Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 20:52:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЖАРТИЕРИТЕ !!!!ЧАСТ 3  (Прочетена 102310 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 02, 2013, 13:59:07 »

Мила и моето пате не искаше и още не е очарован от идеята де. Но аз вече имам жартиер, натисках малко и даже репетирахме как ще го свали /нищо, че е с лепка/ пробвахме и ще го сваля, но аз няма да си гослагам много нагоре, а над коляното и ще стане за секунди.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 02, 2013, 14:04:19 »

бой, бой, бой...  beating и ще склони blush  pleasantry  lol  lol ами щом не иска, не го карай, че току- виж спече и си остане под полата и не ще да излезне от срам smile И моят момък е по-сухар в тези неща и затова ще му го спестя... но в нашия случай- и аз не го искам този ритуал... по точно частта с изваждането със зъби... blush

Хахах  laugh Може и да го напляскам малко..
Ами аз много искам да направя всичко свързано със сватбата дори и това,но той явно се притеснява да го прави пред баби,лели,майки,бащи.... Ама според мен няма нищо страшно и срамно.. Най-накрая ще го оставя на мира и няма да го тормозя.. Какво да го правя този бандит..  Ashamed

 ratatui - Аз също искам да имам жартиер,но май и да имам - няма да бъде свалян. l_bye_girl До последно ще се надявам.. 
Успех ви пожелавам-всичко да се получи добре при вас!  CHEERS
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 10, 2013, 17:35:28 »

Уших си днес жартиерчетооо...Мойто мило веднага си ги сложи на главата като Рамбо... lol


* IMG_0930.JPG (32.44 KB, 448x176 - видяно 370 пъти.)
Активен
aninini
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #63 -: октомври 16, 2013, 12:55:57 »

При нас имаше жартиер, но тъй като съпруга ми има проблем с крака - ди джея обяви, че малко по-рано в тоалетната ми е свалил жартиера и го извади от сакото му. Получи се горе долу добре.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 26, 2014, 19:08:35 »

Леле, колко нови теми откривам тези дни, като прекарвам повече време тук...

Аз миналата седмица си купих бельото за сватбвата и за първата брачна нощ  blush и си купих жартиер от същата "колекция". Т.е. имат един малък детайл от дантела във формата на пеперуда (изобщо не харесвам пеперудки, сърчица и разни такива неща, но ми хареса моделът...) с по две камъчета, и жартиерът има същият малък детайл, но в синьо. Стори ми се много сладко! Така хем си имам вече жартиер, хем си имам и нещо синьо! А дантелата е просто уникална!!!


* GID1076_2285_F.png (54.17 KB, 224x448 - видяно 352 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #65 -: юни 28, 2014, 14:39:37 »

Леле, колко нови теми откривам тези дни, като прекарвам повече време тук...

Аз миналата седмица си купих бельото за сватбвата и за първата брачна нощ  blush и си купих жартиер от същата "колекция". Т.е. имат един малък детайл от дантела във формата на пеперуда (изобщо не харесвам пеперудки, сърчица и разни такива неща, но ми хареса моделът...) с по две камъчета, и жартиерът има същият малък детайл, но в синьо. Стори ми се много сладко! Така хем си имам вече жартиер, хем си имам и нещо синьо! А дантелата е просто уникална!!!

Много е красив! И аз вече се сдобих и с него, и с пълния комплект  yahoo .
Но със сигурност при нас няма да има ритуала с жартиерата. И аз, и приятелите ми сме единодушни, че това е голяма простотия. А годеникът ми изобщо няма нужда да го питам; той ще е в див ужас от самата идея дори.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 28, 2014, 16:13:03 »

Ххахахаха и аз смятам, че е малко странно да ми бърка под роклята пред всички гости, но явно е забавно за тях...  ROFL
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #67 -: юли 19, 2014, 23:07:44 »

Целият замисъл на ритуала с жартиера не ми е ясен. Ако изобщо има някаква символика, ще се радвам да разбера.
Иначе ние определено ще го пропуснем. Не го намирам за уместен. 
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 08, 2014, 09:58:28 »

И на мен ритуалът с жартиера ми е адски вулгарен. Гледах в интернет, че някои DJ-и казвали, че "младоженецът бил нетърпелив и го свалил още сутринта" и той го вади от джоба си, но пак е прекалено за моя вкус с толкова малки деца и възрастни хора в залата.
Затова ние се облегнахме на смисъла на ритуала - да се гадае кой ще бъде следващият задомен ерген и го обединихме с Перуанска традиция (една торта, от която се подават конци и всеки неженен си дръпва по един. На един от тях е вързана фалшива халка - който я изтегли, ще е следващият под венчилото). В побългарената версия, ние ще ползваме питка и ще скрием халката, както се крие паричка за Бъдни вечер. Ще раздадем парчетата на ергените и.. каквото сабя покаже.  diablo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #69 -: септември 08, 2014, 10:34:30 »

Чак пък вулгарен. Всичко е въпрос на вкус.  Има начини да се направи без да изглежда вулгарно. Обикновено този ритуал се прави късно вечерта когато децата и възрастните ги няма, а пък да ти кажа честно по възрастните най-много се смеят и кефат на това.

Иначе и вашето е интересно.  good
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 23, 2014, 16:22:00 »

Днес си купих жартиер, което е и първата ми покупка за сватбата. Реших, че е най-неангажиращата дреболийка, въпреки че никак не е спешно.  blush Но пък ми е хубаво и си го гледам сега.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 24, 2014, 10:26:46 »

Ние ще имаме този ритуал , но сме замислили мъжлето да скрие в джоба си от тъй наречените "килоти" и първо да хвърли тях !  funnytooth Мисля , че ще се получи забавно .  blum
Активен
tedinceto86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #72 -: ноември 11, 2014, 12:39:06 »

Аз използвах от тези жартиери,които се залепват ( а не са цели) и според мен и много практично дори и за тези булки,на които много не им се нрави идеята за свалянето на жартиера ,защото съвсем леко се закрепя жартиера и в момента ,в който младоженецът го хване е свален и не е нужно да се сваля по целия крак и  през обувката.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 01, 2014, 16:49:38 »

ЮЕдин малко тъп въпрос- от къде ги намерихте тези сладурски жартиери? Аз попадам на едни ужасии по магазините за бельо....това и за базик няма да си го сложа на крака..абсурдни са повечето sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 27, 2015, 09:06:02 »

nansita Абсолютно! Толкова са гадни..  shok shok

mina_ Моля те кажи ми от къде го взе, това е най-хубавия жартиер, който някога съм виждала, сериозно!  Bravo Bravo Bravo give_rose

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines