Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:19:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203612 пъти)
 
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #30 -: юли 27, 2012, 10:47:38 »

Еми....бързо да влизаш тук и да почваш да разказваш всичко с най-малките подробности  beating
Какво стана с пратките? как е настроението?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #31 -: юли 27, 2012, 14:28:39 »

Емииии, изпуснала съм 2/3 странички, ще наваксам!!!! Пиша ти от плажа с толкова морски и слънчеви емоции! С пожелания за най-приятната подготовка на светаааа!  danceg
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 27, 2012, 15:12:53 »

Честита темичка Ем
4

Пожелавам последният месец преди Големият ден, да бъде изпълнен  само с прекрасни емоции, никакви проблеми и много усмивки. Изчела съм всичко около подготовката ти в отделните теми, но ще е хубаво да започнеш с разказчето от самото начало и да обобщиш  give_rose give_rose give_rose Bravo ще чета с интерес!!!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #33 -: юли 27, 2012, 15:40:50 »

Подкрепям Ин_Лав! Започни отначало, че с моята сватба бях толкова заета, че не можах известно време да чета общите теми! Онзи ден си купих прекрасна саксийна лавандула, вечер си я "миришкам" за успокоение и лесно заспиване. Познай за кого ще си мисля всеки път! А и в комбинация с любимото ми жито... прелест! Веднъж специално ходих на житна нива да се снимам в нея! Житото дава толкова много енергия (не само на хляб)! Пожелавам ти спокойствие през последния месец на подготовка! Снимките в галерията разглеждах пак, много са оригинални! Тия бухали, тая лавандула!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #34 -: юли 27, 2012, 16:09:15 »

загуби ни се булка Еми.....дано да освобождава пратки с рокли smilesmile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #35 -: юли 27, 2012, 17:44:01 »

И аз нямам търпение да видим оживление в най-чаканата сватбена тема на годината, но ще съм вестоносеца днес. Няма да е скоро sad

Нашата Ем се налага да мине off line за няколко дни, има препоръка от лекар да не седи пред компютъра. Нищо страшно няма, да не се притесните! Чух я по телефона днес, праща поздрави на всички нетърпеливки smile smile smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 27, 2012, 20:18:51 »

Киви, моят вестоносец правилно ви е казал- имам проблеми с вестибуларния апарат и ми се налага 10 дни да карам без комп и без ТВ...

В момента седя с гръб и диктувам на мъжа ми, а той чете и се чуди що за форум е това...   popcorn

За да не ви оставям без инфо- @flyin Буркани съм събрала 3 големи, които ще стоят на Сопот на масата вместо вази, в тях ще има 2 букета лавандула от Свекърва и букет жито от Гери

Мъжът ми е намерил капла от колело, под която с тел ще се прикачат около 6-8 средно голями буркана с свещи.

Също така, ще купим лампички за елха, които ще висят за декорация в двора на къщата в Сопот, където ще е почерпката след венчавката.

Гражданското е в Зала Студентска в София- възможно най- НЕ-СОЦ от всички които можах да видя...

Лавандула за букета за София обещаха да внесат от Холандия, за да е прясна и да не се рони по дрехите ни...

Всички дрехи са налице. Днес когато съм болна и не мога да ида, есествено, дойдоха и пакетите, та чак в понеделник ще пратя някой да ги вземе и с тях завършваме подготовката за София  danceg

Бутилките ВИНО и ШАМПАНСКО, са украсени с етикети и тънка сребърна нишка с перлички.  smile

Ще кача снимките им когато пооздравея, за да не тормозя сега писателя на този пост...  angel

С ресторанта всичко е наред. Дотук те създават най-малко грижи- дори за тортата се разбрахме, въпреки  че е само 30 парчета да е на 2 етажа, като тази в галерията с оранжевите цветя, само че с лилави... smile

Роклята за София е от НИМАНА Карлово- Русалка с органза, съвсем малко камъчета и 2 рози на полата.
Излезе ми само 250 лв- така или иначе нямах повече останали пари след проблемите с пратките от Чужбина...

Костюма на младоженеца също е от там- черен, леко релефен.
Ризата ще е светло лилава.

Роклята ми за Сопот е тип "ПРИНЦЕСА". Там си изпълник мечтата за богата рокля, трудна за носене, с перлички, през врата.

Шаферките имат лилави рокли. След множество мрънкания всичко е Ок и при тях. Остава само да ги стеснят, защото от престараване си взеха по-големи  blush

Ако съм здрава и всичко е Ок, сме подготвили, освен фото-сесията в София (градинката на Дънов и района на гората), три дни фото-сесия в Сопот, която ще включва снимки в самия Град, такива на Лифта и намерихме Водопад малко по-нагоре в Гората.  yahoo

За да улесним и направим по-малко изнервящ деня на сватбата в София, решихме с Фотографа, да заснемем фото-сесийка на дреболиите (чаши, пръстени, дрънкулки и тн...) поне 1 седмица преди гражданското, на спокойствие, защото в деня на сватбата, ще ги пропуснем иначе, поради липса на време. smile

Това е от мен дистанционно за вас момичета, мъжът ми ми прочете всичките ви постове и се надявам така да оздравея по бързо.  good

Кофти късмет е, че ми се случва месец преди Сватбата, но се надявам, да се оправя, всичко да мине добре и след това да разказвам с илюстрации и снимки, както и да дам полезни съвети.  smile  give_rose

Надявам се, следващото включване, да го направя лично аз, след около 20 дни.  l_bye_girl star butterfly chee Ashamed
« Последна редакция: юли 27, 2012, 20:32:15 от emmmmmy » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 27, 2012, 20:31:11 »

Е не е истина направо! Еми, миличка, да оздравяваш бързо и да не се притесняваш за нищо! Всичко ще бъде наред и ще бъдеш много красива булка, защото след тази дълга и старателна подготовка съм убедена, че всичко ще си заслужава! При всички положения здравето ти е на първо място. Имай предвид, че тук всички ти стискаме палци много усърдно и ти пращаме положителна енергия!

За залата те питах, за да знам дали ще се засечем отпред biggrin Ама очевидно ще се разминем. Аз мислех даже да ти взема подаръче, ако се засечем, пък суеверието да си гледа работата biggrin

Много хубави решения сте взели за фотосесиите! Що се отнася до София и Сопот, аз май нещо се обърках   huhhuh.gif В София гражданския и тържеството, а в Сопот фото или и там тържество? Ще имате ли църковен брак?

Пиша ти въпросите с идеята, че ще отговориш като оздравееш  Flower Flower Flower

Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 27, 2012, 20:36:52 »

Еми, благодарим ти дружно за включването, въпреки здравословните проблеми и ти пожелаваме най- най-бързо оздравяване  yea give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 27, 2012, 21:00:18 »

Бързо оздравяване и от мен.Почивай си и не се притеснявай за нищо,всичко ще се нареди  air_kiss
flyin ,църковният ритуал ще бъде в Сопот  Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 27, 2012, 21:03:45 »

Оздравявай Ем, всичко ще е прекрасно, пращаме положителна енергия и стиснати палци  good give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #41 -: юли 27, 2012, 21:07:36 »

Аз понеже съм по-запозната да обясня на Иришка - в Сопот ще бъде църковната венчавка! Много се радвам за сватбената част в Сопот, това е вълшебен град smile

Ем обаче е булка за пример - впрегна сума народ за да държи нетърпеливите информирани smile
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 27, 2012, 21:59:35 »

Тя flyin попита, но благодаря за пояснението  blum Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: юли 28, 2012, 08:57:20 »

Благодарности на съпруга ти, много мило от негова страна да ни информира. Пожелавам ти бързо да оздравееш и не се съмнявам, че сватбите ще са прекрасни.
emmmmmy  - съпруг, пък ти може да пишеш и не само диктовки  Wink, ще ни е интересно да имаме мъж съфорумец. Осигури ли пиенето и транспорта, ще имаш ли ергенско парти?
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #44 -: юли 28, 2012, 10:03:53 »

Еми, честита темичка и от мен! При такава желязна подготовка място за притеснение няма! Сватбата/ите ще е прекрасна, не се съмнявам и съм ужасно нетърпелива за снимки!  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines