Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:29:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 11-част  (Прочетена 155142 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #15 -: юли 16, 2012, 17:09:04 »

....ще изчакаме малко с поръчката, защото и двамата се надяваме да поотслабнем поне още малко smile След месец може би ще ги поръчаме...

От една страна е Супер идея smile, на нас сега са ни лееко големи, вталихме се покрай жегите. Но от друга страна, ако в последствие качиш някое килце (а то с възрастта се случва) и ще са ви малки.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #16 -: юли 16, 2012, 21:10:43 »

kiwi Права си и проблема ще е, че могат да се разширят само с 1 номер нагоре sad Но ще го мислим впоследствие, да не говорим, че милото и без това е извън размерите на бижутерите smile
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #17 -: юли 16, 2012, 21:20:58 »

За колко време стават халките на Сара Трейд поръчани през сватбения център? Нещо ми се въртеше 2 седмици, но вече на толковаместа питахме, че се обърках.
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 17, 2012, 07:17:06 »

алла, правилно си запомнила и нашите станаха точно за две седмици  Wink
Активен
aventita
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #19 -: юли 18, 2012, 11:06:00 »

Има ли друга двойка с халки от GeOro? Интересувам се дали имат печат с пробата (585)
« Последна редакция: юли 18, 2012, 11:12:10 от aventita » Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 18, 2012, 18:45:34 »

Има ли друга двойка с халки от GeOro? Интересувам се дали имат печат с пробата (585)
Хич не бях обърнала внимание, но има супер миниатюрен печат, на който виждам 5 5. Осмицата нещо не я виждам, ама както казах - супер миниатюрен е biggrin
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #21 -: юли 19, 2012, 07:45:49 »

Аз нямам печат с пробата, от моя магазин ми обясниха, че са го направили, защото обикновено се слага отвътре, а ако реша да ги гравирам ще стои грозно. Имам доверие на хората от магазина, едва ли са ме измамили с пробата, независимо, че няма печат. Но пък знае ли човек...
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #22 -: юли 19, 2012, 08:49:57 »

Аз също качих снимка на нашите халки, от Ге Оро, неговата е розово и бяло, моята е жълто и бяло злато.
Сега видях вашите халки, нашите са на обратно моята по-широка а на мъжо по-тънка
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 20, 2012, 09:59:14 »

Нашите халки ще бъдат готови следващата седмица. Надявам се да изглеждат така, както очакваме. Аз имах колебания дали моята халка да е с камъчета, в крайна сметка реших да има само един.
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 20, 2012, 11:07:48 »

Нашите ги дадохме миналия понеделник и се разбрахме тази седмица да отидем да видим как вървят и дали е това, което искаме (поръчката е по снимка). Току-що се обадих да проверя до къде е стигнал, а той ми каза, че днес щял да ги започва, малко се забавил, защото ние сме казали, че има време до сватбата. resent Е, има, но се бях настроила днес да ги видя в груб вид поне, а то ...  sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 20, 2012, 11:21:13 »

Нашите ги дадохме миналия понеделник и се разбрахме тази седмица да отидем да видим как вървят и дали е това, което искаме (поръчката е по снимка). Току-що се обадих да проверя до къде е стигнал, а той ми каза, че днес щял да ги започва, малко се забавил, защото ние сме казали, че има време до сватбата. resent Е, има, но се бях настроила днес да ги видя в груб вид поне, а то ...  sad
то затова по съвет на съфорумка , никъде не казвам че има време до сватбата, на едно място само се изпуснах, и съжалих 1000 пъти за последствията и адското мотане....
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 20, 2012, 11:24:27 »

Ами то и аз така шмекерувах покрай роклята, но въобще не съобразихме, че може да ни мотат за това.  angry Човека изглежда свестен ...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 20, 2012, 11:45:44 »

и ние си чакаме нашите скоро да ни звъннат да ги видим в груб вариант...че аз имах чуденка за размера....

Всъщност златаря ми каза да си поръчам халка размер 53 или 54 дори, а аз нося 51 или 51 и половина за пръстен, ама халките били по дебели, нямало да паднат, а и ако сме напълнеели да ни ставали....годежния ми е 52 размер, като са ми надути пръстите горе долу ми става, върти ми се малко, а като са ми нормални пръстите ми пада просто...ще я видим тази работа с халките че ми е под съмнение.

Той затова каза че ще ми звънне като я направи в груб вариант, без украсата отгоре, за да я меря, ако трябва за размера да се намаля още...

Вашите халки как са като размери, отговарят ли на размерите на пръстените които носите или не?
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 20, 2012, 12:09:40 »

Вашите халки как са като размери, отговарят ли на размерите на пръстените които носите или не?

И аз нося 51-52, но халката ми е 53 размер. Повечето, които са женени около мен, казват, че с времето халките им отесняват.
Активен
aventita
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #29 -: юли 20, 2012, 12:42:13 »

Моята халка е 51 размер, какъвто си нося по принцип. Не си представям да поръчам с 2 или 3 размера по-голяма, защото мисля, че ще ми пада (годежният пръстен е 52 и ми се върти доста свободно, когато са ми нормални пръстите). Халките ни, обаче, са изчистен модел и могат да се коригират с повече от един размер.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines