Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:17:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 103816 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: септември 08, 2012, 06:24:42 »

мунче, разгледах албума, всичко е мн хубаво  smile danceg
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: септември 08, 2012, 08:05:15 »

Големи сладури сте danceg Гледам и до Бачково сте стигнали girl_wink
Нямам търпение да видя снимките от сватбата, прическата ти многи ми харесва и искам да я видя от близо blum
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: септември 08, 2012, 22:35:40 »

Срам не срам - признавам си,неможах да намеря новите снимки  blush give_rose.Но и без да съм ги гледала,знам че си била изключително красива Hide2 .Надявам се скоро да ти остане време и да ни потопиш в атмосферата на вторият ви сватбен ден. Flower
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: септември 09, 2012, 16:26:25 »

Изтрещялка, снимките са в сватбения албум, меден месец, от снимка 153 нататък.
Муунче, прекрасни сте!  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: септември 09, 2012, 20:47:52 »

  OfftopicРоси,благодаря ти,но Муунчето беше така добра направо да ми прати линк към албума  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: септември 10, 2012, 17:02:06 »

Здравейте сладурки!
Вече официално съм тук, даже на работа angry
Тъй като късно успявам да се добера до моята си тема, ще ви разкажа малко за второто ни сватбено пътешествие, а утре ще има и разказче за втората сватба (понеже нали ме знаете каква съм бъбривка, няма да мога да го довърша сега, че остана малко до края на работния ден)
Започнахме пътешествието на 22-ри август. Бяхме тоооолкова щастливи и окрилени от факта, че сме отпуска, че отиваме на втория си меден месец heart heart heart Първа спирка - Приморско. Отседнахме в същия хотел, където бяхме миналата година с кумовете. За наше учудване ни помнеха и ни посрещнаха много топло Sunshine Веднага тупнахме багажа в стаята (страхотна стая, страхотен хотел!!!) и бум горе на басейна! Голям кеф! :smoke:Тъй като миналата година на сватбата кумовете ни бяха подарили 3 кутии, едната от които беше за първата годишнина, ние я бяхме взели с нас да я оползотворим. Трюфели, шампанско и сметана - супер! И тъй като бяхме решили да си направим малък бг тур, много бързо дойде времето да стягаме багажа и да потегляме към следващата дестинация - междинна спирка Бургас - любим мой град! heart Там се запознах с един прекрасен човек, Роси give_rose give_rose give_rose Сега толкова много ме е яд, че забравихме снимка да си направим, но нищо, пак ще дойдем, обещавам. Между другото кутрето е страшно сладичко!!! kiss2
Оттам следваща спирка хотелът близо до Разлог - няма такъв кеф! Невероятно местенце, страхотна природа! Оттам ви драсках от време на време по някой ред blum Имахме възможност да обиколим много красиви местенца - Банско, Катарино, Добринище (там минералния басейн е страхотен! heart)
Оттам за по-напряко междинна спирка София blum Запознах се с още един невероятен човек - Сноучето give_rose Много ми се искаше да имахме повече време и да имах възможност по-рано да реагирам и да се запозная с повече от вас, мили ми съфорумки, но до последно не се знаеше дали ще минаваме през София или не.
Оттам транзитно през Пловдив (имах огромно желание да се запозная със свекърва, както и останалите момичета от Пловдив, но пък щом се замисля следващата форумска среща да е някъде наблизо, ще се запознаем Wink )
Оттам се озовахме в едни вили, близо до с. Гълъбово - там ни чакаха моите родители danceg И там беше страшно готино и отморяващо - Разходихме се из Асеновград, (погледах булчинските магазини blum ), Бачковския манастир и .. дойде време да потегляме обратно за съжаление sad
Добре, че имахме една седмица за адаптация между връщането ни от втория меден месец и започването на работа, който уплътнихме с ходене по огледи за апартаменти и "приятни" срещи с банките angry
В момента, в който се върнахме обратно във Варна, ми се прииска някой да звънне и да каже:"Искате ли пак на почивка? Всичко е уредено, само трябва да си стегнете багажа" Веднага щях да го направя! blum blum blum
Вчера официално закрихме плажно-летния сезон, а вечерта беше официалното закриване на летния отпускарски сезон 2012год. за сем. Колеви с прясно приготвена домашна пица и вино, останало от сватбата 2012 heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: септември 10, 2012, 18:16:50 »

звучи страхотно, ех че уютно. Айде сега, заредена позитивно, за работа и есента! give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: септември 10, 2012, 18:46:18 »

Муун, много мило ми стана. Пожелавам ви през целия ви живот да сте толкова щастливи и обичащи се! И да си намерите по-скоро домът на вашите мечти.  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: септември 10, 2012, 20:49:11 »

Нистина е било "Голямото пътуване",толкова хубави места сте посетили  Bravo.Пожелавам ви сега бързо да се сдобиете с Вашият дом и скоро пак да имате вързможност да попътувате  Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: септември 11, 2012, 09:51:30 »

Миличкааа толкова се радвам за вас...толкова сте позитивни, сладки и влюбенииии...запазете тази топлина и хармония помежду ви завинагии  heart
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: септември 11, 2012, 13:05:11 »

Муунче, толкова хубаво звучи  Bravo Радвам се, че покрай това цялото обикаляне през медената седмичка, не споменаваш думата умора, т.к. и на мен ми се въртят разни "обиколни" идеи, само че с дестинации водопади и се притеснявах дали няма да е изтощително. Обаче като те слушам и ми става едно такова позитивно ...  girl_wink
Пожелавам ви още много, много такива прекрасни пътешествия  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #326 -: септември 11, 2012, 13:12:22 »

m0onlight, страхотно пътуване!!! Има чудесни кътчета из България!

Относно Асеновград - да не мислите за трета сватба?  blum Преди време мои познати фотографи бяха снимали една златна сватба. Булката и младоженеца бяха наистина невероятни, а децата и снахите им бяха като шафери heart Пожелавам ти за трети път да станеш булка на златната си сватба!  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: септември 11, 2012, 13:25:15 »

звучи страхотно, ех че уютно. Айде сега, заредена позитивно, за работа и есента! give_rose
Ох, Еми, аз никога не съм готова за есента pardon Това ми е най-носталгичния сезон и съм ужасно тъжна, че лятото си заминава и се правя, че не забелязвам Blush Xixixi
Веси, Изтрещялка, Цвете, благодаря ви милички yea kiss2
Иришка, думата 'умора' през почивката изобщо забравяш, че съществува smoke Преди не обичах пътуванията, но сега покрай мъжа ми (той много обича да пътува) вече не ми прави впечатление колко километра изминаваме - важното е, че сме си двамата и пътуването е супер приятно и забавно moto
Хехе, Аличка, благодаря ти за пожеланията give_rose Знае ли човек - две сватби вече направихме, трета не ме плаши изобщо girl_wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #328 -: септември 11, 2012, 13:56:11 »

И аз се присъединявам към пожеланието на Аличка  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: септември 11, 2012, 14:18:48 »

Милички, обещах ви разказче за втората сватба, ще се опитам накратко да разкажа write Speech
Станахме си сутринта доволни, щастливи - пак се женим!!! yahoo danceg Пихме си кафенце, приготвихме всичко необходимо (после се оказа, че не е било всичко необходимо..) и тръгнахме към цветарския магазин да си взема розите - бях си поръчала 5 бели малки рози за в косата. Пристигаме в уговорения час и в момента, в който влязох в магазина и продавачката се стресна като ме видя, пребледня и беше ей така: shok angry Oh my ... В тоя момент разбрах, че нещо не е наред и на свой ред аз пък започнах да почервенявам, позеленявам и да ми излиза пушек от ушите и главата! Били й объркали нещо доставката и вместо малки бели рози й били донесли големи и ми ги сочи, при което аз вече започнах да пуша отвсякъде, защото ги бях поръчала близо 2 седмици по-рано werewolf И оттам се почна закъснението. Търча да ходи да търси малки рози, да ги приготвя за прическа, хукнахме към фризьорката, а аз докато търча й звъня, че са ме забавили и летим към нея witch В салона се успокоих, разприказвахме се за годежи и сватби heart а времето лети! Оттам също изхвърчахме, звъня на гримьорката, че закъснявам RUN Пристигнахме, седнах да режисьорския й стол blum Тъкмо се успокоих, че въпреки изоставането в графика, пак ще се прибера на време да си посрещна гостите и гримьорката каза "Ооо, забрави, че ще те намацам за половин час - ще те гримирам поне час!" И аз вече бях olele Но пък после си казах каквото, такова, така или иначе без мене никой няма да тръгне blum През това време докато аз се кипрех Ashamed Makeup мъжа ми имаше грижата да измие колата и да я украсят със сестра му. Между другото се бяха справили отлично, дори по-добре от миналата година (когато грижата за украсата имаше декораторката). Пристигаме пред вкъщи и го виждам него как се оглежда за мен (аз бях с моите родители, той с неговите) и като ме видя, че още не съм се облякла и пощуря RUN (както все бърза) А аз ухилена му викам: "Спокойно, ей сега се мятам в роклята и съм готова за 5 мин.!" Да, ама не! трябваше да 'ремонтираме' обръча, за да влезе в роклята, тя с вързалки отзад, хайде нанизвай, стягай, връзвай. През това време вече всички бяха пристигнали, естествено. Но пък се получи много ефектно, защото всички чакаха, чакаха и накрая се появих аз и всички Oh my ... "По-хубава си от миналата година даже!" Бързаме да тръгваме, мятаме се на колите и газ към Балчик! В бързината си бях забравила гланца за устни и .. личните документи blush Добре, че се оказа, че за църковния брак не искат лична карта, само кръщелните и удостоверението за граждански брак Yes Попа ни посрещна много мило и топло. Церемонията беше много хубава,а попът се грижеше да не ни е скучно и пускаше лафчета по време на церемонията и ние Xixixi (аз затова на всички снимки май все съм захилена, не можах да застана сериозна, ще видим фотографката какво е снимала blum) Короните се оказаха по-тежки, отколкото си ги представяхме и като ни ги захлюпи на главите, ние двамата се спогледахме и смях! biggrin biggrin biggrin Кума и той не очакваше да са толкова тежки и първия път ги чукна Girl_hide На излизане от църквата ни замеряха с жито и стотинки, ама буквално! pullpigtails
Оттам по колите и всички обратно към Варна да се приготвят за заведението вечерта, да си облекат по-удобни тоалети, а ние с кумовете и фотографката газ към Ботаническата градина. Там бяхме голяма атракция за всички - радваха ни се, сочеха ни, ръкопляскаха, дори от едно заведение засвириха сватбения марш blum Снимките започнаха малко трудно (докато разчупим дървото), после се оказаха екстремни (не знам как не паднах някъде) провесвахме си босите крачка през едно мостче (дано са станали хубави снимки). Общо взето се оказа доста по-изморително, отколкото си го представях. Накрая дърпахме фотографката вече да тръгваме, че закъсняваме за ресторанта, а тя само се спираше някъде: "Тук ще стане супер кадър", "Ей, там е уникално!" Уж имаше достатъчно време за сесията, но заради тези закъснения (а и попа много ни хареса и си удължи церемонията) времето се скъси ..
Хайде обратно към Варна, бързо преобличане (най-бързото, което някога съм правила) и към ресторанта. Там беше страхотно, на първа линия на плажа, храната беше невероятно вкусна, имаше и танци - всички си прекараха много добре danceg
Олеле, спирам, че поста ми е станал огромен, макар че съкратих доста подробности girl_impossible
Простете ми, нали знаете, че съм бърборанка blush badgirl
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines