Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 17:25:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на theone - 21.07.2012 г.  (Прочетена 64043 пъти)
 
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #105 -: юли 20, 2012, 09:35:04 »

благодаря ви за хубавите думи, момичета! всичко върви по план вече и даже успях да се отдам на релакс до басейнчето вчера smile днес програмата се състой от разкрасителни процедури и репетиция довечера с главните действащи лица и екипите. съжалявам, че не успях да намеря време да донапиша разказчето около планираните приготовления, със сигурност ще имам време след сватбата.
вълнението вече започна и все още не ми се вярва, че сватбата е утре!!!!! smile  give_rose
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 20, 2012, 09:37:42 »

Хе-хе хайде не остана! yahoo Още само няколко часа ще си госпожица! Днес да си починеш максимално smile.

Г-н Тенджерков, незнам до колко сте профисионалист и до колко не, но е факт, че сте се регистрирали за да се защитите. Ако сте профисионалист едно негативно мнение за работата и цените Ви не би Ви уплашило и също така според мен не Ви прави чест, да се държите като ощипана госпожица!
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 20, 2012, 09:47:03 »

Утре е големият ден! Представям си какво ти е трепетно, ако съдя по мен. Не мога да мисля за нищо друго, освен сватбата! Прекрасна сватба ти желая!  give_rose
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #108 -: юли 20, 2012, 12:51:13 »

Еееее то бива байганьовщина, ама това вече е не допустимо. Като не сте споразумели за цената на професионалната Ви услуга... хубаво, защо трябва да разваляте хубавата тема на тheone. До колкото си спомням за Вас от Афродита флора не беше писано нищо, не вярвам, че theone щеше да отдели място в темата, за да разказва за непрофесионалното Ви отношение. Вие се намесвате най-нагло, че и грубо в темата и започвате да се обеснявате. Стига вече българска простотия.

theone извинявай, че се намесвам по този начин, но просто не се сдържах.
Всеки в България се мисли за много велик, и не виждам защо се омаловажава труда на човека който си наела за аранжиране без дори да е видяно какво е направил. Господина бил станал третия флорист в България, ами да остави другите да говорят за него не сам да се изтъква.
Желая много настроение утре и най-вече усмивката да не слиза от лицето ти каквото и да се случва!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 20, 2012, 14:42:40 »

това е прекалено, да пожелаваш на някого лош семеен живот. и при това без да си загубил нищо заради жената.
тези лични теми се обърнаха в кофи за боклук ...
дано булката да има охрана на мястото където ще е почерпката- как така ще влиза да я наглежда pleasantry някой който не е поканен...
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #110 -: юли 20, 2012, 15:16:28 »

Миличка отново ти желая весела и щура сватба.Да бъдеш най-щастливата булка и да запазиш само хубави спомени от нашия красив град.И ще чакаме да разказваш!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #111 -: юли 20, 2012, 15:28:21 »

TheOne - утре е големият ден !
Нека бъде слънчев и щастлив, нека има много смях и радост. Запомни всеки миг от този разкошен ден, нека бъде твоята сбъдната мечта  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 20, 2012, 21:13:28 »

Включвам се и аз да ти пожелая един незбравим сватбен ден,изпълнен с много любов и усмивки!  wedding
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #113 -: юли 20, 2012, 21:50:27 »

Хайде, theoneeee, весело изкарване! Пожелавам ти незабравими спомени и емоции!!!!  Сватбаааа
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 21, 2012, 06:52:29 »

Мила пожелавам ти един незабравим сватбен ден изпълнен с много емоции.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 21, 2012, 08:40:06 »

Честита сватба Сватбаааа weddingday wedding
Нека всичко мине перфектно!!!
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #116 -: юли 21, 2012, 09:37:37 »

момичетааааааааааааа, днес съм булка!!!! хехехе, не мога да повярвам още smile  Girl_hide
сватбата маи започна от вчера с репетицията и последващи хора, песни и танци smile благодаря на всички ви за хубавите пожелания smile супер спокойна съм след репетицията, че всичко ще бъде перфектно!!!
целувки на всички ви от бъдещата болярка!!!! хехехехехе
 give_rose
Активен
RunawayBride
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #117 -: юли 21, 2012, 09:49:51 »

Здравей, честита сватба! Звучиш много добре, желая ти да си прекараш страхотно!  give_rose
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #118 -: юли 21, 2012, 10:10:15 »

 Сватбаааа
theone, днес е Вашият Ден, пожелавам ти да бъде най- прекрасният. Много весело настроение и дълъг и щастлив семеен живот!
Активен
snejana90
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 21, 2012, 11:35:18 »

Честита  Сватбаааа пожелавам ти този ден да е най-неповторимия и прекрасен ден в живота ти smile весело прекарване  nazdrave
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines