Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:51:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mari_m - 11.08.2012  (Прочетена 59425 пъти)
 
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: август 20, 2012, 15:12:19 »

Здравейте, момичетааа  danceg
Днес кацнахме успешно от Прага.....страхотен град и съм влюбена в него ... не исках да си тръгваме  cray
Страхотно сватбено пътешествие си направихме в Прага с кумовете.....и свърши....прибираме се и само гледам балоните по стълбището към вкъщи вече поспаднали...надписите на стените, които бях сложила стоят някак самотни....а вкъщи....в спалнята на гардероба някак тъжно стои роклята и неговия костюм....наистина са тъжни...свършили са си предназначението и чакат да бъдат прибрани.....и на мен ми стана тъжно малко....всичко мина толкова бързо...като на лента ми е....сватбата е неописуема, пътешествието също....
и сега отново ни чакат обичайните задачи и ежедневие huhhuh.gif но само като си помисля за 11ти август и усмивката ми стига до ушите....така е всеки път  yahoo а моя мъж каза, че иска да правим втора сватба  Bravo
Сега е време да си оправим къщата, че е бомба паднала, ама наистина....Пускам ви още няколко снимки! Фотографа каза, че утре ще ми даде професионалните!
Обещавам разказчето довечера по късно или утре да го отпочна!
Прегръдки на всички ви!!!!  girl_wink
« Последна редакция: август 20, 2012, 15:31:15 от mari_m » Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: август 20, 2012, 15:29:36 »







ето малко снимчици и от залата, в която беше изнесения ритуал:









Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: август 20, 2012, 15:41:04 »

Мари, прекрасни снимки, много си красива и сте толкова хубави - влюбени и щастливи!  heart
Всички детайли човек ги гледа един по един предварително и вижда колко са красиви, но когато видиш всичко заедно вече картината става пълна и прекрасна!  Bravo
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 20, 2012, 15:41:45 »

малко и от ресторанта:


а това е изненадата ни за гостите: Зевзеци, които се представиха блестящо:






а това е някъде към 02ч., когато успяхме да седнем и да хапнем нещо за първи път...
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: август 21, 2012, 16:04:57 »

Ето ме отново! Днес до обяд скитахме по общини и РПУ-та за подмяна на документите за самоличност  Wink
Много е странно като попълваш графите с имената и хем е твоето име, хем не е  blum
Мдаа....сега откъде да започна....май не е никак лесно да опишеш Големият ден! За мен той мина като на филм....на един дъх....нямам отделни открояващи се моменти....всичко е едно цяло....усмивки, много усмивки, много щастие, много радост, много любов.....само това усещах и това виждах във всичките ни гости! Страхотно и неописуемо усещане е! Връщайки се към онзи ден съвсем искрено заявявам, че това е най-щастливият ден в живота ми! Толкова много щастие на макс и на един дъх не съм изпитвала до сега....толкова силно като емоция и като усещане!
Та.....сутринта господин Велев ме събуди по телефона с лаконичното и познато на всички ни: Хайде, булка ставай! И докато с майка ми и баща ми се суетим кой слага кафе, кой оправя кревати се звъни на домофона и познайте нашия хубавец пристига с една голяма чанта закуски и вика слагайте кафето  yahoo Стана ми много спокойно като го видях, няколко часа преди Началото! Дори майка ми и баща ми от напрегнати и леко притеснени се поуспокоиха  blum
Закусихме и всеки тръгна по начертания план график / бях направила сценарий по часове и минути къде, кога и в колко какво ще се случа, и всеки имаше такъв за да се следи и да не се закъснява/. Той се прибра към тях а аз тръгнах към фризьора, като по път взех и фотографа! В 10ч бяхме в салона на Мърфи, където щеше да дойде и гримьора! Бях доста напрегната и тук изказвам специални благодарности на нашия фотограф и приятел Георги Колов, който ме отпусна и след първия час не забелязвах въобще фотоапарата! Специални благодарности и на Мърфи, който ми направи страхотна прическа за воала, без дори и да му обясня как си го представям! Гримьора: Петър, който е и художник ме гримира по начина, по който му обясних: все едно съм без грим и само очите да ми подчертае! Лично аз много се харесах! Въпреки че в първия момент като се видях и се стъписах....аз не съм се виждала в такава светлина, обаче то към хубавото лесно се привиква  blum
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 21, 2012, 16:05:20 »

След като ме гримира, Мърфи започна да ми слага воала....и в този момент по радиото пуснаха Огън от любов и аз се разревах....голям срам....като се гледах с воала, прическата и грима ....и музиката на Силвия Кацарова...просто сълзите сами тръгнаха....и те се хилят и ми викат сега може да си поплачеш, но после никакви сълзи  Girl_hide
Телефона ми звъни на пожар.....къде приятелка се обажда да каже, че пътува към вкъщи, къде майка ми звъни за нещо, къде от кетъринга, че доставката е пред вкъщи...и накрая гледам Влади ми звъни....вдигам и се чуват тъпаните и гайдите.....ей това не мога да ви го опиша с думи......в стомаха ми се разрази истинска буря.....усмивката ми стигна до уши.....и той вика чуваш ли, чуваш ли музиката, готова ли си че след малко идвамееее  blum  А аз в някаква луда истерия само успявам да кажа, ама как идваш аз съм още в салона  Oh my ... От щастие кой ти мисли, че те тепърва към кумовете ще ходят! Забава пълна!
И сегаааа: тръгваме към вкъщи...аз по панталонки и блузка и отгоре воала до земята...голяма картинка! Стигаме вкъщи и пред блока всичките деца тичат към мен и викат: виж теее, булкаааа  yahoo Много ме зарадваха тези малчугани! Апропо за 11ти даваха да вали целият ден, и гледам само какво хубаво слънце е изпекло и си викам на ум, за сега нещата се получават супер! Повече за времето не съм и помисляла....то еуфорията и емоцията те държи толкова здраво, адреналина ти е на макс и каквото и да се случва, не ти пука ама въобще....все едно си там, ама не си там и гледаш отстрани....наистина не мога да го опиша...сигурна съм, че всички от вас, които са минали през този ден ме разбират!
Влизам вкъщи, а у дома народ ви казвам.....виждам някъде майка ми и баща ми, облечени и нагласени: мама сутринта, мойта приятелка я заведе на фризьор и като си я видях така мило ми стана! Отидох и си ги гушнах, а те ме гледат с ей такива сиящи очи....аз съм забравила, че съм нагласена и за тях е изненада като ме виждат така...почти им се напълниха очите...викам я някой да налее по едно уиски за отскок...естествено не ми сипаха....представяте ли си  blum
Фотографа влезе в спалнята искаше да снимка рокля, обувки и въобще всичките сватбени неща....повярвайте ми това ми беше времето, в което отидох до двете нули....и чак на сутринта, когато се прибрахме в младоженския апартамент я посетих отново  pardon
Всичките ми приятелки бяха вкъщи, наред с родата  yahoo Голяма веселба ви казвам....и всички усмихнати и само повторят колко си хубавааа, и това ти дава такава сила...защото знаеш, че хората, които те обичат те виждат най добре  good
Влизаме  в спалнята, че трябва да се обличам, че вече бяха в кумовете и щяха да тръгват към нас! хихих голям смях е обличането на роклята.....то ти е горещо от емоцията, едно стягане на връзките пада..аз им викам стягайте, те викат абе момиче, няма да можеш да дишаш...абе викам стягайте, че ще падне роклята и ще станем за срам  danceg
И като се погледнах.......ами без думи....гледаш се и знаеш, че това си ти, обаче хич не приличаш на себе си.....толкова красиво създадение виждаш в огледалото........а това което виждаш в очите си е най красивото и истинско нещо! Е, като влязох при гостите вече беше събитие blush Все едно си звезда и отвсякъде те гледат миловидно и ти се радват, и всеки казва погледни насам и само те снимат, снимат, снимат....даже ти става леко досадно  huhhuh.gif
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: август 21, 2012, 17:19:39 »

Много сте хубавииии smile  Било е толкова вълнуващо,неповторима емоция.Чакаме продължението  yahoo yahoo  yahoo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #187 -: август 21, 2012, 18:16:28 »

Ти ми говориш за песни от радиото. Ами в събота като думнаха едни тъпани да взимат булка в съседния блок до нас и аз като ревнах, а после си викам "Къде е 6 октомври и тогава какво ще става..."  Xixixi
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #188 -: август 21, 2012, 18:28:31 »

 yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Супер разказче! И аз на опашката за продължението!  yahoo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: август 21, 2012, 19:43:22 »

Много хубави снимки, а разказът е страхотен! Чакаме с интерес продължението girl_wink
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: август 21, 2012, 21:05:08 »

Мари, толкова е хубаво всичко! Само от думите блика такава емоция, а когато се изпита сигурно е неописуемо!
и в този момент по радиото пуснаха Огън от любов и аз се разревах....
Ти ми говориш за песни от радиото. Ами в събота като думнаха едни тъпани да взимат булка в съседния блок до нас и аз като ревнах, а после си викам "Къде е 6 октомври и тогава какво ще става..."  Xixixi
Аз каквато съм ревла, на всеки разказ, който чета - то предложения, то сватби ... и цялата настръхвам и ми се пълнят очите, а на моята сватба сигурно сълзите ще ми църкат настрани като по анимационните филмчета - като от лейка  kezz Чудо ще е!
И сегаааа: тръгваме към вкъщи...аз по панталонки и блузка и отгоре воала до земята...голяма картинка!
  Xixixi много забавно.
Чакаме следващата порция емоционален разказ  Eeager
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: август 21, 2012, 23:04:34 »

 yahoo какви емоции само.През цялото време докато ти четях разказчето се бях ухилала като зелка  blum .Нямам търпение за продължението  give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 22, 2012, 07:40:01 »

настръхна като го  четях,даже ми беше като на  филмче,което прожектират  пред мен...и аз  чакам с  нетърпение продължението
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: август 22, 2012, 15:49:23 »

Аз каквато съм ревла, на всеки разказ, който чета - то предложения, то сватби ... и цялата настръхвам и ми се пълнят очите, а на моята сватба сигурно сълзите ще ми църкат настрани като по анимационните филмчета - като от лейка  kezz Чудо ще е! 

Това аз ли го написах, ти ли го написа  yahoo Същата ревла съм и съм толкова чувствителна че се притеснявам да не съм на сватбата ред сълзи ред сополи хахаххахах

Мари, страхотен разказ...насълзи ме...което се очакваше smile Чакаме още от разказчето smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 24, 2012, 09:10:32 »

Момичеета, привет отново! Отпуската свърши и съм отново на работа, и не намирам време да стигна до тук! Вчера взехме професионалните снимки, които са многоо и все хубави  blush give_rose
Пускам Ви една, с обещание съвсем скоро да довърша разказа и да пусна още снимки!  girl_wink
ПП. Опитах се да кача, но нищо не става.... sad но успях да я сложа в сватбения албум като корица lol)
« Последна редакция: август 24, 2012, 09:14:34 от mari_m » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines