Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 19:54:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 11-част  (Прочетена 155503 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: юли 02, 2012, 19:21:14 »

Халките - 11-част
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #1 -: юли 03, 2012, 12:08:22 »

Получих днес един от пръстените (от другия се отказах). Има снимки в галерията, но са с доста ниско качество, въпреки 20 опита. Самият пръстен сякаш ми жълтее, а не е така. Като за цената съм много доволна. Веднага почвам да си го нося да посвикна за истинската халка. smile Видях, че има и  по-скъпи моделчета, които не изглеждаха зле и ако някой не държи халките да са златни, тези са добър вариант. Не знам колко е издържливо покритието, обаче. Бих казала, че има разлика със снимката  http://shopix.bg/Dark-Moon-RSS-55-damski-prysten до толкова, че матираната част е по-светла и не се откроява толкова много.

P.S.: fiibi, линкът към предишната тема дава грешка.
« Последна редакция: юли 03, 2012, 12:12:04 от alla » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 03, 2012, 12:26:10 »

да ти кажа ли защо не можеш да го снимаш като хората, защото трябва да привключиш на макро режим когато снимаш нещо от толкова близо и ще се получи smile успех!
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #3 -: юли 03, 2012, 12:40:26 »

да ти кажа ли защо не можеш да го снимаш като хората, защото трябва да привключиш на макро режим когато снимаш нещо от толкова близо и ще се получи smile успех!

То е с макро, но на телефона. smile Вече е доста старичък, а преди правеше много добри макро снимки (като за телефон), но многото падания си казаха думата.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 03, 2012, 14:18:26 »

да щом е с телефон, освен ако не е от новите е мисия невъзможна....но нищо и така се добива също представа smile
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #5 -: юли 03, 2012, 21:29:31 »

Днес си взехме халките  Bravo от магазина на Принцес на Пиротска и пиша да споделя впечатления:
- в магазина определено има разнообразие от модели и размери. Дори и да не си купите халките от там мисля, че си заслужава, ако искате да се ориентирате кои модели стоят добре и са удобни
- цените не са от най-ниските, варират между 75 - 85 лв на грам според модела. Изкупуват злато, на нас ни дадоха цена от 44 лв за грам (мисля, че е в рамките на нормалното)
- гравират на място халките и не са ни искали пари за това
- изпълниха поръчката за 2 дни, като само моята халка имаше нужда малко да и се намали ширината
- не мога да кажа, че са от тези златари, които дават подробни съвети и обяснения, ни са мили и отзивчиви
- засега нямаме забележка към изпълнението, но това само времето ще покаже (избрахме си матирани халки)

Преди да се спрем на Принцес бяхме в сватбения център, няколко златарски ателието в квартала, в провинцията и във Валентин. Но или нямаха разнообразие или размери, или щяха да станат за 1 месец, та в крайна сметка се спряхме на Принцес.

това е от мен засега give_rose
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #6 -: юли 04, 2012, 01:30:41 »

Браво! Дано на сте доволни от халките. Ще покажеш ли моделчето? И аз искам някаква част от халката да е матирана, но още не можеш да решим какъв да е матът.
Активен
MickeyYP
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #7 -: юли 04, 2012, 06:35:53 »

Здравейте,момичета! smile
Отдавна ви чета,но не съм писала до сега. pardon Предстои ни сватба в края на август,а все още си нямаме халки,та исках да ви попитам за мнения за Тринкетс - Варна,защото нео не намирам такива... Има ли някой,който е ползвал услугите им и доволен ли е? Благодаря ви предварително!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 04, 2012, 09:46:56 »

Здравей, MickeyYP !
И на нас ни предстои сватба края на август и от известно време търсим халки, но не съм чувала за Тринкетс... scratch one-s head какво предлагат - златна/сребърна бижутерия?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 04, 2012, 10:58:17 »

Получих днес един от пръстените (от другия се отказах). Има снимки в галерията, но са с доста ниско качество, въпреки 20 опита. Самият пръстен сякаш ми жълтее, а не е така. Като за цената съм много доволна. Веднага почвам да си го нося да посвикна за истинската халка. smile Видях, че има и  по-скъпи моделчета, които не изглеждаха зле и ако някой не държи халките да са златни, тези са добър вариант. Не знам колко е издържливо покритието, обаче. Бих казала, че има разлика със снимката  http://shopix.bg/Dark-Moon-RSS-55-damski-prysten до толкова, че матираната част е по-светла и не се откроява толкова много.

P.S.: fiibi, линкът към предишната тема дава грешка.
Хм, странно. Нашите от този сайт изглеждат точно като на снимката, но пресполагам, че зависи от сложността на модела. Вашите имат мат или някаква грапавина.
Както казваш, за тези пари са идеални! smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 13, 2012, 09:53:15 »

Здравейте, момичета! Вчера си взехме халките от Сватебния център и са просто прекрасни...даже ми харесаха повече отколкото като ги поръчвахме  yahoo Довечера ще кача снимки в албума  Wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 15, 2012, 21:55:56 »

Аз също качих снимка на нашите халки, от Ге Оро, неговата е розово и бяло, моята е жълто и бяло злато.
Активен
debora
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #12 -: юли 16, 2012, 12:20:55 »

Здравейте. Извинявайте, че "нахълтвам" в темата, но имам един въпрос и ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне. Миналата година сключихме брак и след 1 година носене моята халка ми стана доста широка, а на съпруга ми му стана малка  smile. И сега съм пред дилемата дали да не си купиме нови халки от същия вид(с наше злато), защото аз много си харесвам модела на "Сара трейд" и съм много доволна от Сватбения център, или да дам някъде да ми ги преправят. Проблема е, че не знам къде могат да ми ги преправят и дали изобщо ще може, защото са от тези модели от бяло и жълто злато с орнаменти. Ще бъда благодарна, ако някой може да ми помогне.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 16, 2012, 13:10:54 »

Ето, че вече и аз мога да се похваля - най-накрая успяхме да си поръчаме новите халки yahoo yahoo yahoo Ще са готови след 2 седмици, нямам търпение danceg
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #14 -: юли 16, 2012, 13:49:10 »

flyin страхотни халки.
Ние сме харесали нашите халки (снимката е в галерията), но ще изчакаме малко с поръчката, защото и двамата се надяваме да поотслабнем поне още малко smile След месец може би ще ги поръчаме...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines