Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:00:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 205473 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 04, 2012, 12:00:34 »

За съжаление не мога да помогна с лака, не съм много в час! Обаче не мислиш ли, че в малкия град за 30 лв. ще ти направи прическа фризьор, вместо да купуваш лак, който кога ще използваш после....?
А за роклята - да не ти пука кой чичо какво казал! Нали на теб ще ти е кеф!
Айде малко остана. Свиркай си и не слушай много даващите акъл, че са изнервящи в такава ситуация. Гледай си нещата и си ги прави, както ти ги виждаш най-добре!
Веси, даже и по -малко от 30 ще ми вземат! Обаче аз си правя сметката че освен мен, с маша/преса, същия ден сами /или взаимно , ще се правят още три жени и ще им трябва лак. ако за всички дадем по 20-30 лв за фризьор, определено ни излиза лакът по-евтин вариант на 4те . good

малката шаферка вчера й връчих роклята от ибей с венчето, и й стана, много съм доволна че откарахме и това като задача. yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 04, 2012, 15:40:11 »

Момичета, ако нещо сбъркате в декларацията за сключване на граждански брак,може ли да се поправи отгоре /или с коректор, или са ви правили проблем?
Някоя от вас имала ли е подобен казус?
На община написах столична, както ми е по лична карта, в графа къде съм родена. а в актът за раждане пише софийска. не че е голяма разлика, ама се чудя дали ще се заядат ....
Като почнат с тези тъпизми- община, населено място, област и откачам... crazy
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 04, 2012, 22:49:24 »

Ем, ние също бяхме писали столична, заради личните карти. Жената в гражданското обаче като видя адреса си написа собственоръчно "Подуене". Каза, че личните карти не ги интересували, те си гледали общините от едно време (сегашните райони), иначе сега всичко е Столична община.
По добре не драскай сега а питай като ги занесете.
П.П. За място, където си роден, не искаха ли само град, а общината - за адресът ти, или греша?  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 06, 2012, 08:15:19 »

веси, мерси  Bravo give_rose
момичета, шивачката се обади че няма да се справи с преправянето на бялата рокля за майка ми, стискайте палци да намерим друга ! nea
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 06, 2012, 08:27:28 »

Емчо стискам палци да намерите рокля, за майка ти  give_rose...а за декларацията мисля, че няма да ти направят проблем  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 06, 2012, 10:11:45 »

сега и за лавандулата  в саксии нещо ми увъртат от цветарския, ама не били сигурни.... дали ще докарат.. нали ги питахме преди 3 седмици, казаха че имало възможност и бяха по-сигурни. сега - ново  5 .. shok
та звънях в един разсадник в Бургас, да видим , ще ми снима до четвъртък  лавандула от оранжерията да ми каже на каква фаза е като цъфтеж. ако е ок, да ми пращат по куриер саксии, че ми писна вече от всичко.. cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 07, 2012, 14:55:08 »

Момичета  , вече и майката на булката си има рокля, тамън 2- една дълга  цвят сьомга и една къса ( до коленете ) розова . yahoo
Обувките решихме да са по -скъпи, от Габор, но поне знам че ще ги носи години след това- черен велур, лека платформа.
всичко това от мол сердика- сега има намаления по всички молове, обувките бяха намалени със 100 лв  shok
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 07, 2012, 17:13:54 »

Еми, чак сега се записвам в темата, после ще изчета всичко  give_rose Пожелавам ти безоблачни последни дни и малко по-малко жега от днес на съкровения ден.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #113 -: август 07, 2012, 18:18:23 »

Hecate, здрасти в тази прекрасна тема!
emmmmmy, много хубави покупки  Bravo. Завиждам за Габора, тук нямаме голям избор по моловете на номера и модели. Да видим сега какво ще правиш с бялата рокля,  Wink може за кръщене да стане!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #114 -: август 07, 2012, 19:39:18 »

Емчо, докопах се днес до компютър и бързам да ти честитя темичката и да ти пожеля приятни оставащи мигове до сватбата! give_rose
Пожелавам ти бързо отшумяване на здравословните проблеми и по-малко перипетии около сватбата. Надявам се да се реши бързо лавандуловият въпрос. Аз имам една саксия на терасата вкъщи, която е прекрасно цъфнала...в бяло. Ако можех, бих ти я дала цялата, но уви...
Ще дочета темата и ще се включа пак!
 give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 07, 2012, 20:57:43 »

Хекате, ако щеш ми вярвай , наскоро си мислех за теб , че си ни забравила, ама не си ! heart
Свекърва, даваш ми прекрасна идея, за момента мисля да я ползвам за по-мръсната кална част от фотосесията в планината , а след химическо и ако ми е писано- някой ден -за кръщене. good
Алексия,   heart ти значи имаш лавандула албинос, мислено си представих как изглежда и ми се пооправи настроението. Баща ми май го е хванала сватбената треска чак в последния момент и я изразява не особено хуманно -като вика и пита чак сега разни въпроси, които отдавна са решени. Молете се да имам търпение последните дни .... sad

Лавандулата все пак е поръчана от Холандия, въпреки че тук от магазина нещо не са разбрали точно в каква фаза на цъфтеж е. Ще дойде петък- каквато дойде, такава . Уж са казали да е в начален стадий, пък да видим. Не се ядосвам вече за нищо.
Благодаря ви за вниманието smile give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 07, 2012, 21:22:52 »

Емчо, точно така - няма да се ядосваш за нищо! Wink То и не останала много време за ядове give_rose give_rose give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 08, 2012, 08:24:22 »

Ем, дръж се! Малко остана, накрая нервите са винаги мноооого! Ама в крайна сметка се нареждат нещата!
 Offtopic Ем, извини ме за спама в темичката ти.  pleasantry Hecate , радвам се да те видя. Надявам се лошият ти период да е свършил и да си тук, заредена с положителни емоции и много сили!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 08, 2012, 08:37:54 »

Еми горе главата...стискаш зъби и ще ги изтърпиш...още малко остана до големият ден  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 08, 2012, 08:49:08 »

Емчо,всичко ще си дойде на мястото,ще видиш  good .
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines