Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:33:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЖАРТИЕРИТЕ !!!!ЧАСТ 3  (Прочетена 101611 пъти)
 
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 09, 2015, 22:02:55 »

Изчистих я. Имах малко съобщения  shok...
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 12, 2015, 15:21:20 »

и аз съм ЗА ритуала с жартиера...това е една от забавните части в самото тържество, а и като си знам човека и приятелите му ще е доооооста голямо шоу  danceg yahoo funnytooth
Както някой беше написал по горе, родителите ни мисля, че са били на доста сватби и са видели тази част и според мен трябва тяхното мнение да ви интересува, а не това на гостите, какво щели да кажат те. Ако родителкото тяло няма проблем с това, не виждам от какво трябва да се притеснявате.
Нали сватбата е за да се съберем с приятели и близки и да си направим веселото и да отпразнуваме събитието, а какво по хубаво от това с голяма доза танци, целувки и весели моменти Wink Bravo Wink
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #92 -: февруари 12, 2015, 17:02:03 »

Момичета, като чета тази тема, как ще реагират родителите и т.н. При мен е ясно свеки, ще припадне Girl_hide, въпреки, че са по млади от нашите с 10 години. Тя свеки ще припадне на половината ритуали които сме замисли ли Но не за това се сещам. На времето в Севлиево на  сватбите които съм ходила, имаше традиция булката да съблече кума до слипове.  Oh my ... Oh my ... Oh my ... беше толкова весело. Мъжът на сестра ми е голям моралист- племеницата го направи този ритуали без да се притеснява от майка си и баща си. Живеем в 21 век съвременни хора сме. Смело на пред, ако искате да изпълните този ритуал го изпълнявате без притеснение.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 12, 2015, 17:22:39 »

.. На времето в Севлиево на  сватбите които съм ходила, имаше традиция булката да съблече кума до слипове.  Oh my ... Oh my ... Oh my ... беше толкова весело. ...
Сега, ако кажеш, че и със завързани ръце е трябвало да се прави....  girl_haha laugh
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 12, 2015, 17:57:14 »

Каранешева, ти ще ме умориш с тези историии. Живота ти е комедиен сериал, толкова си позитивна и забавана  yahoo give_rose funnytooth
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #95 -: февруари 13, 2015, 11:54:39 »

Не с вързани ръце.  smile smile smile. Водещият на сватбата, който винаги е някакъв зевзек, казва : " Булката каза, че липсват пари от събраните преди малко и се съмнява в кума" качват на една маса кума и булката и се започва събличане едно по едно всички и от всякъде падат стотинки. На една от сватбите кума беше обул под панталона специално ушите дълги гащи с много цветни джобове и от всякъде падаха стотинки funnytooth funnytooth funnytooth беше голямо шоу. 
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 13, 2015, 12:02:04 »

Хахаха, звучи като голяма веселба.
Аз пък си направих нов жартиер през уикенда biggrin Сега ще има чудене кой да сложа...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 13, 2015, 12:20:39 »

Нат, ти не се спря, момичееееееееее smile Дай снимка  give_rose give_rose give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 13, 2015, 12:38:45 »

Ами довечера ще мога, че не съм го снимала....
Прилича на този с панделката. Панделката е същия цвят като тази от поканата.
Остана ми дантела и се чудя дали а не направя още един само с камъчета. Оф,ММ ще ме откъсне главата накрая, понеже ще се чудя до безкрай!!!  crazy beating
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 13, 2015, 12:42:04 »

хахаа, на каква идея попаднах само!! You're NEXT! biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 13, 2015, 12:45:08 »

Тези с камуфлажа са много смешни и закачливи, иначе от предните с дантелата - втория е прекрасен  Oh my ... heart
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 21, 2015, 21:45:28 »

Днес кумата ми се обади и каза , че е ходила до Асеновград с нейна колежка и сестра и , която също ще се омъжва и каза , че ми е  купила подарък , а ето го и него   danceg Попринцип цветовете са бяло и зелено , не знам защо излезнаха така цветовете !  nea
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 22, 2015, 12:58:58 »

ММ е решил да търси жартиер под роклята  laugh laugh а аз въобще не искам, ама  pardon
Сега разглеждам и нищо не харесвам, защото не искам да има  girl_impossible
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 05, 2015, 12:43:30 »

харесах си жартиер smile колкото и да не ми се иска  pardon


* j-02-200x200.jpg (9.5 KB, 200x200 - видяно 2336 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #104 -: март 07, 2015, 21:28:44 »

Уф аз не съм мислила мн мн за жартиер, ама сега като се замисля, моят бъдещ съпруг май няма да е очарован да ми го свали пред всички  nea Иначе ще е много интересно да му се избродира нещо в стил "Ти си следващият" или да си намеря такъв някъде smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines