Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:12:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 219614 пъти)
 
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: декември 13, 2012, 14:49:58 »

Не съм се отказала бързо - не ми харесват просто..на картинка са добре, но на живо супер зле. А и сваровски ще са тежки, а роклята е без презрамки...
Другото е, че повечето са доста малки като размер и няма да е същия ефекта, като с глемите на снимката - те са във формата нс цветя...

Ще видим де, имам още няколко месеца до пролетта да намеря нещо..
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: декември 13, 2012, 18:04:00 »

Искам да споделя с вас няколко булченски рокли на една израелска дизайнерка, които ме оставиха без дъх! shok


Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: декември 13, 2012, 23:39:50 »

Искам да споделя с вас няколко булченски рокли на една израелска дизайнерка, които ме оставиха без дъх! shok

О, Еми, тази последната с голия гръб си я бях свалила още преди месеци, не знаех коя е дизайнерката и ми течаха лигите по нея biggrin Просто прекрасни неща  Bravo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #348 -: декември 14, 2012, 00:51:38 »

И аз тази харесах...тогава не коментирах, но сега като видях, че има друг фен и... blum Супер е, супер секси Bravo
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #349 -: декември 14, 2012, 10:44:02 »

Аз пък се влюбих в първата! Страхотни рокли!  good
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #350 -: декември 14, 2012, 10:47:07 »

А сега и аз да споделя нещо, което много ме впечатли... За съжаление едва ли ще се престраша да облека толкова смела рокля.. blush


* 486976_468320583209908_1448633200_n.jpg (39.2 KB, 471x720 - видяно 434 пъти.)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: декември 14, 2012, 11:53:59 »

Роклите са УНИКАЛНИ!
На мен втората най-много ми хареса. Но едва ли бих била толкова смела да облека такава рокля  huhhuh.gif
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: декември 14, 2012, 12:07:23 »

Ох аз бих ги облякла отраз, но нямам толкоз богати роднини  tease . Дизайнерката е Inbal Dror .
А тази последната русалчестата дето сте показали след мен, веднага бих я облякла ехх heart !
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: декември 15, 2012, 11:52:01 »

момичета, попаднах на една страхотна раздвижена рокля за ресторанта за танците. Жалко че не съм я видяла преди сватбата си nea
http://www.rivafashionbg.com/product/37/byala-dalga-roklya.html
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #354 -: декември 19, 2012, 10:35:17 »

Здравейте! Този форум много ми помогна когато си организирах сватбата. Затова, сега още прясно, прясно и скоро омъжена влизам тук за да споделя моите впечетления и перипети по които минах, с надежда да помогна на други да избегнат тези проблеми. Най - голям проблем беше роклята. След дълго обилаляне по магазини и бутици на края се спрях на ЛИТА. Хареса ми съотношението качество цена. Не исках да се изхвърлям с голяма сума за рокля. Избрах техен модел, за който исках да се махне шлейфа, обръча. Исках деколтето да е с дантела и да е лодка , а гърба V-образно. Ръкавите се запазваха, както е на модела, който си го харесах без лентата (като кант , презрамка на сутиен стоеше). С една дума малко подобрения в горната част на роклята исках, а като цяло модела се запазваше.Много съм доволна от момичето на Мадрид. Услужлива, вежлива, търпелива - обясними вариантите, бъзможности спрямо модела- всичко, което може да се желае от човек на нейното място. Отивам на проба след 10дена - роклята ми е голяма, все едно не е шита по моите размери. Закарвичиха ме - след една седмица на проба пак. Отивам на втора проба, какво да видя, на гърба шефовете набрани, на едно място пропуснат тигел. Подплата корено различна от тази на модела, който си избрах - роклята прозираше, питах ги фуста ли да си купя. Бюстието отново голямо- обяснение: чашките на манекена който ползваме са по-голям размер!!! Корена разлика като изпълнение от модела. Бяха объркали дори и плохите отпред!!!!!!!!!!!!! Имам една седмица до сватбата, след сумата ти разговори с кой ли не от тази фирма получавам уверение, че всичко ще е наред. 4дена преди сватбата отивам на проба - постарали са се, но пак не е това което трябва като изпълнение. На гърба си личат шевовете където са разшивали,  бюстието отново голямо, но малко са ги пипнали, но не е както трябва. Дълъг пост се получи, съжалявам, но ви казвам не се занимавайте с ЛИТА. Модела все едно, че е шит от други хора!!!!!!!!!!! Не искам да се спирам  с подробности на заучените им фрази, - какво ви притеснява- при положение, че като изпълнение, изработка  е просто УЖАС!!!!Тия ми скъсаха нервите преди сватабата. Бягайте от тях!!! Дълъг пост, но по - добре рокля по интернет, отколкото рокля от ЛИТА, те са кошмар!!!!!!!!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: декември 19, 2012, 13:56:17 »

съжалявам че така се е получило и други момичета са споделяли за Лита. Може ли снимка на самата рокля ?
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #356 -: декември 19, 2012, 15:00:59 »

Когато съм готова със снимките ще кача снимка с роклята. Мъжът ми даже ме поздрави с песента на Силви Вартан "Тази вечер аз съм хубава." Според него роклята съм си я шила сама, като знаеше през какви перипети минах. 
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #357 -: декември 19, 2012, 16:41:11 »

Хаха това е забавно biggrin Мъжа ти явно има чувство за хумор blum Само не разбрах в крайна сметка получили се нещо, което ти е харесало smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: декември 19, 2012, 23:38:25 »

Аз преди 5 години си взех роклята за бала от там и същите проблеми! Аз дори непроменях модела, беше си техният, който пробвах, но майка ми държеше да ми го ушият и така го ушеха, че си оставиха ръцете! Те немажаха да повторят собственият си модел без грешка, а какво остава да го променят.
Виждам, че след 5 години са си на същия хал, много мили и любезни продавачки, но изпълнението под всякаква критика!
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #359 -: декември 20, 2012, 11:16:39 »

Да, мъжът ми има чувство за хумор, след като изтърпя всички скандали в къщи заради роклята и всички мои "капризи" по време на последните проби.  Bravo Но той ме подкрепи във всички мои изисквания, дори малко ги настъпи на темата какви професионалисти работят в тази фирма, като не могат един тигел да направят качестен.
Една седмица преди сватбата бях категорична, че няма да я облекла и ще отида по дънки, но не и с тази рокля. Тя беше УЖАС, не можех да повярвам, че аз съм си избрала този модел, докато не осъзнах, че те са объркали модела. Последната седмица  ходих 3 пъти на проба, заедно с брат ми, приятеката ми и мъжът ми.
Като краен резултат какво да кажа - модела донякъде го нагодиха, след 3-4 проби, на които казвах това махнете, това оставете и не пипайте повече.Изработката - не, категорично НЕ. Това, че не се вижда и другите не знаят за това или онова, мен не ме устройва. Просто тази рокля за мен е голям компромис.Тя за мен ще си остане един горчив спомен от една страна, а от друга един успех, че почти си я уших сама и от един тотален ужас успях да принудя ЛИТА да направят нещо прилично!!!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines