Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:42:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 167166 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 12, 2013, 11:59:19 »

Jutka, и двете са много красиви  Girl_hide Аз мисля че късата е по-секси  girl_wink и ще ти стои добре на височината, точно като за вечер с танци е
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #391 -: февруари 12, 2013, 12:05:43 »

Благодаря Ви от сърце, момичета  give_rose Сега остана да са като на снимката и да ми станат  girl_wink
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #392 -: февруари 12, 2013, 12:36:26 »

И аз съм за втора по-удобна рокля, особено  с модела, които съм избрала.
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #393 -: февруари 13, 2013, 09:39:29 »

scilla, колко дни беше доставката? Интересува ме дали навреме ти дойде роклята..в смисъл по-рано или по-късно от посочения максимум? Аз вече нямам търпение, а има толкова много времеееееееееее   Wink
« Последна редакция: февруари 13, 2013, 09:47:48 от jutka » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #394 -: февруари 13, 2013, 10:54:11 »

jutka, ти с DHL(expedited)  ли я поръча или нормална поръчка? При мен - аз поръчах роклята на 11ти януари, тя беше завършена и изпратена по DHL на 29ти януари и пристигна в България на 31ви, но докато опълномощя DHL да ми я освободят и т.н. - успях да си я взема от офис на DHL на 7ми февруари...
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #395 -: февруари 13, 2013, 11:35:06 »

Ясно, значи по-бързо я пращат (от обявени 26 дни за максимум)...Като се замисля аз май съм стандартна и ще изчакам повече за самата доставка. Един път да я пратят, ехееееееееееееееееееее.  Bravo Имам чувството, че ми стана като рефлекс - на няколко часа механично проверявам статуса на поръчката  crazy
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #396 -: февруари 13, 2013, 11:47:42 »

Хаха и аз бях така до едно време и им зададох 5-6 въпроса, накрая разбрах, че няма смисъл и се спрях - последните 7-8 дни преди да я пратят почти неп роверявах smile А и те ми казаха горе долу кога се очаква да я пратят, та спрях да рефрешвам smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 13, 2013, 11:52:14 »

Jutka, късичката рокля е убиец!  good
 :offtopic:И аз съм се насочила към къса рокля за сватбата и понеже изнесеният ритуал ще бъде на плажа мисля, че идеално ми пасва нещо късичко smile Засега само гледам роклите, но още нямам фаворит smile
Като пристигнат твоите чакаме снимки smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 14, 2013, 09:38:49 »

Честит празник мили момичета!!! twohearts
Пожелавам на всички много любов, дълъг семеен живот, здраве и вечно щастие! Бъдете винаги усмихнати!!!!!  heart heart heart heart heart heart heart
"Живеят истински само влюбените, останалите просто съществуват" - Уилям Шекспир
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #399 -: февруари 15, 2013, 14:34:40 »

bbride, роклята е върха аз бях на косъм да я поръчам преди месец при ясминянг, според мен те правят най жестокото копие на тази рокля, цената е малко по висока мисля беше 600-700 долара, но за толкова добро копие на рокля струваща 30-40 хил долара си струват определено, аз ти препоръчвам да погледнеш ясминянг! В крайна сметка аз лично се отказах от онлайн поръчката, защото намерих подобна рокля на ст патрик, много прилепнала русалка с голяма долна част и дълъг шлейф, той няма проблем да се прибере с кукички колкото о да е тежък, а моя е доста тежък и изглежда и прибран и пуснат сууупер.
« Последна редакция: февруари 15, 2013, 14:36:45 от Мрявка » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #400 -: февруари 15, 2013, 15:00:25 »

Мрявка, гледах Джемата и при ясминг, но май на джуди версията повече ми харесва, намерила съм и още един продавач с добро изпълнение на роклята и много реални снимки, а цената е малко под 500 долара. Засега обаче ме е страх от поръчка, тъй като имам малко особена фигура, висока съм и доста надарена откъм бюст  angry Та без проба рискът е твърде голям, но имам време да мисля.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 15, 2013, 21:01:55 »

Пускам моделът и продавачът, на които се спрях. Аз се ориентирам само към продавачи с реални подробни снимки, които пращат снимки и в процеса на работа. Цените им са по-високи, но получавам по-голяма сигурност, тъй като моделите, които искам хич не са лесни за правене.
Това е роклята засега, влюбена съм в нея:
http://www.judysbridal.com/jc11053-custom-mermaid-wedding-dress-gemma-gown-p-1187.html  heart
Шлейфът на такова чудо прибира ли се според вас? Освен да питам продавача .
Уау, изумителна рокля! Очите ми останаха, наистина е прелестна! Вера Уанг има много красива представа за това как трябва да изглежда една съвременна булка. Страшно много харесвам този тип рокли, за жалост изискват малко и "изхвръкнало" дупе, а моето не е такова biggrin
За шлейфа, не може да не са измислили нещо и за такива рокли. Възможно е да има панделка, с която да задържиш шлейфа при вървене, а сигурно има начин да се закрепи и отзад.
По-скоро имай предвид, че заради тесния силует е възможно да ти е трудно да вървиш и танцуваш и може би не е лоша идея да подготвиш малка лека рокля за танците после. Като например:
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 15, 2013, 21:25:07 »

Flyin, страхотна рокличка си показала...само малко късичка ми се струва smile Мисля че идеалната дължина би била малко над коляното smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #403 -: февруари 15, 2013, 22:11:08 »

Мрявка, гледах Джемата и при ясминг, но май на джуди версията повече ми харесва, намерила съм и още един продавач с добро изпълнение на роклята и много реални снимки, а цената е малко под 500 долара. Засега обаче ме е страх от поръчка, тъй като имам малко особена фигура, висока съм и доста надарена откъм бюст  angry Та без проба рискът е твърде голям, но имам време да мисля.

Да, добре ти разбирам чуденката, аз бях в това състояние около два месеца, и по принцип и аз имам малко нестандартна фигура, или по-точно много ясна вътрешна представа как дадена дреха трябва да изглежда върху мен, затова и неща които съм поръчвала по нета без да пробвам предварително доста често ги връщам, та с Дъ Дрес можеше да се случи същото, затова реших преьи да я поръчам да изпробвам където каквото мога, и за мен лично това беше правилното решение, добре бях преценила че супер прилепмалата русалка е перфектната форма за моята фигура, но например деколтето ма джема нямаше да ми стои хубаво и тн, а за knock-off рокли гледах много в този форум: http://www.bestdestinationwedding.com/t/36700/post-all-knock-off-wedding-dress-questions-comments-here/5250, успех!
По повод ходенето, да трудно е, но ме невъзможно, аз лично съм в такъв възторг от това как изглеждам в моята русалка че това ми се вижда никакъв проблем, и нямам намерение да я съблека цялата нощ :-), а сядането като леко се надигне нагоре поне за мен ме е никакъв проблем.
« Последна редакция: февруари 15, 2013, 22:16:03 от Мрявка » Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #404 -: февруари 15, 2013, 22:15:39 »

Да, този форум и аз го следя, има какво да се прочете.
Защо и нашите дизайнери тук в Асеновград не правят такива рокли  sad
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines