Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:53:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата /църковна/ на m0onlight - 20.08.2012г.  (Прочетена 96265 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 27, 2012, 13:34:48 »

Миличка само дакото четях настръх няколко пъти...представям си на теб какво ти е било...това е едно наистина уникално и романтично предложение...искам още..толкова увлекателно разкаваш  tease
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #31 -: юли 27, 2012, 13:51:31 »

 twohearts girl_in_love Love girl Страхотно изживяване си имала. Пожелавам ти и за напред все такива изненади да ти поднася любимия и многооо ама многооо да се обичате.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #32 -: юли 27, 2012, 13:51:59 »

ох...разревах се.....много романтичноооо..твоя мъж е за номинация за "Мистър Изобретателност, Решителност и Романтика"  yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 27, 2012, 14:11:01 »

Хехе, ако прочете какво сте написали за него, ще го хване срам blush Между другото аз му показах темичката и той много се зарадва danceg Каза, че емотиконите, които най-много ми подхождали били: " cray "  " Eeager "  " Aviator "  " girl_in_love "  /забелязахте ли коя е първа blum /
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #34 -: юли 27, 2012, 15:53:17 »

Уау, толкова е романтично! Много се развълнувах! И аз съм някаква свръхемоционална, все се опитвам да не се вълнувам много, но не успях! Наистина мъжът ти е голяма работа! Лунна светулке, честита темичка! Ще влизам с нетърпение да я чета! Кажи ни, кога сте подписали? Искам и да попитам, сватбеният ти албум води към една цяла сватба, чия е? Вашата ли?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 27, 2012, 17:03:04 »

Мила ми ДаБулка, ще ти разкажа накратко:
Нашата сватба беше 20.08. миналата година. Вече казах, че и двамата имахме фобии от сватбени истории, но щом се захванахме, сега не можеш да ни спреш! blum Още от миналата година си говорихме, че една година по-късно на същата дата ще си направим църковен брак. Причините бяха много за това решение - основната беше, че много голяма част от гостите ни не бяха от Варна(където се проведе събитието), а и бяха от различни градове. Затова решихме да не разхождаме всичките тези хора в непознат град от ритуал на ритуал - подписахме предния ден (19.08.2011), а на самата сватба бяхме с изнесен ритуал, църквата оставихме за тази година и така много улеснихме гостите си. Пристигнаха кой от където е - отидоха в хотела, където се проведе събитието да си оставят багажа и после всеки си отива на определеното място, според зависи от коя страна е - гостите на младоженеца у тях, моите - у нас. Другата основна причина е, че искахме за този ритуал да отделим специално внимание и време, защото той е много по-важен за нас. И аз каквато съм 'мислителка' pleasantry веднага изръсих: "Какво ще кажеш да си направим сватба - пак!" yahoo И така се стигна до сегашното положение . Малка подсказка - ще ви разкажа за подготовката на събитието от миналата година, за самата сватба, както и как върви подготовката за тази, но всичко с времето си girl_wink Ще се опитам да кача и малко снимки на дреболийките, само дано успеем да оправим фотоапарата, че с моя телефон стават размазани huhhuh.gif
Ох, сигурно ще ви омръзне да ми четете излиянията, ама такава съм бърборана Girl_hide pardon
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #36 -: юли 27, 2012, 17:42:09 »

Мила m0onlight, разказваш така живописно, че  седя и съм се разкиснала тотално.  cray Честита сватбена темичка и чакаме още подробности за първата сватба smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 27, 2012, 19:46:55 »

Муун, едва ли ще ни омръзне да те четем! Повярвай ми, толкова увлекателно разказваш. smile
Знаеш ли в какво съм се убедила през годините, че едни от най-хубавите неща, които се случват на човек, са точно тези от които по някакъв начин се страхува. И едва тогава осъзнава, че страхът е бил неоснователен. Поне при мен е така, за другите не знам.
Чакам продължението/четивото с интерес.  Reading
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 27, 2012, 19:51:07 »

Муун, развълнува ме истински с разказа си ...и тази темичка се очертава да ми е една от най-любимите  butterfly look
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 27, 2012, 20:09:15 »

Еха, жестоко smile Moon-че, големи сте сладури двамата, много ви се възхищавам, че ще направите втора сватба - очевидно много се обичате и със сигурност е за цял живот smile
Кажи сега какви са плановете за 20ти, колко хора ще присъстват, в кой град, ще има ли пак тържество после?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: юли 29, 2012, 10:37:51 »

Е, това е! Пък аз само питам и разпитвам в ежеседмичната тема и въобще не се сещам да отворя тук. даже прочетох отново всички стари постове /от началото на регистрацията ти/ Wink, за да не задавам дублиращи въпроси. Но и тук ще чета с удоволствие за миналата сватба. Вие сте една от малкото лудо влюбени двойки, които хем летят, хем стъпват по земята.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #41 -: юли 29, 2012, 19:12:56 »

Луничке, направо не мога да повярвам - втора сватба! Ето това е изненада! Да гледам снимките от сватбата, докато чета за подготовката и! Възхищавам се на смелостта ви и оригиналното мислене! Честно казано, на мен нямаше да ми хрумне да се оженим втори път! Много хубаво сте го намислили, сега очаквам и детайлите по въпросчетата на Свекървичка! И аз ще трябва да прочета постовете ти от началото, доста ще ме улесни. Само да видя къде се правеше!
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 30, 2012, 09:10:24 »

ехаааааа, толкова хубава история иматее  Bravo четох в захлас....и разгледах цялото ти албумче и мога само да кажа, че сте прекрасни  Girl_hide
очаквам продължението с нетърпение!
пп. видях, че сте с изнесен ритуал и имам малко въпросчета, но ще ти ги пусна на бележки, да не размивам основната ти тема  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 30, 2012, 09:41:44 »

snowy, благодаря ти, мила give_rose
Роси, накара ме да се замисля над думите ти - абсолютно си права! Никога не бях поглеждала по този начин, но това ме кара да се усмихвам всеки път като се сетя за думите ти, защото една картинка избликва веднага в съзнанието ми и ме кара да се разтапям от удоволствие girl_in_love LOVING
Инлов, ти си една от любимите ми бъдещи булки и с нетърпение чакам да дойде времето и за твоята темичка - ще бъде прекрасна зимна приказка give_rose
flyin, мисля да поразжака още малко за сватбата от миналата година (дано не ви отегчавам), после ще разкажа за подготовката и на тази girl_wink
Свекървичке, добре си ми дошла в темата Curtsey И не се тормози да ми четеш старите постове - ще ви разкажа всичко на драго сърце give_rose
ДаБулка, именно затова реших да ви разкажа предисторията ни - да четете и да свързвате разказа със снимките girl_wink
Мари, благодаря и на теб за вниманието Flower Ще се радвам, ако мога да отговоря на въпросите ти Ashamed
Момичета, зареждате ме с толкова положителни емоции и енергия! Много мило ми става като чета постовете ви! Целувки на всички ви kiss kiss kiss
По-късно ще разкажа още подробности
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 30, 2012, 13:55:21 »

Муун, давай с разкази за миналогодишната сватба! Ние и без това не знаем много. smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines