Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 08:15:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на every_me - 19.08.2012  (Прочетена 26018 пъти)
 
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 01, 2012, 20:26:56 »

и при вас ли спират водата....добре дошла, при нас от днес вече няма топла вода и няма да има цял месец....познаай как точно покрай сватбата и гостите, които ще дойдат от предния ден, колко весело ще е?
халката, която показваш е много красива и нежна  Bravo
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #31 -: август 02, 2012, 08:51:22 »

Това с водата е много неприятно (най-неприятното от всички възможни спирания)  diablo Нашия квартал го пропуснаха тази година  danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 02, 2012, 09:18:17 »

О, халки от волфрам - супер!!! danceg Много са готини! И аз исках някакъв такъв метал, какви ли не гледах и накрая се отказах, защото ме беше страх, че няма да улучим точните размери, а и че няма да можем да ги гравираме, а ние много държим на символите, които са на халките ни. Вашите предполагам от сайт ще ги поръчвате?
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 02, 2012, 10:22:01 »

О, халки от волфрам - супер!!! danceg Много са готини! И аз исках някакъв такъв метал,

Не, халките ще са бяло злато и жълто злато в средата, точно какво е на снимката. Не сме гледали готови модели никакви, избрахме си тези и така. Правим ги по поръчка на същото място, от където той ми е купил годежния пръстен.   angel

Това с водата е много неприятно (най-неприятното от всички възможни спирания)  diablo
Да, по всяко време на годината е неприятно. Поне заминаваме след 20 август и не ми пречи, че няма да имаме вода до края на месеца, но точно на сватбата ли?  crazy
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 02, 2012, 10:26:00 »

every_me   честита темичка! Успешна подготовка до края.Халките ви са супер и ние първоначално мислехме за такъв модел   give_rose
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2012, 20:15:51 »

Понеже във всяка тема се споделя как двама са се запознали, как той я поглежда, как тя го открива, къде и кога има предложение за брак, кога е сватбата, какви са вълненията и какво ли още не, крайно време е да си кажа и аз.

Аз съм Александра. Той е Николай. Ние сме заедно.

Запознанството
За първи път го видях в едно заведение, имаше някаква среща на форум, аз бях с приятели, той с приятелка. Година по-късно празнувахме в една компания Нова година, той се беше разделил с приятелката си, а аз имах връзка, която след няколко седмици приключи. Писахме си на скайп, после излизахме няколко пъти, но аз бях в шантав период и спряхме срещите февруари месец някъде. И така до лятото, когато случайно ми се обади вечерта да се видим. Аз приех и буквално след час бяхме в едно заведение. После негов рожден ден, после мой рожден ден. Не бях с нагласата за сериозна връзка, не знам защо. Неусетно обаче бяхме във връзка, която винаги съм искала. Не съм се влюбвала веднага, а постепенно.

Между началото на връзката и предложението за брак сме имали незабравими летни дни и нощи във Варна, безкрайно много прегърнато-изгледани филми, внезапни и планувани пътувания, мързеливи недели и споделени съботи, дълги разговори, обща котка ...

И така, три години по-късно заминаваме за втори път в Италия и тогава ...

Предложението

Ние бяхме във Флоренция за Нова година. Спряхме на един огромен площад, около нас беше пълно с непознати с чаши, шапки, бутилки. До нас застанаха една група младежи с шампанско в ръцете. Малко преди полунощ беше и аз чакам да започнат да броят. Музиката спря, започна заря, обръщам се и виждам, че той е на земята. А зад него хвърчат тапи, чаши, пиратки. В първия момент реших, че някой го е шибнал с някоя тапа и сега е ранен. И се навеждам, а той държи пръстен. Беше много усмихнат и не спираше да говори. Аз почти не го чувах, но май все хубави неща ми обещаваше. Изпусна пръстена, започна да лази, за да го намери. А аз почти го съборих, когато му се хвърлих да го прегръщам, както беше там клекнал

А 19 август е датата за сватбата, защото точно на нея отброяваме четири години любов.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 03, 2012, 08:02:39 »

Цитат
Ние бяхме във Флоренция за Нова година. Спряхме на един огромен площад, около нас беше пълно с непознати с чаши, шапки, бутилки. До нас застанаха една група младежи с шампанско в ръцете. Малко преди полунощ беше и аз чакам да започнат да броят. Музиката спря, започна заря, обръщам се и виждам, че той е на земята. А зад него хвърчат тапи, чаши, пиратки. В първия момент реших, че някой го е шибнал с някоя тапа и сега е ранен. И се навеждам, а той държи пръстен. Беше много усмихнат и не спираше да говори. Аз почти не го чувах, но май все хубави неща ми обещаваше. Изпусна пръстена, започна да лази, за да го намери. А аз почти го съборих, когато му се хвърлих да го прегръщам, както беше там клекнал

А 19 август е датата за сватбата, защото точно на нея отброяваме четири години любов.

every_me, откровено се просълзих, четейки с възхищение как ти е предложил! Било е впечатляващ момент, който творецът в теб описа динамично и емоционално!  Flower
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 03, 2012, 08:05:47 »

Колко трогателно предложение, и мен ме разчувства. Пожелавам ти винаги да си спомняш с такова умиление и хубави емоции спомените от запознанството ви и всеки момент заедно, а също така и сватбеният ви ден.  give_rose
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 03, 2012, 08:07:24 »

Предложението и било супер.Голяма емоция.Все така да сте влюбени. twohearts
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 03, 2012, 08:17:59 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose

Много е хубаво да си припомням тези моменти, защото пак се връщам там. После някак всичко беше по-хубаво, сякаш летя и ми беше едно такова нахилено. Още е така.
Спомням си, че се обадих на сестра ми, опитвах се е думата, защото на Нова Година знаете връзките какви са - ти звъниш и никой не ти вдига, защото няма връзка.  Bravo Свързах се с нея накрая и казвам: Николай падна на колене и ми предложи брак. Тя: Какво? Не те чувам. И аз пак, ама крещя: Николай ми предложи брак! Той се смее до мен. Сестра ми много се зарадва, тя тогава беше бременна и бях сигурна, че ще реагира много емоционално. Само ме попита: Ти, какво му каза? Е, тогава аз започнах да се смея, защото нямаше как да е различен отговора ми от ДА.  Xixixi
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #40 -: август 03, 2012, 08:37:03 »


 В първия момент реших, че някой го е шибнал с някоя тапа и сега е ранен. И се навеждам, а той държи пръстен. Беше много усмихнат и не спираше да говори. Аз почти не го чувах, но май все хубави неща ми обещаваше. Изпусна пръстена, започна да лази, за да го намери. А аз почти го съборих, когато му се хвърлих да го прегръщам, както беше там клекна

 ROFL ROFL ROFL ранен от тапа  ROFL ROFL ROFL
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 03, 2012, 08:50:39 »

every_me, много красиво! heart Много чувствен разказ, а на моменти ме разсмя искренно (как го 'ранила' тапа, как е изпуснал пръстена и лазил да го търси funnytooth)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 03, 2012, 17:02:11 »

Честита темичка, Алекс! Много се радвам ,че видях твоята тема, защото от първи впечатления си много интересен човек. Запазих блога ти във фейвъритс да го разгледам на спокойствие.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 03, 2012, 18:19:50 »

Много сте мили, ама много, много, много!  give_rose

Утре започвам с преобразяването. Ще започна с пробната прическа, а в неделя съм на пробен грим.
Много искам да изглеждам като мен (разбира се), но някак празнично.  Bravo
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 03, 2012, 19:09:28 »

Ooo, ето за това става въпрос - едно от най - приятните женски занимания - прически и грим. Ще се зарадвам и на снимки, тъй като и на мен ми предстои сватба и черпя идеи от креативните булки тук. Харесала ли си някаква прическа или все още не си решила? smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines