Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:13:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ - 2  (Прочетена 44901 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: юли 25, 2012, 18:35:14 »

Очаквани Бебета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 25, 2012, 19:05:17 »

Момичета започваме втората част на нашата тема със страхотна новина- kala е родила днес момченце Константин,3500кг,50 см.Да са живи и здрави и тя малкият бебок, да се радват и обичт един друг.Ще пиша ако имам др инфо от нея.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 25, 2012, 20:05:53 »

Честито момченце на Кала! Да ви е жив и здрав! Много хубави моменти заедно ви пожелавам и леко възтановяване на мама!
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 26, 2012, 10:22:04 »

честито на мама Кала и малкия Константин ! Страхотно име ....Бъдете много щастливи семейство!
Момичета,сериозно почнахме да оредяваме ,а освен това гледам много бебчета не дочакват до термин,на какво ли се дължи?
eviaz,тук в Испания е така,добре поне ,че самолетните компании позволяват летене до 34 седм,че  с виждах да летя в 38мата или 40 нали съм добре,мога и ходейки д родя!
Прекрасен ден момичета give_rose
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #4 -: юли 26, 2012, 10:55:06 »

elimnik страхотна новина  yahoo
На мама kala и на бебчо Константин желая много здраве ,много
безгрижни и щастливи дни изпълнени с много много любов.
Мамче,бързо възтановяване на теб и наздраве на щастливия татко!!Очакваме твоят разказ за един от най-вълнуващите дни в твоят живот!!!

Момичета,сериозно почнахме да оредяваме ,а освен това гледам много бебчета не дочакват до термин,на какво ли се дължи?

Мила Кари явно бебоците са доста нетърпеливи да се срещнат с мама и тати smile Важното е ,че всички са живи и здрави smile

Мамчета от 3-4 дена забелязвам,че бебо не е чак толкова активен - дали жегата му влияе???Става активен към 17-18 часа като се поразхлади...тревожа се да не ми да му има нещо.....и дали не сбърках, че пих антибиотик ,ама нямаше как защото с таз гнойна ангина бях за никъде.... ще лудна на моменти ..

Вашите мъници активни ли са в жегите?
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 26, 2012, 11:21:42 »

кала - честито мила! бъдете многоооо щастливи и дано малкият бонбон ви носи само радости!  give_rose

Bibsi8792 - и аз имам същите тревоги в момента. От 2 дни малчо е подозрително спокоен. В предвид, че е голямо диваненце и много активно бебе в корема ми и аз сега се тревожа. Усещам го предимно вечер, но много, много слабо и аз се питам, дали всичко е наред.... Hmmm
Чувала съм, че горещото време влияе, но дали и така.....аз съм на преглед в сряда, дано дотогава да се размърда повечко....
Колкото до антибиотика, не се тревожи...не вярвам да има връзка, все пак лекарят няма да ти изпише нещо, не съвеместимо по време на бременност....Някое от момичетата беше споделило, че когато нейното бебче е спокойно, тя изяждала или малко шоколад, или пиела нещо студено и така беба се размърдвала...може да пробваш...
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 26, 2012, 11:26:37 »

Момичта .бебенцата са вече и по-голмички ,няма толкова място в корема не забравяйте!
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #7 -: юли 26, 2012, 11:29:19 »

Тони не че не мърда въобще ,но като се има в предвид,че не се спира по цял ден и играе луди танци в корема на мама - и като се поспре както тези няколко дена и лудвам.
За лекарствата си права - доки няма да ми изпише нешо което вредно ,а и аз позададох доста въпроси преди да почна да го пия.
За студеното и сладкото - не съм се сетила ,но ще пробвам може и да има ефект.Сега като се замисля нас жегата ни умаря и ни изтощава,логично е май и на бебоците да им е доста жежко май.....

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

carol и ти си права ,ама все пак ..... знаеш как е ..
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #8 -: юли 26, 2012, 11:53:20 »

Честито на мама kala, да й е жив и здрав малкият юнак!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 26, 2012, 12:07:09 »

Честито kala! Да ви е жив и здрав малкия Константин и много да радва мама и тати! Много хубаво име сте избрали.  smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #10 -: юли 26, 2012, 12:51:18 »

Честито Кала, да сте живи и здрави с малкия бебок, бързо възстановяване и много щастливи семейни моменти, наздраве на таткото

Не са всички преди термин, аз доста преносих, термина ми беше 24-ти юни и в крайна сметка родих юли,   41+5

Ангелче ако не се лъжа също докара до термина си
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 26, 2012, 13:04:15 »

Фиби,писах ,че много ,не всички ,просто забелязвам край нас не само във форума с по 10-20 дни преди трмин даже и месец ,дали има връзка с лятото или с нправилното изчисление ?едно е много важно и го е казала Бибс всички живи и здрави....
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #12 -: юли 26, 2012, 13:30:38 »

да, права си carol , дано не съм прозвучала грубо, не мисля че е от топлото,  на мен ми направи впечатление че повечето бебенца са с манекенски размери, но нека да са живи и здрави малките ни ангелчета и ние мамите да не търсим под вола теле. смятам че не са изчислени правилно, също в моя случай
« Последна редакция: юли 26, 2012, 13:37:27 от fibi » Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 26, 2012, 13:35:23 »

не спокоъно ,на всички ни се иска да устискаме до термин,то зависи от много фактори,ти си герой аз бих изкукуригала,сега вече сънувам,та какво остава ако пренося,а и аз като не си спомням коя съфорумка имам разминаване от първия дн на последната менструация и термин спорд апарати,така,че мога само и единствено да чакам
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #14 -: юли 26, 2012, 13:47:17 »

ооо, вярвай ми, накрая и аз изкукуригвах от чакане, като прибавя и постоянните въпроси -"Айде колко още".
Но и ние мамчетата имаме някаква бариера, като са ни обявили някой ден като датата термин, като че ли трябва точно на него да се роди и поне при мен беше доста трудно чакането
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines