Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 21:15:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161109 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: януари 28, 2013, 20:44:56 »

Попаднах на един сайт http://www.indesigngown.com/ мнения?? Виждам, че вътре има доста снимки на реално изготвеното от тях, във фейсбук страницата им има доста положителни коментари
Активен
Venny
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #271 -: януари 28, 2013, 23:10:22 »

Много се радвам за теб ! Роклята е прекрасна ! Чакаме снимки !! lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 29, 2013, 09:41:15 »

Попаднах на един сайт http://www.indesigngown.com/ мнения?? Виждам, че вътре има доста снимки на реално изготвеното от тях, във фейсбук страницата им има доста положителни коментари
доста добре направени рокли като за имитации, аз не бих ги пропуснала като опция. good
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #273 -: януари 29, 2013, 09:48:58 »

Момичета,как се решавате да поръчате рокли от интернет,има страхотни предложения,вярно,но как да сме сигурни,че ще е вс.ок?За размера конкретно.Нали няма човек с идеална симетрия на тялото,как без проба да очаквам да е точно като за мен или просто да предвидя корекция после.?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 29, 2013, 09:57:18 »

Момичета,как се решавате да поръчате рокли от интернет,има страхотни предложения,вярно,но как да сме сигурни,че ще е вс.ок?За размера конкретно.Нали няма човек с идеална симетрия на тялото,как без проба да очаквам да е точно като за мен или просто да предвидя корекция после.?
мила, ако си прочела малко от темичката, ще видиш че има опция "поръчай по собствен размер". отиваш при някоя шивачка, взима ти размерите и после ти при поръчката отбелязваш тази опция и им пращаш размерите си, не излиза кой знае колко по-скъпо.
моята я поръчах готов номер и ми бе голяма, за 30 лв я оправиха. Но по-добре да я бях поръчала по собствен размер.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 29, 2013, 10:01:36 »

Аз все още не съм поръчала, но обмислям този вариант. Ето как виждам нещата - най-напред си избирам модел. Аз си харесах рокля на Проновиас. Мисля да отида в Bridal Fashion и да премеря точно този модел, ако не е наличен нещо близо до него, за да видя дали ще ми стои добре. А като поръчвам мисля да дам моите размери, за да може да е максимално близка като размер роклята. При мен проблемна зона е ханша  blush, така, че мисля да завиша с 1 -2 см обиколката на ханша, за да съм сигурна, че ще ми стане, а после, ако  има нужда ще коригирам. По-добре да е малко по-голяма, за да може да се коригира, отколкото да е малка - тогава не зная какъв е варианта за корекция  pardon
Момичетата, които са поръчали могат да кажат по-точно как са протекли при тях нещата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 29, 2013, 10:09:10 »

. По-добре да е малко по-голяма, за да може да се коригира, отколкото да е малка - тогава не зная какъв е варианта за корекция  pardon
Момичетата, които са поръчали могат да кажат по-точно как са протекли при тях нещата.
като е по-малка,нямаш почти никакъв шанс за корекция. хубаво си го намислила другото като план.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 29, 2013, 11:12:05 »

Мерси emmmmmy, и на мен ми изглеждат добри имитации.

Иначе съм съгласна с emmmmmy и ma6ka, отиваш при шивач да те измери, или някой друг да те мери, но никога не се мери сама, след това поръчваш с опция "custom made/tailor made", т.е. ушиване по поръчка/собствени размери. И аз мисля като поръчвам да сложа 3-4 см. отгоре, защото винаги може да се стесни 1 рокля, виж с разширяването нз как ще стане. Плюс това не съм чула да има оплаквания на някой да му е тясна роклята, само че е по-широка, но това се оправя лесно на шивач за малко пари обикновено. А трябва и да се сметне голямото предсватбено сваляне на килограми  girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #278 -: януари 29, 2013, 11:26:25 »

Момичета,как се решавате да поръчате рокли от интернет,има страхотни предложения,вярно,но как да сме сигурни,че ще е вс.ок?

Другите момичета вече са ти отговорили, аз искам само да вметна, че като цяло поръчката на рокля от интернет си е поемане на някакъв риск, затова е добре да го направиш поне 3-4 месеца преди сватбата, за да имаш време да реагираш, ако случайно крайният резултат не е това, което си очаквала  Wink

П.П. Моята рокля пътува към мен, би трябвало да я получа в началото на следващата седмица. Моля се всичко да е наред и да няма нужда от кой знае какви корекции, ще ви държа в течение, момичета smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 29, 2013, 11:32:14 »

Стискам палци всичко да е наред с роклята  good
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: януари 29, 2013, 12:26:57 »

Scilla, стискам палци  good всичко да е наред Good luck Чакам снимките с нетърпение  Girl_hide
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #281 -: януари 29, 2013, 13:16:34 »

Мерси за отговорите,обаче аз лично никога не съм купувала нищо от чуждестранни сайтове и не съм наяасно със схемата и начина напоръчване и плащане  и от това ме е повече страх
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: януари 29, 2013, 15:25:09 »

Мерси за отговорите,обаче аз лично никога не съм купувала нищо от чуждестранни сайтове и не съм наяасно със схемата и начина напоръчване и плащане  и от това ме е повече страх
в този случай, се обърни към посредник за пазаруване онлайн , има такива фирми в БГ, ще ти  излезе със стотина лева отгоре, обаче няма да се занимаваш с нищо, освен да си получиш роклята от офиса им. good
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #283 -: януари 29, 2013, 16:40:53 »

Виждам, че разликите в цените на роклите, които се продават онлайн и тези на пазара е огромна, което сигурно подтиква много бъдещи булки да пазаруват в нета. Но ако изхождам от личния си опит с избора и пробите на модели, в никакъв случай не бих рискувала да се доверя само на една снимка. Докато търсех моята, си избирах предварително в сайтовете моделите, които искам да пробвам с булчинските салони. Много от тях в последствие на живо изглеждаха по съвсем различен начин, не става въпрос за размера, а за цялостната визия и излъчване на дрехата - кройка, материя, дори цвета... Веднъж отидох да пробвам една рокля, която на снимката и в сайта беше описана като екрю, а на живо се оказа, че е почти златиста. Една професионално направена и обработена снимка, може сериозно да те подведе girl_impossible.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #284 -: януари 29, 2013, 17:05:27 »

Е,то е ясно,че ще се направи една обиколка из магазините поне за проби на различни модели,за да се прецени не само коя ми харесва ,а и коя ми утива и е точно за мен girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines