Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:24:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161106 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 11, 2013, 12:31:20 »

bbride, много хубав модел си избрала  Bravo Това е реплика на Вера Уанг smile
За воала аз си мисля, че трудно би могъл да се прибере, заради напластяването, не от 1 или 2 пласта  pardon
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #376 -: февруари 11, 2013, 12:35:38 »

Радвам се, че ви харесва. Тъй като моделите на Вера Уанг са малко особени и рискувам да ми се каже, че приличам на разкъсана салфетка, но аз си падам по нестандартните неща  smile
Не съм сигурна дали подобен модел русалка ще ми отива, трябва да пробвам, но дори и да не ми отива ще съм с нещо подобно като долна част, но по-разкроено.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 11, 2013, 13:35:29 »

bbride, роклята е страхотна  Girl_hide и аз мисля, че трудно ще се прибере такъв тип шлейф, но ако продавачът не може, винаги можеш да питаш тук българските шивачи. Препоръчвам ти да влезеш в някой български булченски магазаин и да пробваш модели "русалка", така ще видиш как би ти седяла  girl_wink
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #378 -: февруари 11, 2013, 17:36:01 »

Ще пробвам обезателно и тъй като не живея в България идеята ми е направо да пробвам оригиналната рокля, но да видим ще стане ли.
Активен
bluejeans
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #379 -: февруари 11, 2013, 18:16:10 »

момичета, бие сте страхотни  blum сега остава само да си направя регистрацията и при повече късмет да си поръчам роклятаааа smile
хмммм или да потърся посредник smile много са нашумели напоследък
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #380 -: февруари 11, 2013, 20:35:27 »

ухууууу, здравейте и от мен....искам да кажа, че аз вече си поръчах две рокли от milanoo.com. Имам приятелки, които пазаруват от там и са много доволни. Време е да разберем как стоят нещата и със сватбените роклииииии. Знам, че идват доста намачкани, което е обяснимо. Сватбата е юни месец, така ще има време за реакция  smile Чакам с нетърпение и след това ще пиша lol) Стискайте палци да ми стане, силно се притеснявам предвид факта, че съм по-висока от нормалното, пфффф angry Но според таблицата влезнах в нормалните размери, дано да е така наистина!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 12, 2013, 09:13:33 »

Jutka, честита поръчка  Bravo Като гледам отзивите, няма да сгрешиш с milanoo.com. А за височината не се притеснявай (аз съм 174 висока  girl_wink ) Мисля, че custom made е най-добрия вариант, но ако вече си поръчала, няма проблем, тъй като те слагат така или иначе +5 см. заради токчетата  good + това, не знам за теб, ама аз мисля да съм с ниски обувки по тези причини  girl_wink
Стискам всички видове палци good и чакам снимки с нетърпение
« Последна редакция: февруари 12, 2013, 09:15:22 от adi4ko » Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #382 -: февруари 12, 2013, 09:31:35 »

Благодаряяяяяяяяяяяяяяяя! Данооооо всичко е ок, за размера от sh to fl ми излезнах точно 150, както беше в таблицата... Затова и не правих по мой размер, влезнах в стандарт, което е рядкост..А иначе съм доста по-висока - 180  blush За обувки незнам какво ще правя, но не се притеснявам...Мисля, ако е къса да сложа тюл отдолу, тамън и да бухне малко. Не желеая обръчи и подобни, така че това е вариант. Друго, което познати предложиха е т.н. "бордюр"....Ноооо това ще го мисля по-натам, ако се налага  Wink Едната рокличка е къса, а другата дълга A-line...Според мен това е стила, който е универсален и седи най-добре! Снимки задължително ще кача...Искам да дам кураж на бъдещите булки, защото цените в България са ненормални и спекулират с това, че си готов да направиш всичко за твоя ден... А съм сигурна, че и те поръчват от сайтове!!! Именно затова реших да поръчам и то с изпитан сайт. Тааааааа, чакам с нетърпения, ще пиша след месец  girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #383 -: февруари 12, 2013, 10:41:48 »

Поздравления за избора на сайт, jutka! Аз съм 171 висока, роклята е достатъчно дълга (поръчах я размер 4 US стандартен - сега като се замисля трябвало е да поръчам по-малкия, но не ми се рискуваше да ми е тясна)... аз мога да я нося спокойно с поне 12 см токове, така че, мисля, че няма да имаш проблем, ако си 180 и с ниски обувки smile А кои рокли си поръча - може ли да ги споделиш?  smile

bbride, този модел на Вера Уанг съм го виждала ушит и от Jasmine Bridal Shop - доста сполучливо, надявам се и твоята така да стане! smile
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #384 -: февруари 12, 2013, 10:49:20 »

Дългата рокля е - http://www.milanoo.com/A-line-Strapless-Beading-Embroidery-Taffeta-Wedding-Dress-p18544.html
А късичката е тази, но вместо циклама е цвят SILVER...Мисля, че ще се получи интересно  girl_wink http://www.milanoo.com/A-line-Satin-Beading-Strapless-Knee-Length-Trendy-Homecoming-Dress-p245804.html .....Мнения?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #385 -: февруари 12, 2013, 11:09:08 »

Дългата рокля е - http://www.milanoo.com/A-line-Strapless-Beading-Embroidery-Taffeta-Wedding-Dress-p18544.html
А късичката е тази, но вместо циклама е цвят SILVER...Мисля, че ще се получи интересно  girl_wink http://www.milanoo.com/A-line-Satin-Beading-Strapless-Knee-Length-Trendy-Homecoming-Dress-p245804.html .....Мнения?

Страхотен избор - аз също вече се замислям дали да не си взема и аз една подобна късичка за по-късно в ресторанта като се изморя да си нося основната, защото сигурно ще се изморя и няма да ми е много лесно да танцувам с нея. А тази първата ти рокля A-line страхотна е, само не се ли притесняваш за ципа отзад дали няма да ти е тясна или широка?
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: февруари 12, 2013, 11:14:57 »

Страхотни са и двете рокли. От опит споделям, че е добре да имате и една по-лека и удобна рокля. В 20.00 - 21.00 аз вече не издържах и нямах търпение да съблека роклята, едвам изтраях до края angry
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 12, 2013, 11:24:58 »

Jutka, много хубави рокли си избрала  Bravo И на мен ми допадат и мисля, че идеята за късата рокля бяло + сребристо, ще се получи добре. И аз съм малка сврака  pardon
Активен
jutka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #388 -: февруари 12, 2013, 11:35:39 »

Ако ми е тясна, мисля да сложа връзки...какво пък толкова...За мен най-голям проблем ще си остане височината lol)) Стискам палци всичко да е наред  Wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 12, 2013, 11:39:28 »

И двете рокли са много хубави.  Bravo Страхотен избор
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines