Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 03:26:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 11-част  (Прочетена 159858 пъти)
 
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 28, 2013, 11:04:46 »

Във Варна къде си поръчахте халките и доволни ли сте smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #196 -: януари 28, 2013, 11:14:57 »

Ние си ги поръчахме при Гаро. Доста сме доволни, като изключим факта, че работи доста бавно и халките ни бяха готови вечерта преди сватбата blush Но пък и изискванията ни бяха доста големи и наистина много се постара, докато ги направи такива каквито искаме, без да ни взема допълнително пари за разкатаването. При него се ходи на проба, че и няколко. Казваш какво искаш, той го прави незавършено, отиваш гледаш, ако има разминаване пак наново и така. Не в края да ти покаже нещо и толкова. Но това важи повече за тези, които искат нещо, ама го няма точно такова в каталог pleasantry

П.П. Забави ни толкова, защото имахме изисквания за вълните на халката да са симетрични двете т.е. да изглеждат еднакво визуално, а понеже мъжката е по-голяма там вълните трябва да са повече, за да изглеждат еднакви. Като отидохме първо му събрахме очите, едни вълни и дължини му чертах (разбирам ги тия) първо беше пообъркал малко, но втория път всичко беше супер good В момента халките ни изглеждат напълно еднакви, въпреки че мъжката е почти двойно по-голяма yahoo Та затова се забавихме blum
« Последна редакция: януари 28, 2013, 11:17:59 от casky » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 28, 2013, 13:05:19 »

Супер smile радвам се, че крайния резултат е бил хубав smile може ли да ми дадеш инфо къде му е ателието
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 28, 2013, 13:22:15 »

И аз се инресувам, понеже нашия златар нещо се обиди като му казах,че искам една част да е сребърна и че ще дам сребро и злато за тях и каза,че "съм се циганяла" и че не искал да ги изработи... Личен познат ми е и ми стана много обидно. До колкото знам има такава опция...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 28, 2013, 13:31:06 »

И аз се инресувам, понеже нашия златар нещо се обиди като му казах,че искам една част да е сребърна и че ще дам сребро и злато за тях и каза,че "съм се циганяла" и че не искал да ги изработи... Личен познат ми е и ми стана много обидно. До колкото знам има такава опция...
shok
каквоо, навсякъде се дава материал, даже им харесва, щото така го изкупуват на ниски цени. този не би ми бил повече златар на мен, ако така се държи. печалбар...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #200 -: януари 28, 2013, 13:33:54 »

Ами ателието му е малко доста сложно за обяснение...
Ще пробвам. по околовръстното горе до военна болница (това е като идвате от мол Варна, през светофара на OMV нагоре по околовръстното), минава се през нея, минава се светофара, който е преди Терепията и после в ляво има една малка отбивка (точно преди терапията) та там навътре в една нова кооперация. Ние спираме в отбивката, там има мисля гюрла и има паркинг. Първия път може така да се разберете с него да ви чака там. Телефона му е 0896 632432 smile

П.П Материал приема good И е доста съвестен good Изглежда малко завеян, но си върши работата  smile Ние отидохме там с препоръки и наистина останахме доста доволни smile
« Последна редакция: януари 28, 2013, 13:45:00 от casky » Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 28, 2013, 13:35:36 »

По принцип изкупува материал. Правил ми е по този начин 2 пръстена и обици, но като чу за халки май се поизлакуми...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #202 -: януари 28, 2013, 13:48:52 »

Варна “Хр. Смирненски” 237
http://www.bgmaps.com/map/varna
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 28, 2013, 17:39:20 »

casky, ти си го зашеметила с тия вълни Wink като знам аз как ги обяснявам на някои, който и представа си няма и как ме гледат.... важното е, че се  е получило накрая...

Ние още избираме..оказа се, че аз си избрах по-бързо от половинката, пък уж аз съм претенциозна  danceg да видим какво ще стане накрая... ще показвам като стигнем до "нашия модел"
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #204 -: януари 28, 2013, 18:01:37 »

casky, ти си го зашеметила с тия вълни Wink като знам аз как ги обяснявам на някои, който и представа си няма и как ме гледат.... важното е, че се  е получило накрая...
Ами аз го чертах, къде е връх, що е дължина и така biggrin Ама първо доста стреснато гледаше biggrin И като почнах да смятам каква е обиколката на моята, колко вълни се включват и с каква дължина и колко броя съответно трябва да са на неговата, за да са със същата дължина съвсем biggrin biggrin biggrin
« Последна редакция: януари 28, 2013, 18:10:59 от casky » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 31, 2013, 10:11:02 »

мятам едни халки тук smile

https://www.facebook.com/pages/Zlatarna-Celje-Bulgaria/169030583126837
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 31, 2013, 10:24:30 »

много са хубави  yea
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 31, 2013, 10:27:21 »

Много ми харесва комбинацията с розово злато, но милото розово категорично няма да носи smile А ето и едно готино клипче за предимствата на волфрамените хлаки... http://www.youtube.com/watch?v=K1P8LpzFbh8   Ще ми се Гала напр. да направи сегмент за тях, че да се популяризират. Така всеки гледа очудено като кажа за тях и си мисли - тея са луди...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 31, 2013, 10:37:14 »

Понеже ние сме се харесали халки от жълто и розово матирано злато искам да попитам навсякъде ли могат да ни ги направят, във всяко златарско ателие ли има розово злато? Ако може да препоръчате някъде където работят наистина добре в София?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 31, 2013, 11:53:19 »

Понеже ние сме се харесали халки от жълто и розово матирано злато искам да попитам навсякъде ли могат да ни ги направят, във всяко златарско ателие ли има розово злато? Ако може да препоръчате някъде където работят наистина добре в София?
нашите са от ателие Diddo, потомствен бижутер е собственикът. Много сме доволни, качеството е супер, халките са си здрави въпреки професията на мъжа ми, която предполага бързо унищожаване на  пръстени.
виж им сайта . good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines