Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:05:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на theone - 21.07.2012 г.  (Прочетена 62684 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 13, 2012, 13:22:09 »

theone, много хубави снимки give_rose
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #166 -: август 14, 2012, 14:24:14 »

Прекрасна булка!
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 14, 2012, 17:45:07 »

smile невероятни снимки, невероятни младоженци... сватбата ви е уникална... снимките са страхотни  Bravo
Поздравления за всички усилия, които сте положили .... резултата е на лице Wink
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #168 -: август 15, 2012, 23:21:56 »

Theone, пак разглеждах снимките ви. Много са красиви и артистични! А пък на водопадите...  heart И коня!

 heart ох, тези водопади и кончо...  heart heart heart ще има повторение на сесията там на годишнината, дай боже... разкошно място, не съм знаела, че има такива красоти по нашите земи...
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #169 -: август 29, 2012, 05:23:37 »

малка компенсация за забавеният разказ... сватбеният албум  give_rose

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3749617493890.150148.1079923619&type=1&l=e9bcb56cd2

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 29, 2012, 07:19:38 »

Това е най-изисканата сватба, която съм виждала! Много ми харесва снимката на трите рокли.
А ще видим ли снимка на тортата след полета Girl_hide?
« Последна редакция: август 29, 2012, 07:40:04 от Мариелка » Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #171 -: август 29, 2012, 07:34:17 »

Миличка прекрасни снимки! Поздравления за фотографа! Възхищавам се от организацията - всичко е чудесно съчетано!Бъдете много, много щастливи!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 29, 2012, 07:54:13 »

Наистина адмирации за фотографа, снимките са много хубави. Но аз не видях сватба а един много добре режисиран прием! Всеки си има гледна точка, но на мен ми се губи веселата част
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #173 -: август 29, 2012, 09:49:29 »

Да, това е по- различната сватба тази година. Розите са прекрасни....За всичко е помислено, основният цвят свързва отделните тържества и събития, личи си цялостната концепция.  Bravo Новото, което не е присъствало в сватбите /или поне аз не съм виждала/ са снимките на червения килим пред сватбеното пано и съм много впечатлена.
Активен
iuliq83
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #174 -: август 30, 2012, 09:36:45 »

Така и така влезнах във форума по друга причина, но ще изкажа мнение за тази сватба, защото наблюдавах подготовката и преди седмици. За мен лично това е съвършенството - не харесвам българските циркови ритуали, а това е един стилен и елегантен празник, който сте направили. Булката е много стилна, сменя три тоалета и изглежда зашеметяващо. Празненството е стилно, много се  епостарала за украсата, и ми хареса, че не са направили цирк с 200 души. Никъде не видях изцепката с хорото, жартиера, което ми хареса. Браво! Имаше една снимка с един кон, много си женствена на нея, страхотна!!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #175 -: август 30, 2012, 11:51:19 »

Theone - уникална сватба, невероятно красива. Аз лично съм луда по битовият стил и не харесвам американо-европейският тип сватби, но твоята ми взе дъха. Браво на Вас! Много щастие и късмет , любов и радост  give_rose give_rose give_rose
Активен
iuliq83
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #176 -: септември 01, 2012, 07:17:11 »

Прекрасна е!
А пък снимката с кончето.. разкож и женственост, а воала как яко и стои!
Често гледам снимките пак и пак, дори си запазих една да покажа на фризьорката как да ми направи воала като твоят.
Фотосесията ви е наистина професионална. Сякаш е от списание. Безупречна.
Благодаря че сподели с нас smile
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #177 -: септември 01, 2012, 18:56:10 »

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
благодаря за хубавите думи, момичета!!!

Мариелка, хвърлянето на тортата беше супер уникална идея на Влади smile хехе, определено момент, които ще помним завинаги lol))
получи се доста добре с трите рокли, всяка имаща своята красота и практичност в определените моменти.

pkaragive_rose give_rose give_rose

punk_girl123, вярно е, че сватбата се различава доста от традиционните порядки. това, което искахме да направим ( и мисля, че го постигнахме) е едно стилно събитие според нашите виждания smile

svekarva, въпреки първоначалните ми желания за хортензии мисля, че с розите се получи страхотно. аранжирожките бяха прекрасни smile  както казват хората всяко зло за добро smile за съжаление от поръчаните (и потвърдени, че са закупени от доставчика?!?) два цвята, всички рози пристигнаха в един. за щастие поне бяха правилният цвят и добро качество.
сватбеното пано с червеният килим бяха моя идея от други събития, на които сме присъствали. не съм виждала такова на друга сватба и мисля, че се получи уникално. определено е трудно да се направи нещо, което не е правено вече на сватба... друг от любимите ми нестандартни елементи са висящите във въздуха петостени на изложбата.

iuliq83, решихме да поразчупим традициите с ритуалите и ги сведохме до абсолютният минимум, както и ги преобразихме малко smile тъй като нямаше взимане на булката (+- разбиване на врати), пък ми се струваше, че ще стане забавно да се вкючи ритуалът на откупуването го направихме просто по по-различен начин... относно хорото (ако имаш предвид булчинското), такова нямаше. стори ми се нелепо да събирам пари от гостите за да танцуват с мен.

Tsutsi, благодаря ти smile

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #178 -: септември 02, 2012, 16:24:47 »

относно хорото (ако имаш предвид булчинското), такова нямаше. стори ми се нелепо да събирам пари от гостите за да танцуват с мен.

theone, що за ритуал е това!?  crazy  crazy  crazy Аз винаги съм си мислела, че се нарича "булченско", защото булката води хорото....  blush Извинявам се оффтопика, но направо зяпнах!

Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 02, 2012, 17:37:23 »

Страхотни снимки, много красива сватба е била, всичко е много изикано и издържано,украса , облекло , булката избощо всичко. Трите ти рокли са прекрасни както и ти в тях. smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines