Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:32:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mari_m - 11.08.2012  (Прочетена 59277 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: юли 13, 2012, 10:48:15 »

Мила, mari_m, това е твоята сватбена темичка, където ще ни разказваш всички вълнения, трепети и прекрасни моменти около подготовката, самата сватба и след нея give_rose
И тъй като за мен СВАТБАТА е едно приказно вълшебно преживяване, ето как я виждам аз:


* Copy of wedding-cake-toppers2.jpg (49.11 KB, 479x596 - видяно 300 пъти.)
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 13, 2012, 10:51:28 »

 *YAHOO*Мила  Мери,пожелават  ти  невероятно изживяване  на   твоя  сватбен  ден,много  любов,щастие и много много  усмивки give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 13, 2012, 11:14:27 »

Оооо, Мери имаш си темичка вече!  Хайде разказвай докъде стигна в подготовката и какво имаш да свършиш още. smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 13, 2012, 11:35:13 »

 Girl_hide
Eхааааааааа, днес петък 13ти определено ми е ден....от сутринта все хубави неща ми се случват!
Първо Ели с поканите ме усмихна, а сега вие тук с тема....за мен....е казвам Ви, накрая ще ми се разсърдите защотоооо ще Ви зарина с инфо, въпроси, глупости и много емоциииии, защото както казват каквото ми е на сърцето, това ми е и на устата  pleasantry
Тъй като съм изчела повечето сватбени темички и на минали и на настоящи булки, и знам колко полезна информация намерих там, ще се постаря  с тази тема, за моята...така де нашата сватба blush да бъда полезна за всички!
Да върна малко назад лентата....запознахме се през лятото на 2004 г./май доста назад върнах лентата/, и само няколко месеца след това заживяхме заедно, а се сгодихме преди точно 3 години. Тази година решихме, че е дошъл момента да станем и официално семейство! В началото на юни казахме за решението на родителите си, а на кумовете, които ги бяхме поканили за такива още като се сгодихме, само им сервирахме, че на 11 август трябва да са свободни! Беше много забавно...въпреки, че не е неочаквана новина, след толова дълго време заедно, всички толкова се зарадваха...това, което виждаш в очите на най обичаните си хора е неописуемо! Помолихме родителите да си направят списък с гостите, които искат да присъстват, ние поканихме приятелите, които искаме да са до нас, и само след седмица почти всички потвърдиха, но и малка част отказаха, поради различни причини....След като беше ясно що годе колко човека ще бъдем почна търсенето на ресторант с хотел, тъй като има и доста гости, които не са от София! Тук искам да благодаря на всички, тъй като в темата за ресторантите получих доста ориентири...Та след точно два дена огледи, открихме и нашия, а именно ресторант Стара София на Хотел Вега.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 13, 2012, 11:46:58 »

и ... ? Разкавай нататък Girl_sing girl_wink
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 13, 2012, 12:13:45 »

Честита темичка от мен smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 13, 2012, 12:59:20 »

Благодаря Ви за пожеланията...аха да кажа да ви се връща, ама то Ви се е върнало вече  blum
Та, продължавам натам....ако някой иска офертите на хотели с ресторанти в гр. София да ми пише ще му ги препратя, на място като отидеш, почти същото договорят като условия! Лично аз се колебаех между ресторанта на хотел Феста и ресторанта на хотел Вега....половинката каза: ти си избирай, че после да не ми мрънкаш защо този избрахме  pleasantry и вечерта ме води и в двата ресторанта....точно 5 секунди ми трябваха...то си ти идва отвътре и си казваш това е то! Само да вметна дето все съм мислела, че нямам интуиция всичко покрай сватбата, вече втори месец, ми показва точно обратното!
За ресторанта май много се отплеснах....дай да минем на роклята...пак голямо Благодаря и за темата за сватбените рокли...от инфото в нея си бях казала отивам в ГиС и Сватбения център, аа да и Холидей уединг мисля, че беше/но до него не стигнахме/. И така, даже не помня коя събота беше миналия месец аз, майка ми, кумата и моя много близка приятелка тръгваме към ГиС...там се разочаровах, тъй като няма много модели и почти никакъв избор....а аз както незнаех каква рокля искам това хич не ми помогна...и оттам направо в Сватбения център където ахнах....рокли ли....леле малее, че те бяха 100...е, май са по малко ама са навсякъде и все едно си в рая на булчинските рокли! Момичетата, които те обслужват усмихнати, любезни, помагат и се въртят непрекъснато и ти се чувстваш така, все едно всеки ден такива рокли купуваш...Първата рокля, която посочих, че искам да премеря накрая се оказа моята рокля  blum Точно 6 рокли премерих като накрая вече не исках да меря защото то било уморително...та като облечееш роклята се качваш на едно подиумче и отвсякъде огледала, и насочено осветлението, и честно казано, това не ти се случва всеки ден! По важното е, че знаех, че искам бяла рокля и с презрамки .... а то какво стана: шампанско и бюстие отгоре...
« Последна редакция: юли 13, 2012, 13:02:27 от mari_m » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 13, 2012, 13:06:43 »

Хехе аз за роклята бях обратното - да не е бяла, без обръчи и да не е бюстие sarcastic Е, сигурно си видяла в албума ми, че е точно такава banana
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 13, 2012, 13:13:51 »

 laugh   аз  бях така.Исках  рокля с  ръкавче,презрамки,да  не е  с обръш и накрая  бюстие:))
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 13, 2012, 22:20:16 »

Честита темичка и от мен пожелавам приятни последни приготовления smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 14, 2012, 08:39:25 »

Ето ме отново  blum Толкова са ми хаотични мислите, а искам и всичко да разкажа...та ако става манджа с грозде се извинявам на всички  pleasantry
Роклята остана за скъсяване, булото ще ми го правят за да бъде същия цвят..органза ли се води, не съм сигурна и дантелата да е същата като на роклята...булото ще е от тези, които са тип испански, не се забулваш сиреч....чантичката ще е тип торба и тя остана да я правят в същата тафта и дантела...другата седмица съм на проба и ако всичко е наред си я взимам  Bravoобувките ги купих също от Сватбения център...остана само като отида на проба, да си взема и жартиер оттам...и бельо още не съм купила...ама то има време  pardon
Капарирахме ресторанта, поръчах поканите...аа изпускам, че се записахме в общината, в Красно село, за 9ти август да се подпишем и длъжностно лице да води изнесения ритуал на 11ти август! Всичките тези неща, които описах до тук ги свършихме в рамките на една седмица, просто много организирано действахме, без изпадане в излишни детайли и те нещата сами се случваха  Wink И тъй като много се уморихме  pleasantry миналата седмица заминахме на море, с кумовете, да си починем  girl_wink
« Последна редакция: юли 14, 2012, 09:01:54 от mari_m » Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 14, 2012, 16:26:57 »

Едната седмица на морето мина неусетно, въпреки че до като бяхме на море Ели ме тормозеше  pleasantry по скоро аз нея тормозех с поканите и текста....е както се вижда /качила съм в албума/ станаха блестящи....сега очаквам и поканите за родителите BravoОще тейбълите, украсените чаши и шампанско и кошницата с късмети...отново едно голямо Благодаря, Ели!
Вчера сутрин бяхме и в лабораторията да ни пуснат кръвчица за Васерман срещу 8 лв. на човек и в понеделник ще мина през личната да й оставя медицинските да ги оправя! Междувременно и халките станаха готови, та направихме една суха тренировка...честно казано неисках да я свалям...толкова ми хареса /качила съм няколко снимки в албума/.
Отново вчера, но този път за вечеря, бяхме с кумовете на дегустация в ресторанта за да изберем меню: много бързо и единодушно го наредихме! Там бях уговорила и среща с мениджъра на Зевзеци Асен за да ни разкаже малко повече за услугите и си избрахме една нова услуга: оркестър от гайда, гъдулка и тъпан и двама танцьори, които тръгват от младоженеца, през кумовете та до вкъщи...ще има през цялото време фолклорни обредни ритуали, както и ритуали с уруглица, венец, менче; само си представете всички в народните носии и народната музика какво настроение ще се създаде  yahoo
та и тази задача е отметната...
Днес се видях с водещата Ваня Лозанова и диджея Даниел Делчев....те са от Стара Загора, препоръчаха ни ги и ние решихме да се доверим...днес ни беше срещата на живо и много ги харесах...много естествени и лъчезарни, и в същото време голяма доза финес в дамата  girl_wink Уговорихме сценария, по точно казано го щрихирахме, като вмъкнахме в тяхната програма и услугата от Зевзеци, която също избрахме: програма с  4 танцьори за 20 мин., в която има доста закачки с гостите, надиграване и подобни...тъкмо за умеещите да танцуват народни танци, но това е изненада за гостите и никой незнае за тази част   pardon
Стига съм разказвала, че имам чувството, че край няма... blum Само да вмъкна, че и младоженеца е облечен....в МОЛ Сердика от M-Suit и костюма и ризата и вратовръзката...останаха обувки, ръкавели и колан...
Сега имам нужда от помощ да избера песни, с които да поздравим двете родителски тела и кумовете  crazy
Сетих се и още нещо...при извеждането на булката от бащиния дом в ритуала, който ще изпълнят от Зевзеци има ритане на менчето...казват, че неговото място по традиция е там...обаче днес водещата каза, че ще го включи също в ресторанта ...мисля, че не е проблем едното е за традицията, другото ще е за гостите  pardon
и в тази връзка да попитам, че все различни мнения получавам...при захранването ...ясно е че го прави свекървата, но до нея казват че седи тъщата...сиреч двете майки..
« Последна редакция: юли 14, 2012, 16:30:38 от mari_m » Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 14, 2012, 16:40:47 »

ОООООООО,и  те  тормозя  значи,а beating тцтцтцт,ще видим ние тая табота.Ей  сега  ти  отварям  шампанското и  го изпивам  от  мъка smile

Относно поздрава към  родителите и кумовете:  ние избрахме  песни ( изпълнители),които  харесват.За  кумовете  беше  Рамстайн,с  една  много лирична  бесен,за  майка и  татко  беше Лили Иванова,понеже  майка  умира  за  нея, а  аз използвах момента  да  врътн а с татко  един валс по  боси крачка  ,докато  дойдат  забравените ми обувки.На  свекъра  бяхме  пуснали  "Секс  Бомб' и  настана  фурор,той  беше  захапал една  пура,околонего се  въртяха  около  3-4 мацки от неговата  компания,които  го разсъбличаха,а  той им  беше  пилона,точно катонякоя  секси  бомба funnytooth
Та  с две  думи  пусни им  нещо,което  харесват,за да се изкефят  на  макс.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 14, 2012, 19:07:55 »

Mari_m ние също бяхме с Зевзеци-уникални са! Ние си избрахме тъпан,гайда и акордеон и двама танцьори. Страхотни са и правят денят още по-весел smilesmilesmile Поздравления за избора smile Имам няколко снимки в моята темичка можеш да видиш венеца, с който извеждат булката smile
 smile smile smile Пожелавам ви незабравима сватба  give_rose give_rose give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 14, 2012, 19:41:20 »

Ние поздравихме родителите с песента на Михаил Белчев - Не остарявай, любов. Много се развълнуваха! Хем е българска, хем е от техните младини!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines