Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:48:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на miluju_rali - 21.07.12  (Прочетена 8566 пъти)
 
theone
Професор
****
Публикации: 482



« -: юни 22, 2012, 17:29:39 »

miluju_rali, с пожелание да напълниш темичката с много положителни емоции и трепети от подготовката и самият ден!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 22, 2012, 20:59:51 »

Рали, честита темичка и от мен! Хайде разказвай, докъде я докарахте? Имаш ли още задачки за изпълнение? То вярно, че не остана време...Ей колко бързо минава!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 22, 2012, 21:22:51 »

Честита темичкааа  danceg
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #3 -: юни 22, 2012, 22:41:57 »

Честита темичка  give_rose Избра ли си вече грим и прическа,а сватбата ще има ли някаква тема?Ох май съм много любопитна  blush и ще се радвам ако споделиш с нас подробности около събитието smile

Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #4 -: юни 23, 2012, 17:30:32 »

Честита темичка!  give_rose Желая ти прекрасна подготовка и още по-прекрасна сватба!  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 23, 2012, 17:58:02 »

Честита темичка give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 23, 2012, 17:59:45 »

Честита темичка!!! Какво остана да свършиш?
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 25, 2012, 07:56:02 »

Момичета, ако знаете каква радост ми създадохте с това, че вече имам собствена тема, направо си нямате идея  yahoo Благодаря ви от сърце  give_rose heart
А сега да дам подробности  girl_wink
Сватбата ще е в ресторант "Ловен парк",подписа в Хиподрума, а църквата ще е в Семинарията (изкопирахме от Veseto  tease).
Рокля имам още от края на април месец от Асеновград с всичките му там аксесоари.Обувките си взех от Грънчаров и син и сега ги разтъпквам, защото се оказаха голям проблем.На пробна прическа съм сега в събота.
С младоженеца приключихме сега в събота  blum Много беше лесен само го заведох в един магазин на Пиротска, който бях набелязала, и първия костюм, който облече вече беше неговия, имаме и две ризи,обувки,колан, в общо линиии всичко.И той е готов.
Чаши,шампанско,късмети,жартиер,бутониери и тези неща са готови.
Остават:
Букети - искам да имам освен моя един за хвърляне и два шаферски някакви по-малки за моите прекрасни шаферки  smile Приемам идеи  Wink
Тортата - имам уговорка с една позната да ми я направи, която се занимава с това и която две седмици вече ме мотае да ми направи две пробни за да видиме на вкус кое да избереме и ще видим с нея как ще я докараме.
Менюто не сме дегустирали, но и това остава като не свършена задачка за сега.
Подаръчетата за гостите са решени ще приложа снимка да ги видите, само че ще трябва да уточниме броя на гостите, защото ще са персонални с името на всеки.
Среща с ДЖ за доуточнение трябва да направиме.
За пробната прическа вече казах  smile
Алкохола не сме го взели все още.
И украсата на ресторанта - тук също имам малко проблеми.Уж ангажирахме една мацка, която се оказва, че всъщност май няма много интерес от това и ние да сме й клиенти, защото никаква не се обажда.Имахме уговорка да й пращам по мейл разни снимки на декорации, които харесвам,и от нея ни звук ни стон.Аз и се обаждах няколко пъти и ще чакам днес да ми звънне да си уговориме среща евентуално.Иначе много харесвам vintage стила.Иска ми се да вмъкна нещюо от него в декораьцията.Освен това бъдещия младоженец се занимава с филмови каскади и ми се иска и от това да се възползваме и да включиме някакви такива елементи в украсата, за да е хем по-интересно, хем и да е изненада за него, но като нямам човек от среща какво да правя незнам  sad
В общи линии това е момичета, ако изпускам нещо да ви кажа ще чакам да ме подсещате  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 25, 2012, 08:06:48 »

С малко закъснение...честита темичка мила..пожелавам ти спокойна подготовка до големия ден blum
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 25, 2012, 08:23:38 »

Благодаря ти  give_rose
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 25, 2012, 08:36:19 »

Честита темичка  Bravo
Лека и спокойна подготовка ти желая,въпреки че като чета поста ти ти вече си почти готова smile
Много положителни емоции,преди,по време и след това  give_rose
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 25, 2012, 09:41:01 »

Много ти благодаря geri_stme  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 25, 2012, 09:43:02 »

Рали, ще имаш ли някаква определане тама (цвят) на сватбата? Шаферките в еднакъв цвят ли ще бъдат?
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 25, 2012, 10:13:35 »

Ами честно казано не съм се спряла на нещо конкретно. На предната ни среща с декораторката излисмихме уж да е зелено и бяло, защото ресторанта е такъв, но на мен после други идеи ми дойдоха и с нея не съм ги обсъждала, защото нито ми отговаря на мейлите нито пък сме се виждали, така че незнам честно казано какво ще се получи накрая. А за шаферките силно се надявам да са не само в еднакъв цвят, а в еднакви рокли  smile Много ми се иска да стане така, но ще видиме.... замислили сме го за сега в неделя да обикаляме с тях да видим какво ще измислиме.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 25, 2012, 10:15:25 »

Дано се получи, че аз, а и доста момичеа тук, толкова нерви изхабиха с шаферките. Ако имат подобно телосложение, би могло да бъдат с еднакви рокли и ще се получи много красиво. Дано успеете! smile
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines