Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:59:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mari_m - 11.08.2012  (Прочетена 59352 пъти)
 
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 15, 2012, 13:49:21 »

Ели, свекъра ти е бил уникален...като сцена от филм-така си го представих  Bravo
Черна перличке и аз мисля, че не сбърках с тях...то всъщност ги избрах Зевзеци точно от отзивите тук във форума за тях...но като се срещнах с Асен /той им е мениджър/ разбрах защо ги хвалят толкова! Още се колебая програмата, която ще изнесат в ресторанта дали да е от 4 или 6 танцьора...
Хмм Весе, много добро попадение, като се върнеш от отпуска ще се споразумеем да взема правата...точно и аз мисля за стара българска песен, която са слушали, когато са били млади....Виж как забравих да ти благодаря! Весето е човека, който ме свърза с Ели, а и тя беше една от първите, която ми даде основните насоки при органзицията Bravo

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 15, 2012, 13:59:26 »

Ама моля ти се, нали затова сме бившите булки - да помагаме!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 15, 2012, 14:28:37 »

Весе, мн хубава песен  give_rose
честита тема на бъдещата булка - да я пълни с мн радост и емоции  heart
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 15, 2012, 16:31:06 »

Весе, щом се омъжваме или вече сме се омъжили всички сме булки  pleasantry нали така Wink
Езра благодаря ти...скоро и на теб ще пожелаем същото   Wink опитвам се да намеря из темите някъде си спомням, че беше постнала нещо много хубаво за майката...много ми беше харесало и ми си ще да го използвам за моите родители...
Момичета аз пак имам питане...вчера като уточнявахме сценария с водещата и говорихме за първия танц, и тя каза да избера песен и в началото баща ми ще танцува с мен, след което буквално и преносно ще ме предаде на младоженека...това в първия танц ли се прави...
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 15, 2012, 18:09:55 »

При  нас  първия  танц  си беше  само  за нас.Сашо  си ме  изведе и  той  си ме  врътк аиз  дансинга.На някой места  ( региони)  го има  това  с  предаването на  булката,въпрос на избор  според мен.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 15, 2012, 19:12:27 »

Според мен първият танц си е първи за младото семейство, както се казва. После можеш да имаш песен с баща си. Чуй на Нели Рангелова - Писмо до татко. Моят трудно се разчувства, но плака заедно с мен. Тази песен ме кара да настръхвам...
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 15, 2012, 19:50:37 »

мда, Ели ти си права зависи от региона, но ще помисля...харесва ми това предаване...някак е много силно...а що се отнася до емоциите, имам чувството, че аз ще съм голямата ревла...та хората ще се чудят що се омъжвам тогава  danceg
пп. и поканите за родителите са готови: целувки за Ели отново! Качих ги в албума и така ще видите как всички покани имат един общ детайл, но са различни  Bravo
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 15, 2012, 21:03:42 »

Относно  предаването на  булката ,наистина е  много  емоционален момент.Мен  тате ме  предаде  на  2  пъти,веднъж  като ме извеждаха и  веднъж  в  ритуалната  зала.

Мери ,благодаря ти отново  за похвалите,ти също  си  чудесна:))Разбираме  се от половин  дума  с теб give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 16, 2012, 09:58:29 »

Ехеее колко много си изписала Girl_hide
Честити халкички - много са хубави give_rose
За предаването - мен татко ме изведе от вкъщи и ме предаде на съпруга ми, иначе в ресторанта си влязохме четиримата(с кумовете), а отсреща ни посрещнаха родителите - този момент беше много специален за мен да ги гледам как ни посрещат и ни се усмихват heart И пак за посрещането - естествено, свекървата ни захрани, а аз държах и майка ми да има роля и тя държеше питката, баща ми имаше задачата да отвори шампанското, а сестричката на мъжа ми държеше таблата с чашите. Много държах всеки да има участие в този ритуал при посрещането, защото това са ни най-близките хора и се получи много хубаво! heart Така че направи го така, както на вас ще ви хареса Wink
За танца - според мен първия сватбен танц си е за младоженците, а после може да има танц с баща ти, който да те предаде на съпруга ти smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 16, 2012, 12:00:18 »

m0onlight като отвързана съм  pleasantry
гледам да не прекалявам с моите трепети и вълнения много...но трудно се сдържам и аз самата  blum
при посрещането и аз ще включа майка ми, точно както си го описала..виж за двамата бащи даже и не съм помислила...те не стоят ли просто и те там...
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 17, 2012, 07:44:24 »

Вчера имах среща с управителя на ресторанта, да уточним финално менюто и организационни детайли в самия сватбен ден! В ресторанта пода е с килим и каза, че при наздравицата, в началото при посрещането, няма как да счупим чашите /нали пием до дъно и хвърляме назад/, тъй като стъкълцата няма как да се почистят от килима и да не се пореже някой...та, се чудя как да постъпим!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 17, 2012, 08:34:59 »

Целия ли  ресторант е  в килим?
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 17, 2012, 08:44:49 »

да, целия ....
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #28 -: юли 17, 2012, 09:12:50 »

Честита темичка и от мен!
Много са хубави поканите  Bravo
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 17, 2012, 10:07:48 »

Мери,а  от  ресторанта  как  са провеждали тизи  ритуал.Не  са  чупели  чаши?Много  кофти:(  Идва ми  на  идея  да  ги  чупите  някъде  ,където няма килим,преди  самия  ресторант или  на  някоя  тераса,но  си  губи  замисъла,все  едно  да  ги  чупите  навънка.Най-вероятно  ще  трабва  само  да с е  чукнете. sad
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines