Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:47:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на doragenova - 25.08.2012  (Прочетена 17848 пъти)
 
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #15 -: юли 27, 2012, 11:51:20 »

 butterfly Честита темичка и от мен!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 27, 2012, 12:47:34 »

Ехаааа това се казва предложение - двойно предложение! Страхотно са го измислили вашите мъже, браво на тях! Bravo
Но като гледам подготовката върви напрегнато angry Мила, пази си нервите и здравето и не позволявай да ти се бъркат в организацията, защото ще имаш големи ядове nea В крайна сметка това си е вашият ден и вие имате последната дума за това как ще се случат нещата. Пожелавам ти успех за оставащите организационни неща, които трябва да се свършат Good luck give_rose
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #17 -: юли 27, 2012, 17:32:55 »

Честита темичка! Нека всичко мине по вода и да имаш най - прекрасната и запомняща се  Сватбаааа smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 27, 2012, 20:19:53 »

Честита темичка, Дора! Пожелавам през останалите 4 седмици подготовката да върви като по вода! За бройката на гостите - имай предвид, че и в последния момент ще има отказали се хора, така че не се притеснявай  give_rose Само си пази здравето.
Стискам ти палци от тук нататък са има само положителни емоции и чакаме да споделиш детайлите около сватбата smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 03, 2012, 16:52:49 »

Честита темичка, Дора! С нетърпение чакам твоята сватба, защото ще е в Пловдив ROFL. Не се ядосвай повече за нищо, както сигурно си разбрала това нищо няма да промени. Правете каквото сте си наумили с мъжът ти и да не ви пука tease
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 04, 2012, 09:22:48 »

doragenova, честита темичка! Прочетох историята Ви и е много весело предложение...двойно  yahoo Пожелавам ти едни ненатоварващи и спокойни последни две седмици преди големият ден! Горе главата, пази си нервите и не отстъпвай от това, което искаш ти самата...лелел ама вие каква голяма сватба ще иматеее  yahoo
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 06, 2012, 15:14:24 »

Честита темичка, Дора!
Страхотно предложение за брак, за пръв път чувам за такова двойно предложение  give_rose
Пожелавам ти организацията на всичко останало по сватбата да върви по мед и масло! Ти си ми една от любимите булки  blush, защото благодарение на теб имам най-страхотните за мен обувки  yahoo
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 09, 2012, 18:28:56 »

Благодаря ви момичета, за милите думи. Аз не съм много по писането във форуми smile, така че ще ме извинявате. Тези дни завърших букета и бутониерите. Взех си и обувките вече. Ето малко снимки smile:
Това е букета. Въпреки, че не си личи е от светлозелени рози.




Това са бутониерите. На живо са много по-хубави.


А това е бутониерата за моето слънце:


Много съм доволна от крайния резултат.

А това са обувките. Тук вече не съм доволна много, защото ми стягат много, а си мислех, че когато си поръчаш обувки, няма да имаш този проблем. От няколко дни ги нося вкъщи с надежда да се отпуснат, но уви, и другата седмица ще ги нося за да ги поставят на калъп. Наистина жалко. Единственото, от което съм доволна, е че са в цвета който исках.


Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 09, 2012, 23:50:59 »

Записвам се и аз с малко закъснение! Желая ти спокойни последни седмици, Дора! Опитай да се отпуснеш и хич да не ти пука кой какво казва! Този ден си е ваш и трябва да е така, както си си мечтала цял живот  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 10, 2012, 08:32:46 »

Букета ти е страхотен, а направо съм влюбена и в обувките ти smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #25 -: август 10, 2012, 08:34:43 »

Много е хубав букета! Той за хвърляне ли ще бъде? 
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 10, 2012, 09:01:21 »

Мила, нещата, които си показала са много хубави heart А това зелено е много нежно,много приятно стои!
Чета тука из другите темички, че нещо не е обхванала някаква меланхолия - не се предавай, малко остана! Да, понякога се случва да ти е досадно от всички дреболии и джунджории, но повярвай ми за крайния резултат си струва всяко едно усилие! Горе главата, давай го по-ведро! Wink
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 10, 2012, 09:06:31 »

zai4e_mia, до сега се чудех дали да е за хвърляне или не, но после реших да е моя букет. Знам, че много хора не харесват изкуствените, но на мен ми е мило, че аз съм го правила. Още не съм сигурна дали ще правя втори за хвърляне или ще хвърлям този. Имам време да реша smile.

Момичета, такъв мързел ме е налегнал, че чак немога да си събера мислите, какво има за правене още по сватбата. На всичкото и отгоре утре заминавам на море за 6 дена, а още и багажа не съм си събрала  girl_impossible.

Сега като се замисля доста неща има за вършене:
- трябва да купя вино и шампанско и да ги украся,
- да украся свещите
- да купим бутилки за алкохола и да налепим етикетите
- да поръчам тортата
- да си направя пробна прическа
- да уговоря среща с фотото, видеото и шофьора на колата
-да си изберем песен (това ми е най-досадното от всичко  huhhuh.gif)
- да измислим как ще се украсява колата
-да занеса обувките за да ми ги разширят nea

Ох, ужас само за това се сетих сега, а сто процента има още неща. Дано не забравя нещо, че после ще си умра от яд. Най-лошото е , че 90% от нещата ще се правят точно седмицата преди сватбата.
Момичета, помагайте ако се сетите за нещо.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 26, 2012, 23:06:17 »

Честито на младото семейство!Пожелавам ви още много красиви мигове заедно!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 26, 2012, 23:29:17 »

Честито,мила!Пожелавам ви много любов и взаимност! heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines