Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:26:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на theone - 21.07.2012 г.  (Прочетена 63198 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 27, 2012, 07:48:00 »

LOL! Невероятен момент! Точно преди сблъсъка  yahoo Искаме и следващите кадри  Bravo
theone, поздравления! Нека бракът ви се радва на безкрайна любов, страст и разбирателство!  twohearts
По всичко личи, че е била една наистина необикновена сватба! Чудесно е, че сте сбъднали мечтата си!  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #151 -: юли 27, 2012, 09:12:32 »

Не е шега работа да качиш булка на кон, много емоции е имало  Bravo.
theone , отново пожелавам да сте щастливи заедно и да организирате още красиви тържества!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 27, 2012, 09:43:55 »

Страхотни снимки  Bravo ,а ти си била страшно красива булка
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #153 -: юли 27, 2012, 10:43:03 »

леле, имали сте невероятен ден - много сте красиви и истински, с нетърпение чакам историята с тортата smile
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #154 -: юли 29, 2012, 08:54:01 »

Хубави снимки! Извинявай, дано не се обидиш, но тази торта на мен не ми се струва истинска, понеже ако беше поне щеше малко да се отлепи от подноса или най - малкото щеше да се разглоби на парчета при хвърлянето от тежестта си, това са доста етажи. Занимавам се със сладкарство и доста често правя подобни торти и просто знам как стоят нещата при тях. Иначе много ти е хубав воала супер булка си, роклята ти е разкош! Браво! yahoo yahoo yahoo
честитоооооооооооо! smilesmile
« Последна редакция: юли 29, 2012, 09:14:30 от ivatodor » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #155 -: юли 29, 2012, 11:51:54 »

theone, прекрасни снимки и изключително стилна сватба... Поздравлиния!
Снимките, към които се връщах отново и отново и очите ми плуваха в сълзи, са тези с дядо ти...Трогателни са...
Още един път Честито и бъдете много, много щастливи!!!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #156 -: юли 29, 2012, 19:06:32 »

От всякъде си личи, че това е била една различна сватба! Честито ново семейство и бъдете много щастливи! Пожелавам ви още повече любов в живота, отколкото имате сега!  give_rose Очаквам разказчето с нетърпение!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юли 31, 2012, 11:47:29 »

Минавам много набързо, защото нямам време, но не мога да не кажа, че снимките и младоженците са уникални, браво и на фотографа и на младоженците!!!
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 02, 2012, 08:10:00 »

Много красива булка! Честито! Пожелавам ви много семейно щастие и всеобщи радости и успехи!  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 07, 2012, 18:03:35 »

Страхотни снимки , много красива булка си била, а снимката с тортата е уникална smile
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #160 -: август 10, 2012, 23:54:31 »

благодаря ви, момичета!  give_rose give_rose give_rose извинете, че не писах дълго време... от толкова задачи, които ме чакаха тук едвам успях да кача сватбеното албумче във фб... обвзела ме е сватбена носталгия и след толкова дълга организация подготовката ми липсва...

да започна с малко снимки  smile

фотосесията може да се види на сайта на Влади Балевски  smile думите не стигат да изразя щастието си от това, което той и екипът му направиха за нас. в неговите фотографии виждам не само нашата любов и незабравимите безценни емоции, но и таланта на творец, вдъхновението на мечтател, ентусиазмът на перфекционист... честичко гледам снимките отново и отново и проронвам по няколко сълзи, защо и аз не знам, може би от щастие...

http://www.vladibalevski.com/photosessions/ps-after/?album=14&gallery=103

ще кача след време и линкче с фотографии от самата сватба  give_rose give_rose give_rose

част от декорацията е вече във фб страницата на сватбен център Мериан smile

следва продължение...
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 11, 2012, 02:35:18 »

Theone, честито! Желая ви дълго семейно щастие и любовта да грee в очите ви както в този прекрасен сватбен ден!
Не бях следила организацията, но явно е безупречна.
Браво за положените усилия, определено си е заслужавало.  Bravo
Снимките са чудесни, а вие на тях - още повече!  Girl_hide
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #162 -: август 11, 2012, 18:38:08 »

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

ще започна разказчето от там, от където спря...
пристигнахме в бг в събота (14.07) по обяд със зимните якета... на летището беше сигурно 40 градуса, имах чувството че съм в пламъците на ада... ужасна горещина... мина ми набързо през ума мисъл за нашият дрес код...
вечерта беше планирана за ергенското и моминското ни партита.
първо пристигнаха приятелите на младоженецът, супер много се зарадваха на тениските и набързо се преоблякоха. за ергенското парти бях подготвила бели с картинка на булка и младоженец и надис ''game over'', за младоженецът ''dead man walking''. определено се създаде много настроение покрай тях. събраха се всички, екипираха се и с бодра крачка и огромни усмивки излязоха, какво се е случвало после може само да се гадае... хехехе
около половин час след тях пристигнаха момичетата. за нашето парти бях подготвила бели вталени  с розови надписи - bride to be, кумата, 2x bridesmaid и розови коронки  smile първоначално бяха казали, че не искат да ги носят от самото начало, а само в дискотеката. след старанието, с което ги правих, бях малко разочарована, но разбирам, че не е особено обичайно все още подобно парти облекло... когато отворих вратата и ги видях облечени като за слагане на тениските страхотно се зарадвах  goody goody goody

следва продължение...
« Последна редакция: август 11, 2012, 18:43:15 от theone » Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #163 -: август 11, 2012, 22:49:18 »

Theone, снимките са лудница  good good good Bravo Bravo Bravo Bravo

Пожелавам ви прекрасен семеен живот.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #164 -: август 12, 2012, 10:30:05 »

Theone, пак разглеждах снимките ви. Много са красиви и артистични! А пък на водопадите...  heart И коня!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines