Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:52:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЖАРТИЕРИТЕ !!!!ЧАСТ 3  (Прочетена 101649 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 28, 2015, 14:27:17 »

Момичата, аз ще съм с къса рокля и малко се чудя тая работа с жартиера ще стане ли или не  Tc
Защото трябва да го сложа по-нагоре, за да не се вижда, а ако е там...то като се зарови за него ще остана по без рокля biggrin
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 28, 2015, 14:49:28 »

Ако твоя човек не държи да се завира под роклята му го дай и dj-я ще каже,че не е имал търпение и го е свалил още сутринта. Аз исках да го направи точно така,защото идеята да ми се завира под полата пред 200 човека въобще не ми допада, но той каза АЗ ИСКАМ и няма начин,ще трябва да се съобразя.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 28, 2015, 15:08:20 »

Права си, то като се замисля, моя се питеснява "А аз какво ще правя като викат горчиво, не може да се целуваме там пред сто човека?!" Та, какво остана да ми рови под полата пред баща ми. Драскаме го smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 28, 2015, 15:23:51 »

То идеята е да бъде забавно, а не вулгарно все пак и родители ни са ходили на много сватби, все пак не се събличате голи или да се облизвате. В крайна сметка вие си познавате семействата и винаги можете да го изключите от програмата, важно е да се чувствате удобно smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #79 -: януари 28, 2015, 15:47:45 »

.................., моя се питеснява "А аз какво ще правя като викат горчиво, не може да се целуваме там пред сто човека?!"

Къде ги намирате тия срамежливи мъже бре? Моите наблюдения сред съвременната младеж са точно в обратната посока smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 28, 2015, 19:24:49 »

Къде ги намирате тия срамежливи мъже бре? Моите наблюдения сред съвременната младеж са точно в обратната посока smile
Че моя си е момченце, на 22  blush
А иначе, ако не намирате хубави жартиери - в моя любим ebay има много приятни модели, аз избрах някакъв дето ...и друг да ми изпратят няма да разбера  funnytooth Простичък, за 1 паундче biggrin Щото така или иначе не съм убедена, дали ще ми влезе в употреба, а и да влезе, ще свърши на потното чело на накой разпасан младеж.
« Последна редакция: януари 28, 2015, 19:32:06 от Cerise » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 28, 2015, 19:31:02 »

Ето го
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 28, 2015, 19:33:48 »

Много е симпатичен smile Браво
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 04, 2015, 15:01:07 »

Cerise, аз на нашата сватба жартиера съм го носила не повече от две минути! Сложих си го за минутка за снимките вкъщи, след което си го прибрах в чантата. Като дойде моментът за вхърлянето на букета преди да отида на дансинга си го сложих на бързо (никой не разбра) и след това младоженецът го свали от крака ми. Предвидливо не го бях сложила много на високо и не го затрудних особено smile
alexandrova_90, моят жартиер е от Intimissimi smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #84 -: февруари 05, 2015, 09:49:55 »

lorka888, страхотна идея, аз мислех този ритуал, да не го правим. Не знам мнението на скъпия, но си представям свеки как ще реагира. Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 05, 2015, 10:40:42 »

Ако любимия много настоява, можеш да си направиш жартиера да се закопчава с велкро и да го поставиш малко под коляното. Така няма да се навира много навътре и ще го свали лесно и бързо.
Win Win си е, според мен.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #86 -: февруари 08, 2015, 06:32:57 »

lorka888, страхотна идея, аз мислех този ритуал, да не го правим. Не знам мнението на скъпия, но си представям свеки как ще реагира. Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Що бе , свекърва ти като е била млада да не е заченала от въздуха като Дева Мария? Виж утре ти ще живееш с твоя любим и ако си мислиш всеки път как ще реагира свекито или вашите..................
Малко съм брутален понякога, но ще ви дам съвет: Едно от условията за щастлив семеен живот е - Вашите и Техните далеч от младото семейство. Може да си ги обичате и да идват на гости колкото си искат, но НИКОГА да не забравят, че са ви на гости и ВИЕ сте друго семейство. Слушай питилите, имам 2 брака зад гърба си smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 08, 2015, 12:09:06 »

Аз съм на същото мнение, но все пак е добре да се съобразяват малко или много покрай старите, ако това ще се отрази на мира и разбирателството в семействата. Заради единя ритуал, който даже не е с български корени, не е ОК да се развалят семейните взаимоотношения.
Все пак има много други игри, които "да определят" следващия младоженец smile
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 08, 2015, 16:28:23 »

Ритуала с жартиера ще го имаме и ние. Но аз изобщо не отдавам значение за това как изглежда, стига да е син, за да имам и нещо синьо по себе си. За това влезнах в един сватбен магазин, там имаше само един единствен син жартиер и без много да му се чудя го купих. Даже не съм го и оглеждала в магазина, ами чак след няколко дни видях, че е с лепенка. Което стана още по-добре, тъкмо по-бързо ще се свали. smile
А относно притесненията...., аз отначало също се колебаех, но после осъзнах че това е моя ден и ще правя това, което ми харесва, а не което си мисля че на хората ще хареса.
Аз не съм говорила с родителите си за този ритуал, но ако се притеснявате за тяхната реакция по време на сватбата, то по-добре като обяснявате за различните ритуали и какво се прави в ресторанта, кажете и за свалянето на жартиера. Така ще видите реакцията им, а каквато е на тях, то такава ще и на другите хора на тази възраст, от които също се притеснявате. След това преценявайте.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 08, 2015, 16:30:16 »

orhideq87, пощата ти е пълна и не мога да ти изпратя съобщение smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines