Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:33:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161129 пъти)
 
Venny
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #255 -: януари 26, 2013, 23:11:56 »

Borka3, много хубава рокля. Много ми допада дантелена час по тялото. Дано всичко да Ок и да изглежда така както очакваш :І Ще следя за отзивите ти като я получиш.
И аз се записвам да очаквам с трепет получаването на роклята ! Това е една от роклите,които ме грабнаха ,но като краен вариянт май се насочих към друга,но от същия сайт.
По принцип съм страстен онлайн клиент,постоянно си поръчвам дрехи и не съм имала проблем до сега,но когато иде реч за булчинската рокля,някак по-различно е smile
Дано роклята пристигне точно таква с цялата си прелест ! smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #256 -: януари 27, 2013, 01:09:01 »

Момичета, току що си писах с един от vogueseason. Каза ми че нямали нищо общо с lightinthebox, някаква клиентка им показала снимката и те и направили роклята и после я качили в сайта им??? и не осъзнавали че роклята била на  lightinthebox  Oh my ... щели да я свалят от сайта  shok нз вече какво да си мисля  GROAN явно няма да е от този сайт, това въобще не звучеше убедително, нали уж моделите са си тяхни...ще чакам borka3 да видя нейната рокля, дано да е всичко наред
Преди известно време light бяха пуснали банер на сайта си с информация, че снимки на техни модели са неправомерно използвани за продажба на булченски рокли от други "фалшиви" сайтове. В този смисъл light печелят моя глас, защото модела е техен и поне можеш да бъдеш сигурна, че ще получиш това, което искаш. В противен случай роклята може да е или сполучливо или несполучливо копие на рокля копие... Ама, че боза... Т.е. Light крадат модел на някой дизайнер, vogue крадат модела на light - манджа с грозде! По-добре се насочи към по-еврин модел от light или jasmin  give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 27, 2013, 10:16:52 »

Да, права си, поне отдолу имат отзиви от клиентки. Ссигурно така ще направя, или ще чакам някакво намаление  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 27, 2013, 10:37:09 »

Да, права си, поне отдолу имат отзиви от клиентки. Ссигурно така ще направя, или ще чакам някакво намаление  give_rose
назад бях дала линк към седмичните намаления в лайт, ако ги следите редовно, няма как да не изпадне нещо girl_wink
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #259 -: януари 27, 2013, 11:40:54 »

И аз съм за лайта, а и на конкретната рокля имаше снимки, никак не изглежда зле като изработка.
Аз обаче се запалих по друг сайт, в момента има и оферти :
http://www.davidsbridal.com/webapp/wcs/stores/servlet/InternationalLandingView?langId=&storeId=10052&catalogId=10051&Country=BG
Харесаха ми нещата, които са правили, на повечето рокли има доста реални снимки.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: януари 27, 2013, 14:50:16 »

попаднах на сайт с виртуално пробване на рокли/модели, чрез качване на лична снимка на тялото ви.
http://www.brides.com/wedding-dresses-style/dressing-room
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: януари 27, 2013, 16:12:34 »

 Bravo браво emmmmmy, тука от един час си играя в този сайт, супер е, мерси  give_rose наистина помага да видиш горе долу какви форми ти отиват girl_wink
Активен
Lady_Vessi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #262 -: януари 28, 2013, 01:54:28 »

Здравейте момичета, от скоро и аз следя коментарите ви. Моята сватба ще е през август в България. Тъй като живея в САЩ мога да споделя мнението си за David's Bridal, това е най- популярния магазин за сватбени рокли. Записах си час, за да пробвам няколко рокли. Не са лоши роклите, има страхотни, но това което ми харесва е доста повече от моя бюджет. Друго нещо което ме притесни е техният срок за ушиване на роклята( 16-20 седмици). Поговорих с няколко от американските ми приятелки и те споделиха, че David's Bridal доста закъсняват със сроковете. Аз съм на голям кръстопът дали да поръчам рокля от Китай . И в двата случая ще е риск за мен  girl_impossible

Не искам да правя лоша реклама на магазина, просто споделям какво съм чула.
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #263 -: януари 28, 2013, 10:59:10 »

Здравейте отново! Роклята ми пристигна в петък и беше голяма радост за мен!!! yahoo Мога да кажа, че е същата като на снимката, размерите са точно както ги бях посочила, но ще трябва да я стеснявам, защото ми е леко широка, а и мисля да посваля някое и друго килце до септември. Скоро като успея да я снимам, ще кача снимки. Излезе ми наистина доста изгодно-с таксите и доставки, всичко - 350 лв. Доволна съм, само трябва лека корекция, но аз както написах и по-назад, бях я поръчала малко по-широка от страх да не ми е тясна, че тогава вече няма решение. С две думи: много ми харесва!!! danceg Обещавам скоро да кача снимки и вие да я видите, от толкова еуфория като я пробвах, не помислих за снимки. А сега е вкъщи и се сещате, че моят човек не трябва да я види и не мога да я обличам постоянно, въпреки че ми се иска:) Малко се притесних като прочетох коментарите за ментетата и кражбата от lightinthe box, но сега съм спокойна вече:)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #264 -: януари 28, 2013, 11:04:50 »

Страхотна новина! Много се радвам за теб, borka3! Очакваме снимките с нетърпение!  danceg
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 28, 2013, 11:06:11 »

Borka3, много се радвам за теб и роклята ти girl_wink Още един сайт в "белия" списък smile
Ще очаквам снимките с нетърпение   pardon
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #266 -: януари 28, 2013, 11:28:41 »

borka3 честито Bravo Чакаме снимки yahoo yahoo yahoo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 28, 2013, 12:05:15 »

Ей браво, честито borka3  Bravo Чакаме снимки с нетърпение girl_wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 28, 2013, 13:19:08 »

Честото, borka3 много се радвам за теб , значи може да се разчита на сайта  yahoo , ще чакаме снимки
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #269 -: януари 28, 2013, 19:20:35 »

Браво, момиче! С нетърпение чакаме снимките!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines