Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:26:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mari_m - 11.08.2012  (Прочетена 59404 пъти)
 
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 30, 2012, 09:21:20 »

Време е и за финала на моят разказ  cray
След като подписа моя хубавец в момента, в който застана до мен лекичкооо го настъпих  blush Bravo а той ми казва на уше: Аз не съм забравил, но те оставих да ме настъпиш  danceg Но ми го върна подобаващо....почти цялата пита остана в него ....сега ще ви пусна снимка да видите на мен какви трохички ми се паднаха  blum

Уелкъм дринка след подписването беше безупречен: организиран си беше изцяло от хотел "Вега"!
И дойде време за истинския купон.....тук на мен ми се слива всичко....и е само едно лудооо и неспирно танцуване...много настроение....много усмивки....много любов и радост излъчваха всички....най много ние....Гостите споделиха след сватбата, че ние сме заредили всички, с нашето настроение и излъчване!!! Няма да ми стигнат думите да ви опиша цялата нощ и всички моменти от нея....както казах веднага след сватбата: беше РАЗМАЗВАЩОООО  yahoo
Диджея сподели, че имаме прекрасни гости, които танцуват на всичко....и че толкова весела сватба, с толкова "лесни" гости не е имал отдавна!
Искам да споделя, че през целия ден не съм мислила за абсолютно нищо свързано с организацията и детайлите по сватбата.....главата ми беше празна....даже сега се чудя как успях да го направя...тъй като съм по скоро педант и всяко нещо, което не е както аз съм го искала ме побърква....все едно беше друг човек....само щастие, неописуемо щастие, еуфория и много адреналин!!!!Незабравимо е.....толкова истински, толкова непознати и същевременно толкова силни чувства те изпълват!!!!
Всичките тези емоции...за част от които дори не намират думите, които ги описват, са още в мен.....усмивката ми, онази глуповата още се появява на лицето ми....по интересното е, че е така и със съпруга ми /много се кефя като му кажа така/!!!
Може би изпускам много неща....но не е умишлено....като се върна към онази събота всичко изплува толкова ясно и толкова слято едновременно, че е като едно завършено цяло! Знам, че ще ви прозвучи като клише, но щастието и любовта ги виждаш и усещаш с цялото си сърце и душа, толкова силно, че си казваш: Живота наистина е прекрасен, всичко е толкова просто и лесно, и нищо няма значение!
Активен
iuliq83
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #211 -: август 30, 2012, 09:39:12 »

страхотен разказ подкрепен с разкошни снимки ! честито семейство!  heart
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 30, 2012, 10:04:58 »

Разглеждайки снимките, за да ви пусна още малко като за финал, пропуснах да кажа кое цвете излезна от менчето blum ахааа да изпаднат и двете, но тази лоша червена роза се върна обратно....и гордо остана навън само бялата роза  pardon Времето ще покаже обаче какво ще е  danceg Girl_hide
Искам най-първо да БЛАГОДАРЯ, НА ВСИЧКИ ВАС, които през целия изминал месец се вълнувахте заедно с мен!!! Толкова много ми помогнахте, толкова много ми бяхте полезни, че нищо не може да ви замени!!! Прегръщам ви всички и се надявам да продължим да споделяме вълненията, свързани с брачния живот в другите теми!  give_rose Dance2
Огромни благодарности на целия екип на хотел "Вега" и ресторант "Стара София": професионалисти и същевременно хора, с които общуваш и се разбираш с лекота, и при тях нещата просто се случват, както ги искаш!!!
За украсата на ресторант "Стара София": без забележки! Грънчаров и син си свършиха работата перфектно: от залата за изнесения ритуал, през украса на автомобила и букетите, до ресторанта!
Благодарности и на фолклорна формация "Зевзеци": такова настроение създават, че всеки път като ги гледам ми пълнят душата! Много усмихнати, много весели, просто страхотни!Взривиха гостите и в ресторанта, и по домовете на младоженеца, кумове и у дома!!!
Грим и прическа: Салон "Мърфи"! За професионалисти като Мърфи и гримьора Петър думите са излишни!
Торта и кетъринг от "Папая": направиха тортата, точно както я исках...а и вкусна при това!
Работилничка Мечтатели: за всички малки детайли, свързани с подготовката и реализирането на сватбата огромни прегръдки и благодарности на Ели!!!
Фото и видео: Георги Колов и Кирил Димитров! Ей тия момчета от къде намериха тия сили от ранни зори в събота до ранни зори в неделя незнам! Но по едно време ми споделиха че искат да се включат и те в танците, ама не можее  danceg
И благодарности и за едни от много важните: водещата и диджея Ваня и Дани от гр. Стара Загора! Гостите не спряха да танцуват до 03ч сутринта!
И специални благодарности за София Андонова: това е жената, която препоръчвам да ви венчае! Думите й са като стихове, изпълнени с много любов и обич!!! Това е човек, който обича толкова много работата си!
И накрая, но не и на последно място искам да поздравя най страхотните кумове: Семейство Иванови!!! От това кои са ви кумове много зависи как ще мине сватбата! Те бяха до нас през цялото време: от подготовката на всичко свързано със сватбата, през моминското и ергенско парти, които бяха организирани от тях, до Големият ден! Невероятни са! Техните прекрасни две слънца ни бяха малката шаферка и малкият шафер, които обраха овациите!
« Последна редакция: август 30, 2012, 10:10:40 от mari_m » Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 30, 2012, 10:45:02 »

Следсватбеното пътешествие беше прекрасно: опознахме Прага и се влюбихме в нея: невероятно романтичен град е! За бирата няма какво да кажа.....вместо кафе съм пила бира  danceg
Моят мъж продължи с изненадите й там: той се беше заел да организира трансфера от летището до хотела. Кацнахме, посрещнаха ни и на паркинга до като се суетим покрай куфарите, Влади изскача от някъде с една дузина цветя  yahoo Голяма изненада си беше!
Ами.......май това беше..... cray Малко ми е тъжно и носталгично, но ми е и щастливо и усмихнато!
Целувам ви!

Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 30, 2012, 16:54:51 »

..........ооохххххххххх.... cray

И  ние те  обичаме  Сладка  Мери kiss2* Много  целувки и  прегръдки  и  от нас  за  вас Сладури
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: август 30, 2012, 17:10:41 »

Ех, какви хубави снимки. Прекрасни. И това, че сте толкова усмихнати ги прави такива. Пожелавам ви все така да сте. Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 30, 2012, 23:24:15 »

Страшно лъчезарна булка си била мила  Bravo.
Вярвам и ти пожелавам оттук нататък,че животът ви ще бъде изпълнен с много незабравими мигове,като в самият сватбен ден.Обичайте се!
Целувки и на теб  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 02, 2012, 11:34:17 »

Страхотни стееее give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 02, 2012, 17:38:52 »

Много сте красиви, дано от тук нататък ви върви само така на целувки и щастие smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 04, 2012, 10:13:59 »

Ееех, не мога да пиша вече тук и ми липсватеее....само надничам и чета  blush
Пускам ви едно клипче, което ни е подарък от фотографа - по негово усмотрение, с което ни изненада отново много приятно  Bravo

http://www.youtube.com/watch?v=5Uo2LNKykHY&feature=share
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 04, 2012, 10:52:28 »

Охххх ще трябва да чакам до довечера, за да го изгледам, защото на работа е блокиран youtube. Едва чакам  Girl_hide
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #221 -: септември 04, 2012, 11:46:21 »

Мери, страхотни сте  Bravo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 04, 2012, 12:29:49 »

Толкова си лъчезарна и красива give_rose 
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 04, 2012, 19:33:23 »

Много си чаровна, mari. И клипчето просто прелива от щастие. Желая ви да сте винаги така усмихнати и влюбени!  Bravo  heart
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 07, 2012, 09:32:41 »

Момичета, приемате ли поздрав от една минала вече булка  blush
Другата седмица ще стане месец, а имам чувството, че беше вчера.....Видеото се изтърка от гледане....кой ли не беше вкъщи и май няма празна вечер....рефрена на нашата сватба по мнение на младоженека е: Много си хубава или Много сте хубави  blum Имаме през цялото време как на различни хора казвам това....като папагалче  pleasantry дори нямам спомен честно казано....Сега ще вземем суровия материал от видеоператора, тъй като там са останалите луди моменти, които всичките не могат да влязат във официалното филмче  good
Булкитеее, как я карате след сватбата.....на мен адски много ми липсва трескавата организация и подготовката...и очакването  Girl_hide Вкъщи още има балони, останали от сватбата и не ги свалям...а по стълбището надписите, които бяхме залепили още са там и всеки ден ме усмихват  blum
Какво направихте с роклята...спазвате ли някакво поверие...от това което четох тук изпълних само да си хвърля букета в река...
« Последна редакция: септември 07, 2012, 09:34:19 от mari_m » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines