Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЖАРТИЕРИТЕ !!!!ЧАСТ 3  (Прочетена 102128 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 06, 2013, 08:16:23 »

.... просто са ми интересни истинските ви мотиви ( мотиви, не щом другите пишат грозно е, значи е грозно)
На мен също ми стана интересно какъв точно е мотива. Аз лично искам да си имаме жартиер и да го извади изпод роклята ми както си му е реда. В никакъв случай не съдя или упреквам някой, но наистина ми е интересно какви са причините поради които някой  решава да го пропусне? Ако е заради морала, тогава аз съм голяма палавница  blush
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #46 -: юли 06, 2013, 17:54:24 »

Момичета, ако те решили да пропуснете ритуала с жартиера, поради каквито и да е причини, просто го направете, ще се приеме по-добре от изваждане от джобове, хвърляне на кърпички и други подобни. Няма нищо лошо в това да пропуснеш нещо, което не ти харесва. Ходила съм на няколко сватби, на които жартирът се вадеше от джоба на младоженеца или пък се хвърляше друго и тн., но не бяха много добре приети.
Лично аз на моята сватба имах този ритуал, но тъй като роклята ми беше сравнително тясна, го бях сложила малко над коляното, за да е по лесно за мъжа ми.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #47 -: юли 06, 2013, 17:58:52 »

При нас е въпрос на личен избор и е свързано с това, че сме по-дискретни когато сме пред други хора. Това е част от нас и нашите взаимоотношения по принцип.
Аз съм много близка с дядо и баба и изпитвам огромно уважение към тях. Бих се срамувала това да се случи пред техните очи. Може и въпрос на възпитание да е.
Наясно съм, че мъжката част го очаква този момент с нетърпение, но в случая мм сам се отказва от тази опция. Аз все пак съм решила да се подготвя с жартиер на футболна топка както писах по-рано в случай, че като се развесели си смени настроенията Wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 07, 2013, 08:31:45 »

ами и аз ще имам консервативни роднини,но това си е моята сватба,ако не им хареса ритуала с жартиера за 2 минути,могат да идатр да пушат,макар че са непушачи,булката не се съобразява,хората се съобреазяват с булката
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #49 -: юли 19, 2013, 14:57:15 »

Била съм на сватба, където вместо жартиер се хвърля було и емоциите не бяха по-малко.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 19, 2013, 15:28:31 »

ние нямахме жартиер  и съответно имаше възмутени, но ди джия реагира много добре като им обяви, че е продаден smile беше си наш избор и точка!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #51 -: юли 19, 2013, 16:07:13 »

И аз съм в голяма чуденка. Имам жартиер, но не искам да го сваля от крака ми и не знам какви са алетрнативите - мислех да го скрием някъде и да го търсят или и аз не знам. Онзи ден като говорихме с ДЖ изтръпнахме като взе да разправя за пълзящи младоженци и булки по столове и искам да го избегнем тоя момент - основно заради роднините - нормално е да се съобразим и да ги уважим и сме решили за жартиера и за мазането и близането на торта също така - има някои моменти от сватбите, дето май е най-добре да си останат за малките часове насаме. Wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 19, 2013, 16:14:16 »

ди джея и за захранването с тортата имаше идеална реплика: захрани съпругата си така както смяташ, че би искала Wink съответно на мен да върна жеста smile разбира се отзад се чуваше: омажи го! ама тцък ние бяхме културни Wink
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #53 -: юли 19, 2013, 19:43:01 »

Аз също исках да пропуснем момента с влизането под роклята, затова си сложих крака на един стол и свалянето стана точно за секунда Wink Ние до последно се чудихме дали да има жартиер, но мисля, че така се получи добре  good
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 20, 2013, 06:22:56 »

при нас си имаше всичко,не ми пукаше от възмутени погледи или нещо друго,след шока ,който преживях в ритуалната,просто другото си беше направо "безобидно",като не искате момента с влизането под роклята,ами не правете жартиер,хем така,хем така,аз исках вс да си е ОТ - ДО с всичките му нещица,без значение,кой как щял да реагира,все пак това е моята/вашите сватби,това ,което Младото Семейство иска,а не това което на някой от гостите няма да му се понрави
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 22, 2013, 16:24:15 »

при нас си имаше всичко,не ми пукаше от възмутени погледи или нещо друго,след шока ,който преживях в ритуалната,просто другото си беше направо "безобидно",като не искате момента с влизането под роклята,ами не правете жартиер,хем така,хем така,аз исках вс да си е ОТ - ДО с всичките му нещица,без значение,кой как щял да реагира,все пак това е моята/вашите сватби,това ,което Младото Семейство иска,а не това което на някой от гостите няма да му се понрави

И ние ще сме така,, и аз съм за всичко ОТ - ДО.Жартиера който съм си взела се оказа доста големичак за бедрото ми, но ще го преживея някак си biggrin

offtopic: Даже моя бедещ съпруг искам така да го омажа с тортата че не е истина, НО ЩЕ ДЕЙСТВАМ БЪРЗО...Прас парчето в лицето и дим да ме няма  diablo че после ако ме набара ще ми вкара главата в тортата хахахахахаха

« Последна редакция: юли 22, 2013, 16:26:29 от Gravitations » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 30, 2013, 14:00:13 »

И ние няма да имаме жартиер. smile Знам, че ще има доста разочаровани, но това си е наше решение. Просто няма да се чувствам комфортно мъжа ми да се завира под роклята, това (поне според нас) е интимен момент между двама души и няма нужда да става достояние на всички. Първо мислехме да не го заменяме с друго, но в крайна сметка решихме да хвърляме вратовръзка, за да има нещо и за ергените. Надявам се пак да има борба и да се получи забавно. Wink
Ако искате да пропуснете ритуала или да го замените не се притеснявайте, че ще разочаровате мъжете. Най-важното е вие да се чувствате добре и да не правите нещо насила, за да угодите на някого.
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 02, 2013, 11:07:26 »

malkabulka, artemida, и аз съм така, неудобно ми е и се смущавам- просто не ми е комфортно... разбирам ви smile мн ми е весело по чужди сватби, но за себе си- май май ще пропусна smile Това с вратовръзката ми допада- от булката -букета, от младоженеца-нещо негово- вратовръзката... даже може да взаимствам идеята blush
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 02, 2013, 12:16:26 »

При нас..  blush Аз искам да имам жартиер и той да го свали с уста и да го хвърли на младежите,но той НЕ иска.. Не иска и не иска да го правим това.. Не мога да го накарам..  girl_impossible   Плачещо момиче
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 02, 2013, 13:50:18 »

бой, бой, бой...  beating и ще склони blush  pleasantry  lol  lol ами щом не иска, не го карай, че току- виж спече и си остане под полата и не ще да излезне от срам smile И моят момък е по-сухар в тези неща и затова ще му го спестя... но в нашия случай- и аз не го искам този ритуал... по точно частта с изваждането със зъби... blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines