Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 01:53:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 11-част  (Прочетена 159739 пъти)
 
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 31, 2013, 12:30:52 »

Здравейте! Имам въпрос относно халките на Сара Трейд и предлагането им във Варна. За изработката сме си харесали ателието отстрани на Дилайт. Предложиха ни каталог на Сара Трейд, който разгледахме онлайн вкъщи. Та въпроса е, самото ателие ли прави халките и от този каталог се избира само модела или това си е официален представител на марката? Също и някой има ли преки впечатления от ателието? Иска ми се второ мнение да чуя. Благодаря ви!  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 31, 2013, 14:00:37 »

Здравей,  iskrichkavn !
Нашите халки са от същото ателие /ако правилно съм разбрала/. Халките си ги правят там на място и въпреки, че екипът е само от млади хора са много талантливи и добре си вършат работата. Ние сме много доволни от нашите, също избрани от каталог на Сара трейд и ни казаха, че ни дават доживотна безплатна гаранция, което е супер good А и цените им са много добри
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: януари 31, 2013, 14:11:21 »

Здравей,  iskrichkavn !
Нашите халки са от същото ателие /ако правилно съм разбрала/. Халките си ги правят там на място и въпреки, че екипът е само от млади хора са много талантливи и добре си вършат работата. Ние сме много доволни от нашите, също избрани от каталог на Сара трейд и ни казаха, че ни дават доживотна безплатна гаранция, което е супер good А и цените им са много добри
Аз също съм чувала от мои познати, че дават доживотна гаранция, което е малко съмнително за цените, на които работят. Затова и разпитвам, от това, което изчетох до тук, сигурно на 30-ина процента от булките вече са с жестоко надрани халки или обелени. Не искам и при мен така да се получи. Имам пръстен от бяло злато или платина (не съм сигурна, понеже е от абитуриентската и е подарък), който вече 6-та година не е мръднал. Той ми е от светофара на колхозния. Но пък ми е препоръчано това до Дилайт. Двуомя се още..
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 31, 2013, 15:21:57 »

Аз също съм чувала от мои познати, че дават доживотна гаранция, което е малко съмнително за цените, на които работят.

Защо това ти звучи съмнително? Напротив, това ти дава сигурност, че каквото и да се случи с халките ви можете да си ги занесете при тях и това няма да ви струва нито стотинка. Това, че нямат лъскав магазин, където заради това допълнително си надуват цените, не значи, че не работят качествено. Момчетата си работят много добре. Когато ходихме да вземаме нашите халки и двамата ахнахме, защото изглеждаха дори по-хубави. Освен това ги тествахме с гравирането, защото искахме нещо, което се оказа непосилно за гравиране за 90% от златарите във Варна, а те ги гравираха много добре. Провери и на другите места, за да имаш база за сравнение smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 31, 2013, 19:59:22 »

Щом ви дават каталог на Сара Трейд, вариантите според мен са два: или поръчват халките от тях, или просто копират техни модели,като според мен не е коректно при такъв случай да се дава техен каталог.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 01, 2013, 19:56:47 »

ако някой го интересуват сребърни халки :
http://www.dp-silver.com/bg/%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/32

даже и аз да не видя нещо, си харесах един модел, все едно си нямам Blush scratch one-s head
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #216 -: февруари 01, 2013, 20:45:21 »

Аз издирвам стоманени във Варна. Ако някой знае къде, да помага
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 02, 2013, 17:34:53 »

Еми, а къде се намера това ателие Diddo, което ми препоръча?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 02, 2013, 19:43:22 »

Ателие Дидо се намира на улица Христо Белчев, или поне така пише на сайта им. Ние като ходихме да го търсим се оказа, че е на Иван Денкоглу. Т.е. ако тръгнете от Витошка по Денкоглу по посока Графа след като минете Христо Белчев ви се пада в ляво, то е едно малко магазинченце. А нашите халки пристигнаха  yahoo Само чеее... са ни големи smile Имаме опция да ги заменим безплатно, но хич не ми се разправя с пощите, а и ще мине още месец докато дойдат новите, затова направо си поръчахме още едни. Сега тези по-големите се чудим дали да си ги оставим за нас (като надебелеем smile ) или да ги продадем/подарим на някоя двойка на която биха им станали и им харесва идеята за халки от волфрам.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 02, 2013, 20:31:13 »

Здравейте, днес бяхме с мъжа ми в Сара Трейд гр. Раковски и искам да споделя, че съм очарована от това което видях, на витрината имат над 200 модела, които може да пробваш, обслужването е страхотно и .... просто нямам думи, харесахме си халки - жълто и бяло злато, като бялото е мат - аето и линк http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=482881&cat=3&page=14 на живо изглеждат страхотно и стоят много добре. В Пловдив ходихме по магазините и повечето зареждали от там и ни даваха техен сай да си харесаме по католог, но съвсем друго е да я сложиш на пръста и затова решихме да отидем направо до там. Също така може и вие да си занесете злато, изкупуват го и ти приспадат от цената, също така имаше и някакви 3% отстъпка, което също е супер. Изработката е от 10-15 дни, но ако ви станат от готовите си ги взимате веднага. Ние ще поръчваме, защото искаме мъжката да е малко по-шикора 9 мм.  girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 03, 2013, 17:33:53 »

eleni4ka, много благодаря! ако има сайт ще ми го дадеш ли на лични, аз го търсих, но ми излизат какви ли не други неща, но не и това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 03, 2013, 18:51:39 »

eleni4ka, много благодаря! ако има сайт ще ми го дадеш ли на лични, аз го търсих, но ми излизат какви ли не други неща, но не и това.
http://novobiju.com/
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 03, 2013, 20:07:00 »

Аз също съм чувала от мои познати, че дават доживотна гаранция, което е малко съмнително за цените, на които работят. Затова и разпитвам, от това, което изчетох до тук, сигурно на 30-ина процента от булките вече са с жестоко надрани халки или обелени. Не искам и при мен така да се получи. Имам пръстен от бяло злато или платина (не съм сигурна, понеже е от абитуриентската и е подарък), който вече 6-та година не е мръднал. Той ми е от светофара на колхозния. Но пък ми е препоръчано това до Дилайт. Двуомя се още..

И нашите халки са от това ателие. Аз показах снимка, но исках корекции в модела, които обясних на момчето. След месец халките бяха готови и са перфектни като изработка. Наложи се халката ми да бъде коригирана преди 2 месеца, усещах че ми стяга. Корекцията беше извършена без да платя и стотинка и момчето отново ми напомни, че имаме доживотна гаранция за корекции и подръжка. Също по отношение на каталозите, не помня какви каталози сме разглеждали, но ни беше обяснено кои халки ги изработват те, кои се поръчват от друго място и кои модели търпят корекции. Аз съм доволна от коректното отношение и щастлива, че цената беше конкурентна спрямо други места, защото халките са тежички. Спорем мен лично, добрата цена се дължи на многото клиенти, не на нещо нередно. Това е лично мнение. Успех с избора на халки, на което и ателие да се спрете  good
Активен
ira_milanova
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #223 -: февруари 03, 2013, 23:40:11 »

Здравейте, днес бяхме с мъжа ми в Сара Трейд гр. Раковски и искам да споделя, че съм очарована от това което видях, на витрината имат над 200 модела, които може да пробваш, обслужването е страхотно и .... просто нямам думи, харесахме си халки - жълто и бяло злато, като бялото е мат - аето и линк http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=482881&cat=3&page=14 на живо изглеждат страхотно и стоят много добре. В Пловдив ходихме по магазините и повечето зареждали от там и ни даваха техен сай да си харесаме по католог, но съвсем друго е да я сложиш на пръста и затова решихме да отидем направо до там. Също така може и вие да си занесете злато, изкупуват го и ти приспадат от цената, също така имаше и някакви 3% отстъпка, което също е супер. Изработката е от 10-15 дни, но ако ви станат от готовите си ги взимате веднага. Ние ще поръчваме, защото искаме мъжката да е малко по-шикора 9 мм.  girl_wink girl_wink girl_wink
А има ли разлика в цените между тези в Раковски и в Пловдив.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 04, 2013, 11:11:17 »

А има ли разлика в цените между тези в Раковски и в Пловдив.

Да ти кажа честно, поне аз разлика не виждам, казаха че цените започват от 67-68 лв. за грам и стигат до към 80 лв./гр в зависимост от изработката. Тези които ние харесахме са 71 лв./гр.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines