIDESMAID-/221031456940?pt=Girls_Wedding_Apparel&var=&hash=item33768060ac#ht_6048wt_1110

добра изработка, но материята е по-гадна на живо .американски селър.

Като цяло да обобщя:
повече не бих си купила нищо от ибей, ако не е от американски или британски селър. Дори реалните снимки не гарантират че ще ви ушият същото копие, както виждате в случая с булченската рокля. angry
lightinthebox си заслужаваха риска- булото ми стои супер и много се забавлявах с него smile

Аз изчезвам , преди да ми  е станало лошо. Благодаря за вниманието  10x 10x 10x
« Последна редакция: юли 31, 2012, 16:02:51 от emmmmmy » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 31, 2012, 16:13:13 »

Еми нещата, които си покозала са много хубави...а булото е наистина уникално и много интересно и нестандартно  blum

Сигурна съм, че до 26,08 ще си напълно здрава.. ще видиш Good luck
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 31, 2012, 16:27:01 »

Еми, така на снимки всичко изглежда чудесно, успех с поправките на нужното Good luck
И аз като Цветето съм оптимист, че до 26-ти всичко ще ти мине и няма да имаш здравословни проблеми никакви give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines