Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:08:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161105 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #360 -: февруари 10, 2013, 09:27:48 »

Благодаря ви!!! Тук съм обула обувки на платформи, трябва да измеря колко са високи - но мисля, че са перфектния размер, за да не се налага да я скъсявам, че като гледам всичката тази органза и сатен не знам колко ще е лесно да се скъси...

Относно онова, което открих прикрепено от вътрешната част - мисля, че е да се закача на китката... и без това не виждам как ще стане друго прикрепяне на шлейфа, но ще попитам майка ми тя е специалист, така че може пък и да се измисли нещо lol) Единствената разлика с оригиналния модел от сайта, която откривам е, че там където започва органзата отпред на модела е малко по-високо - по-близо до талията, а при мен е някъде средата на бедрото, но пак изглежда добре, така че съм щастлива  danceg Единствено наистина трябваше да взема по-малкия размер... а мерките ми отговаряха на 4ка с малки изключения, а сега ми е максимално стегната и дори не знам дали няма да се свлича, надявам се не  Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #361 -: февруари 10, 2013, 10:15:47 »

Единствената разлика с оригиналния модел от сайта, която откривам е, че там където започва органзата отпред на модела е малко по-високо - по-близо до талията, а при мен е някъде средата на бедрото, но пак изглежда добре, така че съм щастлива  danceg

Роклята е страхотна и ти стои много хубаво give_rose

По повод разликата, мога да дам като съвет на другите момичета това също да го дават наред с мерките. От къде искат да им почва тази част. При мен също имаше разминаване, воала почваше по-нагоре, а аз исках да е малко по-надолу, но пък сама съм си виновна по споменатата причина girl_impossible
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 10, 2013, 10:26:10 »

Scilla, като гледам материята, ако всички тези слоеве са отделни, т.е. ако са отделни от под талията, тогава наистина ще е по-трудно да се вдигне шлейфа. Обаче, ако се разделят към коляното чак, примерно, тогава мисля, че с 1-pint American bustle (външно вдигане) да ги вдигнеш отзад, защото не ми се струва да са тежки. Не се отказвай, мислейки че би било много сложно - разпитай хубаво, а и пробвай сама в къщи. Вземи си шипки за простиране с омекотена част (има ги в Джъмбо)и с тях пробвай.

Ако се притесняваш да не се свлича - вземи си цял корсет, няма да мръдне - поне така четох във темата за бельо тук smile
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 10, 2013, 12:14:14 »

scilla роклята изглежда прекрасно smile

elistoilova ще се вълнуваме заедно
Активен
bluejeans
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #364 -: февруари 10, 2013, 19:29:23 »

Здравейте момичета!
Имам нужда от вашата помощ....според вас колко би ми струвало да поръчам това съкровище с всичките му там такси? моля за съвет...нямам опит с чужди саитове
 благодаря предварително
http://www.ebay.co.uk/itm/Newest-Sexy-Lace-Formal-Evening-Wedding-Dress-Long-Prom-dress-Prom-Ball-Gown-/251224843121?pt=US_CSA_WC_Dresses&hash=item3a7e2ae371
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 10, 2013, 19:46:01 »

Зависи, ти колко би дала ? Може да се пробваш да я спечелиш. Наддаването започва от 90$+50$ доставка. Ако можеш да дадеш 250$, залагаш 190$ и нищо чудно и да спечелиш. Можеш да пробаш да заложиш чрез снайпер, който залага в последните секунди.
http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=150985083532&index=16&nav=SEARCH&nid=66810085309 ето тук можеш да я купиш веднага, без да наддаваш за 145$ с доставката. Като може да се наложи да платиш ддс/ мито около 50-70лв.
« Последна редакция: февруари 10, 2013, 19:49:32 от Mrs.™ » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #366 -: февруари 10, 2013, 19:58:09 »

Ето линк на същата рокля от същия селър с директно закупуване
http://www.ebay.co.uk/itm/Newest-Sexy-Lace-Formal-Evening-Wedding-Dress-Long-Prom-dress-Prom-Ball-Gown-/261140897866?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item3ccd35e04a
Цена 85GBT и free shipping Wink Има размери и custom made smile Ако искаш доставка с  DHL се доплащат 15 паунда.
85 по 2,5 е 212лв., по принцип паунда е по-малък от 2,5, ако искаш DHL е 100*2,5 = 250лв.
« Последна редакция: февруари 10, 2013, 20:03:04 от casky » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #367 -: февруари 11, 2013, 00:24:49 »

scilla роклята изглежда прекрасно smile

Callisto - благодаря и само да вметна,  Offtopic че пощата ти е пълна и не мога да отговоря на съобщението ти - следи си капацитета на пощата и трий, за да получаваш нови писма Wink

Milenuity, мисля, че се разделят от талията всичките слоеве... но пък не всички са част от шлейфа, а май само органзата и сатена, който е под нея - та може и да е възможно, искрено се надявам де, защото наистина не е много тежък шлейфът, но пък е обемен и не е удобно постоянно да го нося та дори и да ми е закачен за китката... Също така - благодаря за съвета за бельото, ще прегледам и аз по-подробно темата за бельото и без това трябва да се погрижа за него в най-скоро време  good

Casky, не знам доколко трябва да им казвам, че искам да се придържам към оригиналния модел 100%... както и да го мисля, дори и да бях по-висока или по-ниска - разкрояването пак не започва, откъдето започва на модела - аз няма как да предвидя, че трябва да им кажа, че искам разкрояването да е точно където е и на оригиналния модел... по-скоро логично би било да им кажа, ако не искам нещо да е както на модела... а аз си го исках точно както е на модела 1 към 1... въпреки че сега като си я гледам роклята - си ми харесва, може би дори и по-добре да е така  Bravo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 11, 2013, 09:19:20 »

Scilla, прекрасна е, и аз се развълнувах доста  cray Седи ти страхотно, поне от снимките не личи да имаш нужда от корекции на дължина. Много си красива с нея Girl_hide Доста емоционална ставам вече, вълнувам се с всички вас  blush

Elistoilova, Callisto значи ще имаме еднакво време за подготовка и вълнения  girl_impossible  Споделяйте, ако има нещо, на лични, да не пълним темата girl_wink

Callisto, аз също мисля да поръчвам от сайт, мисля че имаме доста време още. Аз съм си харесала вече от поне четири сайта и съм доста объркана като избор  girl_impossible Всички посочени сайтове тук са китайски. В ebay.uk да ти кажа също повечето селъри са китайци, но мисля че някои имат складове в ЕС. Според мен най-разумно ако поръчваш, е да е с free shipping. Но при митата/ДДС-то смятам че няма да се оскъпи толкова роклята, защото са им доста евтини все пак роклите. Най-гадното са разправиите по митниците, доколкото разбрах от момичетата тук, не толкова допълнителните пари за мито/ДДС ...
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 11, 2013, 09:57:46 »

На мен ми се иска да пробвам няколко модела тук в магазините, за да знам кой е "моя" smile Улавям се, че като разглеждам сайтовете ми харесват един тип ролки, но наистина нямам представа как ще изглеждам, защото никога не съм обличала подобна smile
Гледам milano.com,  lightinthebox.com и ebay.uk - от коментарите прецених, че това са най-предпочитаните. Иска ми се ако поръчвам да е по-рано, за да има време за реакция smile

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #370 -: февруари 11, 2013, 10:34:03 »


Casky, не знам доколко трябва да им казвам, че искам да се придържам към оригиналния модел 100%... както и да го мисля, дори и да бях по-висока или по-ниска - разкрояването пак не започва, откъдето започва на модела - аз няма как да предвидя, че трябва да им кажа, че искам разкрояването да е точно където е и на оригиналния модел... по-скоро логично би било да им кажа, ако не искам нещо да е както на модела... а аз си го исках точно както е на модела 1 към 1... въпреки че сега като си я гледам роклята - си ми харесва, може би дори и по-добре да е така  Bravo
То е ясно, че искаме оригиналния модел, но пък има неща, като тези, които не могат да се предвидят. Аз като ходих при шивач, тя ми каза да им го дам и това, защото няма да го направят точно...няма как без мерки, аз не я послушат и съответно си имаше малка разлика give_rose Моята беше под наклон, и горната част на наклона беше малко по-нагоре, отколкото на модела съответно и долната... Бях си предупредена и съответно избора си беше мой, така че и на никой не се сърдя. А тя даже ми го нарисува, измери ме и ми каза да го сканирам и да го пратя blush Иначе роклята ми беше просто страхотна yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: февруари 11, 2013, 10:36:55 от casky » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 11, 2013, 12:16:39 »

Гледам milano.com,  lightinthebox.com и ebay.uk - от коментарите прецених, че това са най-предпочитаните. Иска ми се ако поръчвам да е по-рано, за да има време за реакция smile
Аз съм решила да поръчвам някъде пролетта, април може би, защото искам поне евентуално да мога да пресметна т.нар. "предсватбено отлсбване".., защото аз отсега от притеснение започнах вече да свалям  blush Иначе мога да ти препоръчам да разгледаш и www.indesigngown.com - показали са си хората и техните ушити рокли как изглеждат, а във фейсбук имат положителни коментари. А тук няколко булки казаха че са доволни от www.vogueseason.com ама аз нз за този сайт точно как да реагирам още....
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #372 -: февруари 11, 2013, 12:19:44 »

Пускам моделът и продавачът, на които се спрях. Аз се ориентирам само към продавачи с реални подробни снимки, които пращат снимки и в процеса на работа. Цените им са по-високи, но получавам по-голяма сигурност, тъй като моделите, които искам хич не са лесни за правене.
Това е роклята засега, влюбена съм в нея:
http://www.judysbridal.com/jc11053-custom-mermaid-wedding-dress-gemma-gown-p-1187.html  heart
Шлейфът на такова чудо прибира ли се според вас? Освен да питам продавача .
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #373 -: февруари 11, 2013, 12:23:15 »

Обещаните снимки:





Роклята не е изгладена, булото също. Освен това връзката на гърба най-вероятно ще се пъхне отвътре и няма да се вижда smile
Може ли да дадеш линк към роклята във сайта, от който поръча, защото ми се струва, че поръчах същата рокля?
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #374 -: февруари 11, 2013, 12:28:25 »

bbride, много красива рокля! Шлейфа е направо разкошен! Дано само да можеш да ходиш с нея, защото аз пробвах подобен модел е твърд корсет и бях като гипсирана. А да се опитам да седна дори не посмях... smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines