Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 04:24:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на every_me - 19.08.2012  (Прочетена 26218 пъти)
 
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 04, 2012, 08:10:14 »

Надявам се днес да избера каква точно прическа искам. Понеже има такива, които ми харесват, но нямам идея дали ще ги харесам на мен, трябва първо да се видя. Иначе искам нещо небрежно и прибрано, но не стегнат кок.

Нещо подобно примерно

Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 04, 2012, 08:21:42 »

Много ми харесва!  good Дано днес всичко ти се получи добре и после да се похвалиш, за да се радваме и ние с теб  smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 04, 2012, 08:59:37 »

every_me, как си....хайде и при теб остава съвсем малко yahoo Стискам палци днес да се харесаш и да си избрала прическата за сватбата  Girl_hide
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 04, 2012, 09:09:07 »

Какво предложение само  heart ,било е и доста екстремно  DANCE
Успех с пробната прическа  Wink
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 04, 2012, 18:47:58 »

Ами, оказва се, че колкото по непретенциозна е една прическа, толкова по-сложно се прави. Постара се младежа, доста при това, сешоар, маша, фиксация, сложи ми накрая 39 фиби, за да не литна.  Bravo
Отзад се получи както искам, отпред някак не беше точно това, което очаквах. После обаче, когато си тръгнах, косата започва много небрежно да се разпада, което не е лошо, аз си я харесвам, но нали идеята беше да е прибрана. Тези небрежните прически да знаете, че за да са небрежни са на косъм от това да се разпаднат.  biggrin
И сега не знам - да рискувам ли да я направя така и след 2-3 часа просто да я пусна или да пробвам нещо друго?
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 05, 2012, 09:12:57 »

Няма ли снимка? smile
А иначе не би трябвало да се разпада, би трябвало да е захваната добре, а само да изглежда по - неглиже. Защо не пробваш при друг фризьор? Може би при всеки ще се получи различно. А може би трябва да пробваш друга прическа, пак в същия стил.
Но няма смисъл да си правиш прическа, която ще се разпадне за отрицателно време.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 05, 2012, 14:15:10 »

Да, не би трябвало да се разпада прическата. Вчера под влияние на емоции съм оставила малко шантаво обяснение.  Girl_hide Ще направя още една пробна, а на самия ден косата ще бъде фиксирана, ще има форкети и фиби, вероятно ще е малко по-прибрана, за да издържи все пак. Имам още малко време да помисля.

А днес си направих не един, а два пробни грима. При различни гримьори.
Първият опит не ми допадна, имах 2 пласта грим, някак прекалено беше. При положение, че преди да започнем коментирахме какво предпочитам.
За щастие, час по-късно бях на друго място. И наистина се получи страхотно, изключително доволна съм и понеже си направих снимки при едната проба и при другата, категорично има разлика и нямам колебания кой ще ме гримира.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 06, 2012, 10:32:00 »

every_me, е хайде, покажи ги тия снимки на грима Ashamed
Успех с прическата, в момента и аз съм на тоя етап(май от доста време вече де) - избрала съм прическа, но не и фризьор pardon
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 07, 2012, 20:46:49 »

избрала съм прическа, но не и фризьор pardon
Аз пък си избрах фризьор, но не и конкретна прическа.  Bravo

Днес след работа бях на проба на роклята и е вече прекрасно очертаваща ме. Утре пак ще ходя, защото днес си забравих обувките  girl_impossible и нямаше как да направи корекции на дължината.
Не знам вие как сте покрай сватбите, но аз леко се усещам как започвам да изтрещявам. Такова пренавито ми е, все съм с усещането, че нещо пропускам. Колкото повече наближава, толкова повече се шашкам. А до преди 2 дни нищо ми нямаше.  nea
« Последна редакция: август 07, 2012, 20:51:43 от every_me » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 07, 2012, 21:20:00 »

Хехе и аз съм така - за втори път! blum blum blum
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 10, 2012, 13:20:51 »

В сряда си взех почивен ден и успяхме да отидем до мястото, за да решим масите как ще са разпределени, кое след кое ще следва и да изберем какво от менюто искаме да опитаме. Шантавото е, че понеже запазихме мястото април месец и тогава сме избрали някаква странна салата със марули  girl_impossible. Аз много обичам, но за август месец хич не ми е подходящо. Та, покрай салата променихме почти изцяло менюто.   dirol

Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 13, 2012, 20:08:58 »

Още само 5 дниииииииииииииииии!  yahoo

Днес сутринта си извадихме медицински, взеха ни кръв, закъснях за работа, после почерпих колегите с шоколад, а когато се прибрах той ми показа халките, които чакахме вече много нервно, но пък си е заслужавало. Гравирани, златни, прекрасни, два броя.

По някаква причина не виждам нито моя, нито друг сватбен албум. Това нещо ново ли е?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 13, 2012, 22:25:43 »

Честито за халките!!!
Това с липсващите албуми е временно...май pardon.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 14, 2012, 11:42:19 »

Честито за халкитееее!!! yahoo Да, мисля че ще се отстрани тоя проблем с албумите и галериите, а до тогава направо качи снимка тук в темичката си give_rose
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 15, 2012, 10:04:20 »

Днес ми е последен работен ден преди сватбата и морето! Място не мога да си намеря вече от нетърпение, вълнение, трепет, очакване, мисли, желания, планове...
Роклята и костюма сме ги закачили на вратите на гардероба и изглеждат един до друг като да са се прегърнали.  smile

Довечера ще ви покажа малко снимки. Аз смятах в албума да ги кача, затова и питах какво стана с тези албуми.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines