Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:12:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miluju_rali - 21.07.12  (Прочетена 8655 пъти)
 
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 25, 2012, 10:28:45 »

Да дано, аз съм решила да не им се ядосвам, в крайна сметка техен проблем, едната като има някакви претенции или нещо създава проблеми директно ще отпадне и ако трябва ще остана с една. Все пак им оставям право на избор, не си налагам мнението, ще се съобразиме с това какво и на коя как седи, но според мен при добро желание и малко упоритост всичко се получава. good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 25, 2012, 14:24:17 »

Мила, оглеждай се и за други декоратори - щом тази е толкова несериозна, намери някоя, която се интересува какво ти харесва и си върши работата с кеф good Аз имах подобно преживяване съвсем скоро, но с покани - просто в един момент спря да се интресува и то точно, когато щях да поръчвам вече! Всъщност радвам се, че стана така, защото иначе нямаше да намеря момичето, което ми направи страхотни и оригинални покани! Пожелавам ти успех с декорацията, както и с шаферките Good luck
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 25, 2012, 15:52:50 »

Ами така ще стане, то и днешния ден си мина и тя пак не ми се обади  cray Лошото е че при нея намерих най-добрите цени на сватбена декорация, които идеално ме устройваха, но явно няма да стане. Ако имате координати и сте доволни от такива момичета, които се занимават със сватбена декорация с радост бих се възползвала и ще съм ви много благодарна. give_rose Hmmm
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #18 -: юни 25, 2012, 16:19:11 »

Честита темичка, Рали! Знаеш ли какво, не се ядосвай, нещата се подреждат по определен начин, точно както с примера с поканите по-горе. И с моята рокля стана така. Щом нещо не става, значи друго трябва да стане и все се оказва, че е по-добро. Ще ти пратя координати на лични на приятели, които от години се занимават с декорация и украсяване на сватби и други работи, може да са ти от полза. Ще следя подготовката на твоето събитие с интерес. Пожелавам ти успех и да запазиш ведрото си настроение! smile
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 26, 2012, 07:37:56 »

Много ти благодаря Nebulka, определено мисля да се възползвам и да се обадя.Само да те попитам случайно дали знаеш някакви цени, как вървят при тях, защото голям бюджет не сме определили за декорация на ресторанта.То малко така се получава, че искам много и хубави неща, но за малко пари, което ми е пределно ясно, че няма как да стане  pardon
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 26, 2012, 14:07:07 »

Момичета давайте координати на някакви сладкарници, защото и с тортата работата пропадна  cray Вече се ориентирам към 120 бр някакви пасти да поръчаме, а майката на кумата ще ни подари тортата, която ще разрежеме, но понеже ще е по-малка мисля, че е най-добре останалите да са на пасти, за да си знае всеки порцията и парчето, а не в р-нта да ги режат както сметнат за добре.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 26, 2012, 16:09:29 »

сладкарница Малина в гео милев на шипченски и в младост  good
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 26, 2012, 18:23:27 »

Честита темичка give_rose
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 28, 2012, 07:29:51 »

Момичетаааа имам си облечени шаферки и то еднакви  danceg yahoo Bravo Вчера ходихме по магазините да видиме дали ще си изберат нещо и те взеха, че си избраха.Много ще са ми красиви  smile А аз след това им купих аксесоарите (бижута) и мисля в деня на сватбата да им ги подаря и да си ги сложат. girl_wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 28, 2012, 07:47:11 »

Супер. Слава Богу, че не си имала проблемите, които повечето от нас имаха с шаферките си. smile Какви рокли избрахте? Цвят, модел?
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #25 -: юни 28, 2012, 08:29:32 »

Рали, доколкото знам, не взимат скъпо, не са сватбена агенция или фирма от този вид, а са много талантливи, виждала съм техни декорации. Най-добре да си говориш с тях, да видиш дали имате нещо общо, както се казва.

Поздравления за шаферките! Разкажи за роклите им!
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 28, 2012, 10:00:18 »

Ами незнам дали ще успея много да обясня какви са  smile Къси до коляното, с презрамки, много ефирни и лекички,като цвят :черно, бяло и червено.Влязохме точно в 3 магазина, като пробваха 3 различни модела и в третия вече саи ги избраха, а и на мен ми харесаха много.Не са строго официални, идеята беше да имат възможност и след това да си ги носят.За мен е важно, че все пак ще бъдат еднакви като близначки  girl_wink
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #27 -: юни 28, 2012, 13:18:24 »

Честита темичка  give_rose и приятна подготовка  smile
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 28, 2012, 13:32:12 »

Мерси  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 28, 2012, 14:39:43 »

Ралиии, браво, много се радвам, че ще имаш доволни, еднакво облечени хубави шаферки!!! danceg heart
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines