Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:50:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 219437 пъти)
 
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #450 -: януари 22, 2013, 12:05:43 »

Здравейте, момичета. Харесала съм си този модел за булченска рокля, и  обиколила съм почти вс.магазини в Бургас, но не мога да намеря дори и сходна. Искам да попитам в Асеновград някоя от вас знае ли дали има по-богат избор? И разбира се някакви координати и ориентировъчни цени..
« Последна редакция: януари 22, 2013, 12:09:09 от milena_hexe » Активен
Marion
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #451 -: януари 22, 2013, 12:14:38 »

swan , аз просто отидох и им казах, че въпроса с роклята трябва да се реши сега, защото нямам време. Та с роклята си тръгнах в същия ден, просто ми залепна. Факт е, че беше една и късмета си беше мой. Единствено пътувах до Варна 5 дена преди сватбата за да я скъсят и почистят (направиха го в рамките на няколко часа), защото в деня, когато я купих нямах все още обувки.
Как стоят нещата по твоите въпроси не зная, но и в магазина наистина има много рокли. Останалите рокли, които пробвах бяха мой размер, и най-вероятно поддържат някаква номерация. Отделно продават рокли и на други марки, които са на по-достъпни цени, също така те шият по модел и можеш да си избереш модел от каталозите и те да ти го репликират на по-ниска цена. За колко време и как стоят нещата също не знам.
« Последна редакция: януари 22, 2013, 12:18:27 от Marion » Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #452 -: януари 22, 2013, 12:24:22 »

Благодаря ти.  give_rose
Така или иначе ми предстои скоро да ги посетя, така че ще си отговоря на всички въпроси.

milena според мен в Асеновград никога не могат да ти ушият рокля, която стои по този начин, защото не използват такива материи. Това разбира се е мое мнение, за това няма да отида там, но може и да греша.
« Последна редакция: януари 22, 2013, 12:26:12 от swan » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: януари 22, 2013, 15:50:10 »

Здравейте, момичета. Харесала съм си този модел за булченска рокля, и  обиколила съм почти вс.магазини в Бургас, но не мога да намеря дори и сходна. Искам да попитам в Асеновград някоя от вас знае ли дали има по-богат избор? И разбира се някакви координати и ориентировъчни цени.
можеш ли да напишеш дизайнера й или да дадеш линк към източника/сайта на снимката, така ще мога да ти кажа дали я има в някой сайт като реплика?
Не виждам добре горната й част, за да я разпозная.
« Последна редакция: януари 22, 2013, 16:14:00 от emmmmmy » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #454 -: януари 22, 2013, 16:06:07 »

 Това е рокля на Стоян Радичев.

http://www.radichev.com/

 Ателието му е точно в Асеновград.
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #455 -: януари 22, 2013, 16:26:50 »

Това е рокля на Стоян Радичев.

http://www.radichev.com/

 Ателието му е точно в Асеновград.
Благодаря ти за инфото. Снимката, която копирах тук е взета от фейсбук, но никъде нямаше споменат дизайнер или координати. Затова и реших да попитам тук, за съжаление нямам много св.време за да се върна да изчета всички 21 теми, но ще съм Ви благодарна за съвети в бъдеще време.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #456 -: януари 22, 2013, 17:02:23 »

Любима Michelle, както винаги на помощ!  Bravo

Милена, Стоян Радичев е от малкото дизайнери в Асеновград, на които можеш да се довериш спокойно.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: януари 24, 2013, 14:23:33 »

Здравейте момичета! Харесала съм си два, модела за рокля, но съм от Варна и няма много голям избор на платове и дантели, знаете ли къде във Варна може да се намерят освен Дамара и Италианските платове под Шипка. Благодаря!  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: януари 24, 2013, 14:46:08 »

БУЛЧИНСКИ РОКЛИ  23 ЧАСТ
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines