Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:22:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМЕ ЗА БЕБЕТО !!!!! ЧАСТ 6  (Прочетена 203476 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 31, 2012, 13:48:01 »

Аличка, децата са доста груби в подрастващата възраст и доста често има борба за доминация и показване кой е по по най....в тия моменти се случва да се подиграват на другите деца и това е още един повод името....най-лесната подигравка...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 06, 2012, 20:20:16 »

С 'Е' ми харесва много Елеонора като име, Елина също ми харесва.

Със 'С' ми харесват Сабина, Савина, Сабрина, Симона, Сиана, Стела.

Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 07, 2012, 01:00:08 »

С "Е" на мен много ми харесват Елена ,Елен даже май-повече и също Евелин.Шефката на моят мъж се казва Евелин и много ми харесва името. Със  С също съм за София и Симеон,Симона.
Аз лично много повече харесвам дългите имена,според мен дават повече на човек(какво точно не мога да обясня). И също харесвам когато в името има Р. Да кажем Марина или Мартина пред Мая или Мими.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 07, 2012, 09:13:49 »

аз не обичам имена с повтарящи се срички: мими, диди...

Харесвам дългите имена, можеби защото аз нямам такова, а винаги съм искала да имам...бях чела някъде че хората с дълги имена ставали по-комплексни личности и по-интересни един вид smile Което не е гаранция smile

Иначе това Евелин и мен много ме кефи smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: ноември 07, 2012, 17:03:22 »

Оф, аз лично Елена никога не съм го харесвала. Звучи си ми като животното и това си е!  pleasantry

Имена с Р - хубаво, обаче да не ти се случи дете като мен, дето да не може да я каже тази буквичка biggrin
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #110 -: ноември 07, 2012, 19:50:17 »

Alichka, то в този случай само Райна е опасно да се казва  Wink!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 08, 2012, 09:27:37 »

да, ами "Руйно вино"? Сега се сетих за тази фраза  pardon
И на мен не ми харесва Елена.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 29, 2012, 10:44:38 »

И аз да се включва с моите любими имена. Вътрешно си знам, че ще имам момиче някой ден и бих го кръстила: Аделина, Адриана, Марина, Моника (на татко ми Симеон). Харесвам имената Лора, Биляна, Вероника, Виктория и Сияна, но последните две са заети от най-близките ни приятели pardon Бях се влюбила в името Селена (богиня на Луната), но една роднина, която живее в Испания кръсти бебето си така. Ако имаме момче задължително ще се казва Даниел heart За момче още ми харесват Адриан, Свилен, Мартин, Мирослав  smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 09, 2013, 15:27:48 »


Ние имахме страхотни полемики за името на бебето. Той дърпа към техните, аз към нашите, беше ужасно. Накрая АЗ избрах името. Съставено е от срички от нашите имена и започва с буквичката на баща ми yahoo. Всички са доволни.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 10, 2013, 12:06:24 »

Ние решихме да не е кръстено на никой. Избрахме Александрина, защото ми харесва от много време, а и на съпруга ми му стана любимо. Дълго е, има много на брой гласни и съгласни, ако се вярва, че това е хубаво. Краткият вариант също много ни допадна- Алекс... та с две думи, това беше нашето и нейното име, от първо мислене  danceg
Josephine, сега видях, че и ти се чудиш за това име. При теб даже ще зарадвате член на семейството с него. За мен това ти е най-удачния вариант, а и е по-различно и по-малко разпространено от Александра  smile Общо взето всеки, който чуе името на малката, казва, че е страхотно име  smile
Posum, честито, сега разбирам, че чакате бебче  smile страхотна новина  give_rose Кога ти е термина?
« Последна редакция: януари 10, 2013, 12:12:09 от lawyer » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #115 -: януари 10, 2013, 13:39:29 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31260.msg569658.html#msg569658
lawyer
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #116 -: януари 10, 2013, 13:42:53 »

lawyer, Посум ни се измъкна без тема, но никога не е късно да и спретнем една!
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 10, 2013, 15:04:33 »

Как се е измъкнала Посум, аз даже не съм и разбрала, ама то и като не чета всички теми  smile Да ти е честито бебчето и много да ви радва  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 10, 2013, 15:37:00 »

Не разводнявайте темата с излишни коментари.Може да направите тема на Посум ,можете и да й честитите на лични!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 10, 2013, 17:53:22 »

lawyer, мъжо е малко скептичен към женското на Александър, а именно Александра и Александрина, защото щели да й викат Сашка на майтап а той не иска. Затова се бяхме зачудили за вариант Аделина или Анастасия, ама мен Анастасия много не ми се ще че кумата така се казв2а да не кажат после че на нея сме го кръстили smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines