Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:34:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на every_me - 19.08.2012  (Прочетена 25703 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 26, 2012, 12:55:23 »

Ахх това ме разчуства...  heart
Поздравления за необикновения ти талант да изразяваш толкова много с толкова малко думи!
http://everyme.me/%d0%bd%d0%be%d1%89-%d0%bf%d1%8a%d1%80%d0%b2%d0%b0/

 give_rose
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 26, 2012, 14:00:10 »

Момичета, благодаря ви. Радвам се, че ви харесва блога ми. Не пиша вече толкова често, но винаги, когато ми се случва, го правя с любов, защото и най-често пиша за мен, него, нас.
Нека само не превръщаме тази тема тук за блога ми, че не знам дали не нарушавам правилата на форума по този начин. Още веднъж ви благодаря.  give_rose

Искам да съм вече в отпуска. Да имам време да обикалям магазини за малките неща, които ми останаха. Да си говоря с близки за сватбата, да гледам снимки, да се наспивам, да имам повече време за него и поне още 100 неща. Чак на 15 август това ще се случи и дните до тогава наистина тиктакат много бавно.



Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 26, 2012, 17:24:48 »

"Прогнозата е лято в отношенията.
Лятото ще бъде август. В бяла рокля. Моята.
Ще му дам ръката си, защото той я взе, много преди да ме попита, когато аз се съгласих, много преди да му кажа…"
това е уникалнооо, браво на теб, няколко прости изречения казващи толкова много!!!! Bravo
направо искам да си го открадна  blush


Леле това наистина е толкова красиво ....  twohearts
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 27, 2012, 09:07:25 »

every_me, много ми харесва как пишеш give_rose За отпуската - и аз съм нетърпелива като теб, моята започва дори по-късно 20-ти август. Да зачеркваме дните заедно Wink
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 27, 2012, 10:14:51 »

m0onlight, много хубаво сте го измислили година след сватбата ви да имате и църковен брак. И разбира се, че ще отброяваме дните заедно. Все по-близо сме... Все по-малко остава... Все по-хубаво е...
 give_rose



Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #20 -: юли 27, 2012, 10:37:52 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Желая ти безоблачна подготовка и дано дните минават бързо и вълнуващо преди Големия....Виждам, нямаш нужда от вдъхновение - ти самата си вдъхновение ....ще те следя с интерес и усмивка smile
Активен
snejana90
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 27, 2012, 11:36:25 »

Честита темичка и от мен  give_rose пожелавам ти ако до сега си била много щастлива, от тук  нататък да си 1000 пати по-щастлива smile блога ти е наистина интересен, поздравления!!! Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 27, 2012, 12:35:37 »

m0onlight, много хубаво сте го измислили година след сватбата ви да имате и църковен брак. И разбира се, че ще отброяваме дните заедно. Все по-близо сме... Все по-малко остава... Все по-хубаво е...
 give_rose


Така е наистина - колкото по-малко остава, толкова по-хубаво става!!! girl_in_love heart
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 29, 2012, 10:20:52 »

Вчера бях на проба за роклята. Трябва доста да се стесни, но жената ме увери, че ще се получи точно така, както искам. Пробвах я дори с високите обувки и изглежда още по-добре. Взех сестра ми с мен, тя понеже не беше виждала роклята на мен, видях в очите й, че съм направила правилния избор.  smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 31, 2012, 15:12:04 »

Стискам палци накрая наистина да се получи прекрасна рокля! Какво друго около подготовката, хайде разказвай smile
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 01, 2012, 14:07:30 »

Ето меее!  girl_wink

Роклята ще си я взема една седмица преди датата, искаше ми се малкооо по-рано, но няма как.
Чакаме халките, надявам се до събота да са готови. И сега почивните дни започвам пробна прическа и грим и после смятам да обиколя малко магазини, тъкмо и за да преценя дали пробните са сполучливи.

Казах ли ви, че от 15 август спират топлата вода при нас в София. Не можаха ли поне от 20 август?  nea
Аз както мислех да си запазим стая в хотел само за брачната нощ, след като няма да има топла вода, ще си запазим хотел и за няколко предбрачни нощи.  pardon

Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #26 -: август 01, 2012, 14:49:45 »

Честита и от мен темичка!  marriage
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 01, 2012, 17:39:36 »

Честита темичка! Стискам палци за халките всичко да е наред. После да ги покажеш да им се порадваме и ние. Пожелавам ви много приятна и спокойна подготовка.  give_rose
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 01, 2012, 19:18:45 »

Благодаря ви! Много!

Халките трябва да изглеждат ето така .
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 01, 2012, 20:04:17 »

Много хубава халка. good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines