Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:11:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 203614 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« -: юли 25, 2012, 21:04:14 »

Мила, искам да ти пожелая много спокойна подготовка за един прекрасен и щастлив сватбен ден! Дано след дългата и много внимателна подготовка резултатите да надминат очакванията ви!

Знам, че имаше доста неприятни изненади последните седмици, и за това си позволявам да отворя темичката ти с един ден по-рано, за да ти направя една хубава изненада smile Дано модераторите не се разсърдят  give_rose  blush

Очакваме да споделиш вълненията и емоциите си и разбира се чакаме разкази и снимки smile

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 25, 2012, 21:07:30 »

Ей, някой ме е изпреварил! Хайде Еми, откога сме нетърпеливи за твоята темичка! Ти помагаш толкова много на всички тук, сега дойде твоят ред да споделяш и да се разтоварваш!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 25, 2012, 21:14:52 »

 RUN да честитя темичката ти,Еми.Пожелавам ти повече спокойствие в оставащите дни и сватбеният ти ден да надмине очакванията ти!  butterfly
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #3 -: юли 25, 2012, 21:15:18 »

И мен ме изпревари от кога гледам часовника да стане 12   beating beating beating
flyin, благодаря ти, ще си легна на време smile

Ем, най-леката и безгрижна подготовка през оставащия месец! И нека това наистина бъде най-щастливият ви ден заедно, който сте имали до сега, и дано да сложи начало на поредица от още по-щастливи дни smile



* cats in love.jpg (13.36 KB, 336x408 - видяно 6349 пъти.)
« Последна редакция: юли 25, 2012, 21:38:34 от kiwi » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 25, 2012, 21:35:55 »

Ем,честита ти темичка.Хайде останаха последни метри до голямото събитие.
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 25, 2012, 22:05:08 »

Eми, честита темичка и от мен!  danceg Да я напълниш само с весели емоции покрай подготовката за големия ден  girl_wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #6 -: юли 25, 2012, 23:11:45 »

И това ако не е най-чаканта темичка в този форум...и аз броих минутките, но са ме изпреварили   pardon
Честита темичка и от мен, прекраснице! Желая ти най-прекрасния последен месец като госпожица, много положителни емоции и дано подготовката да върви по вода  give_rose
За лилавата сватба да започнем с една романтична лилава торта, която ми хвана окото, за да ти е сладка подготовката, пък после и сватбата smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 25, 2012, 23:15:45 »

Хехе явно не съм единствената, която са я изпреварили! Толкова чаках да стане 12 pardon
Мисля, че сватбата ви ще бъде различна, идейна и нестандартна и ето тук е мястото да споделиш повече подробности около нея и да покажеш страхотни неща! Пожелавам ти прекрасни и спокойни оставащи дни до сватбата и много вълнуващи трепети, които да споделяш с нас!
Ето и моето виждане: Wink


* lavender wedding.jpg (68.26 KB, 527x519 - видяно 915 пъти.)
Активен
Bride♥
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Just Another Bride


« Отговор #8 -: юли 25, 2012, 23:27:18 »

Честита тема, мила! Ще чета всяко обновяване в нея с удоволствие. Желая ти щастливи последни дни до сватбата!  give_rose
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 25, 2012, 23:35:12 »

Честита темичка и от мен smile!
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 26, 2012, 06:20:54 »

Честита темичка, Еми!  Bravo Желая ти много хубави емоции до големия ден и още повече на него и след това!  give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 26, 2012, 07:29:20 »

Честита темичка мила !Пожелавам ти в оставащите дни само хубави емоциии по малко ядове
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #12 -: юли 26, 2012, 07:36:12 »

Еми, честита темичка  yahoo Как само лети времето lol Пожелавам ти много приятни емоции през този месец  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 26, 2012, 07:44:12 »

Честита темичка, мила Ем  Sunshine
От сърце ти желая спокойствие и незабравими емоции на финалната права преди Големия ден! Нека този месец ти стигне за всичко, което си намислила! Отдели време само за себе си, за да си починеш и релаксираш преди събитието.
Всички чакаме с нетърпение 26-ти, за да видим Еми като булка  yahoo Сватбаааа
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 26, 2012, 08:38:06 »

Момичета, много сте мили ! give_rose
 А изненадата на flying- нямам думи, даже мъжът ми бе вкъщи и му я показах. честити ми я и той и ми стана много смешно bouncinggirl bounce
Амиии аз понеже с вас почти всичко си споделям по подготовката, и съм понапълнила албума тук.
Ако имате някакви въпросии , питайте smile tease
А иначе от вчера сутринта се започна много ранното ми събуждане, което е знак че започвам да се притеснявам и вълнувам  nea
типично в мой изперкал стил, ама какво да се прави, не можем да си избираме психиката smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines