Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:35:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 205470 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 09, 2012, 17:18:07 »

Муунче,така е, аз вече и на гримьорката си казах , да очаква да й пратя друг адрес на фриз салон в софия. nea
Аз мислех че това  ще е най-лесната част, ама....
Днес след вашите съвети на лични, за които ви благодаря, направих втори опит тренировка за пробния грим , опуших малко очната линия  focus, добавих червило под гланца, успях да пребора главата си  girl_impossible  и да изгледам едно клипче "diy your makeup" . Ta сега съм на йота по- уверена. Още два три пъти и мисля че колкото да е прилично на вид поне, ще се справя на венчавката.  blush

Прегледах си бележника и видях че за мое успокоение, остават малко неща за правене- да ми дойде тази лавандула най -после, да ида на пробна прическа отново, да ни източат кръвчицата и да идем до ритуалната, да занесем алкохол в ресторанта предишния ден.
 Другите неща са дребни и не ме мъчат някак си психически . Wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 09, 2012, 21:09:44 »

Лелеее колко много съм изпуснала, направо ме е срам... Честита темичка Ем, почвам да чета с голям интерес smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 09, 2012, 21:38:44 »

Всичко е страхотно, просто наистина ще бъде най-нестандартната и най-очакваната сватба във форума. Надявам се , че си по- добре и че ще ставаш все по- добре. Много ми харесват всичките ти идеи, възхищавам се на хора като теб smile До тук мога да дам само един съвет за лака за коса, моята коса е доста неподатлива и това , което я укроти за сватбения кок беше лакът на Wella- златен с лилав надпис unsurpassed flexible hold номер 4. върши прекрасна работа. Със същият този лак си хербаризирах и булчинския букет, от който не пада и прашинка. smile

Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #138 -: август 09, 2012, 21:42:17 »

Леле, ако го знаех това с лака и булчинския букет, щях да го направя. sad
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 09, 2012, 21:43:25 »

Ееее трябваше да питаш sad
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #140 -: август 09, 2012, 21:59:22 »

Как да се сетя да питам за нещо, което не знам че съществува! smile Ама няма проблем, така е трябвало да стане. Будистите правят мандалата и още преди да са я погледнали и да са се порадвали, я развалят, за да не развиват привързаност. Понеже всяко нещо си отива от нас един ден, или ние си отиваме от него. Това е най-естественото нещо на света. smile Ще упражнявам будизма в себе си. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 10, 2012, 11:16:44 »

ех тази дабулка, как ме весели tease  !
Емето, мерси за лака  give_rose , за момента чакам една съфорумка, която бе така добра да види евентуално по препоръки някой фризьор и/или гримьор в Сопот. Според  цената, ще си помисля дали да е лак, или да ги дам за прическа. Имам време. blum

Лавандулата е дошла, обадиха ми се от магазин Sunflower. Тъмно лилава yahoo yahoo yahoo. Дано я опазя в саксийките до 26ти. утре ще ходим да си я прибера от магазина.  бяха мили и любезни, много съм доволна. Определено ги давам в графата за добри отзиви  good

Мен почва вече всяка сутрин да ме свива стомаха от нервии angry , много съм проста, ужас. В такива моменти си мразя психиката и устройството.... nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #142 -: август 10, 2012, 11:30:16 »

emmmmmy , щом от главата стигна до стомаха - стискай, малко остана. Нервата се е запътила към естествения изход  Wink. Хм, то какво излезе.....май е логично да кажа напъвай, да се махаWink.
Сега пак ще ти замирише на лавандула, колко саксии са? Снимай ги, ще ми е интересно......
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 10, 2012, 11:33:21 »

хаха, това ми прозвуча успокояващо. Wink
Саксиите са 6, по 10 лв всяка. За всеки случай , защото са в различна фаза на цъфтеж и не се знае колко от тях ще оцелеят до датата.
утре като ги вземем, ще ги снимам.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 10, 2012, 11:33:56 »

Емчо, какви са тези приказки, недей така Momy Какви мисли ти минават през главата, че чак стомаха да те свива? Притесняваш се, че нещо ще се обърка, че няма да ви стигне времето или какво? Не го гледай от този ъгъл - погледни от другия! Представи си се с бялата рокля heart ти ще бъдеш булка, ще правите сватба - какво по-хубаво от това?  give_rose give_rose give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 10, 2012, 11:36:14 »

притеснявам се че нещо ще се обърка, че някой примерно ще се държи гадно, или че някъде ще ни прецакат ( по БГ методите ) .
 Баща ми има навика примерно, да мрънка и да се оплаква гласно от глупости и дреболии. Давам само пример, има още 35 човека sarcastic
За времето не мисля, аз съм много пунктуална, всичко е разпределено и готово и върви по план.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 10, 2012, 11:37:57 »

Ем,десет саксии с лавандула вкъщи до 26 си е истински елексир за сетивата.Прочети из нета или питай Свекърва за съветче как да я стопанисваш правилно до 26.08.
Какво свиване на стомаха бе ,човек ?Сега ще видиш лавандулката как ще те релаксира:)smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 10, 2012, 11:56:46 »

Еми, без тези номерца GRUMPY Ти си булката, ти си човека - тропваш с крак и ЗАЯВЯВАШ:"Никакви мрънканици на моята сватба!" gthouh Бъди по-твърда, че да не се налага да идвам да ти показвам как се прави blum (и без това скоро ще имаме път към вашия край Wink )
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 10, 2012, 12:04:20 »

хаха това минава муунче, при всички други , но не и при него. Аз не съм огнена зодия като теб, ама съм много тросната, когато се налага. Но тук,  за да не тормози майка  ми после, се налага да си мълча. там положението е малко сложно и така, гледам дипломатично да се отнасям, затова и от мноого години съм избягала от дома си.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 10, 2012, 12:05:21 »

Емчоо много се радвам за лавандулите...представям си сега около теб колко хубаво мирише сигурно  butterfly

А аначе е нормално да те свива стомахчето, но всичко ще се нареди и ще мине без проблеми сигурна съм и ти сама ще се убедиш, че сватбата ти ще бъде разкошна и нестандартна  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines