Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 04:46:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 98109 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #330 -: септември 11, 2012, 17:19:11 »

Хеййй Муунче ти се завърна...
Така благородно ти завиждам за тази екскурзийка, която сте си спретнали. Всичко звучи чудесно. А с твоя разказ ме пренесе на самите места, все ендо бях с вас blush
За сватбата какво да ти кажа ... wowwwww поздравления. Браво за ентусиазма, за любовта, която поддържате жива и за страхотното изкарване. Не се коси за закъсненията. Все пак са казали " трай бабо за хубост". А и доколкото разбирам са те харесали многоо повече от предния път. Вярвам , че фотосесията е странала чудесна и нямам търпение да я видя ( надявам се, че ще качиш снимки де )
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: септември 12, 2012, 08:48:39 »

Благодаря ти, Мишенце, много мило yea радвам се и аз отново да те видя тук give_rose
Снимки ще покажа, но още ги чакам randma
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: септември 12, 2012, 09:46:23 »

Благодаря ти, Мишенце, много мило yea радвам се и аз отново да те видя тук give_rose
Снимки ще покажа, но още ги чакам randma
аз вчера си мислех... ама днес се докопах до темата ти . Знаеш ли колко малко двойки РЕАЛНО обичат да са сами ? Много малко. Така че дръжте здраво съкровището което имате- а то е, да не ви е скучно един с друг. good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: септември 12, 2012, 09:53:21 »

Еми, благодаря ти за пожеланията!
Сега определено няма да ни е скучно един с друг(не, че някога ни е било), защото макар и да не го признаваме един пред друг, умовете и на двама ни в момента са ангажирани с проблема, който се задава със страшна сила и мислим как да го отстраним с минимални или в най-добрия случай без последици
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #334 -: септември 12, 2012, 12:15:32 »

 Мила лунна светлинка, не успях да се включа досега в твоята сватбена тема, но я следя много редовно  smile Вярвам, че сте били прекрасни във втория ви сватбен ден. Както и така влюбени и греещи от щастие, както и във всеки един ден, когато сте заедно. Пожелавам ви винаги да е така.
 Сигурна съм, че каквото и да ви предстои, ще се справите. Обичате се, вярвате си и докрай държите един на друг - в това е най-голямата ви сила  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #335 -: септември 12, 2012, 12:41:32 »

Ето ме и в тази ти тема. Май наистина сте по- хубави от миналата година, вероятно защото сте по- спокойни и имате опит. Представям си каква ще е златната ви сватба.  heart.
Пожелавам ви целия късмет на света, за да се справите с неприятностите без последствия.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: септември 12, 2012, 15:28:30 »

Мишел, благодаря за подкрепата и милите думи give_rose

Обичате се, вярвате си и докрай държите един на друг - в това е най-голямата ви сила  give_rose
Много ми харесва времето, в което си написала това изречение Flower

Свекърва, думите ти много ме трогнаха, наистина! Благодаря! Offtopic Казваш и в тази ми тема - кои са другите ми теми blum

Момичета, искрено благодаря на всички ви - много ми помагате наистина! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #337 -: септември 13, 2012, 12:40:59 »

m0onlight, ти е излишно. Мислела съм - темата ти, имам доста паразитни думички при писането. Пък може скоро да имаш и друга тема, в друг раздел, знае ли се Wink.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: септември 29, 2012, 10:42:36 »

муун, взехте ли снимки  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #339 -: септември 29, 2012, 10:48:43 »

С огрооомно закъснение.... честито още веднъж Муун smile  Впечатлих се от сравненията - по-добре е от миналата година smile Все така да сте - колкото по-дълго сте заедно, толкова по-хубаво да е!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: септември 29, 2012, 11:11:15 »

С огрооомно закъснение.... честито още веднъж Муун smile  Впечатлих се от сравненията - по-добре е от миналата година smile Все така да сте - колкото по-дълго сте заедно, толкова по-хубаво да е!

Благодаря, киви smile Ами да, от самото начало на нашата връзка всеки изминал ден е все по-хубав от предишния heart Надявам се да е така и занапред smile Затова и съм използвала такива сравнения Girl_hide
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: септември 29, 2012, 11:13:44 »

муун, взехте ли снимки  give_rose

Ох, мила Езра, още не сме си взели снимките ... нетърпението ми нараства с всеки изминал ден и искрено се надявам да ги получим до края на другата седмица
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 02, 2012, 13:04:18 »

Току-що видях, че фотографката ни е качила една снимка и бързам да я споделя с вас yahoo

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: октомври 02, 2012, 13:23:14 »

Страхотна снимка! Много зареждаща!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #344 -: октомври 02, 2012, 13:28:47 »

Муун smile прекрасни сте ..... Уау... много просто, но истински и ефектен е станал кадъра със слънчицето... Още искам...
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines