Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:12:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161128 пъти)
 
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #90 -: декември 07, 2012, 16:05:19 »

EMMMMMY,тържествено обещавам, че като ми мине сватбата - след 1седмица  - всичко ще кажа!!!!!!!!!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 08, 2012, 09:29:33 »

Я дай линк към въпросна рокля, че нищо не разбрах blum
http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=150948701639&index=20&nav=SEARCH&nid=41787692477

 http://www.ebay.com/itm/Latest-Style-Long-Short-Strapless-White-A-Line-Designer-Detachable-Wdding-Dress-/160924030863?pt=Wedding_Dresses&var=&hash=item2577d1d78f

въпросните рокли  smile
« Последна редакция: декември 08, 2012, 09:34:15 от Cucka_Mucka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 08, 2012, 19:00:57 »

това е продавач.
искай му снимка реална на роклята която си избрала.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #93 -: декември 10, 2012, 13:57:44 »

Да продавача е smile А там където пише 150 може да цъкнеш и да видиш коментарите за него:
http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=maji-bride&&_trksid=p2047675.l2560&rt=nc&iid=160924030863&sspagename=VIP:feedback&ftab=FeedbackAsSeller
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #94 -: декември 11, 2012, 09:38:01 »

Да продавача е smile А там където пише 150 може да цъкнеш и да видиш коментарите за него:
http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=maji-bride&&_trksid=p2047675.l2560&rt=nc&iid=160924030863&sspagename=VIP:feedback&ftab=FeedbackAsSeller
И аз си бях харесала рокля от този продавач, но като му писах да ми прати реални снимки ми отговори, че съжалява, но не пази такива снимки  angry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 11, 2012, 09:54:51 »

И аз си бях харесала рокля от този продавач, но като му писах да ми прати реални снимки ми отговори, че съжалява, но не пази такива снимки  angry
ето там е проблемът- после не се знае какво ще получи момичето. Да, има шанс и да става роклята, но при положение че моята дори бе с реална снимка, пак дойде с погрешно зашити презрамки и петно на връзките на гърба... angry
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #96 -: декември 11, 2012, 13:23:06 »

Те май повечето не искат да дават снимки. Аз на четири различни продавача писах и нито един не ми изпрати снимки и по-интересното, че бях задала някакви елементарни въпроси, като например дали може да ушият роклята без шлейф и не ми отговориха на нищо, което бях попитала. Общият отговор между всички беше, че ако ми харесвала роклята да съм я била поръчвала веднага. sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 11, 2012, 14:09:07 »

Те май повечето не искат да дават снимки. Аз на четири различни продавача писах и нито един не ми изпрати снимки и по-интересното, че бях задала някакви елементарни въпроси, като например дали може да ушият роклята без шлейф и не ми отговориха на нищо, което бях попитала. Общият отговор между всички беше, че ако ми харесвала роклята да съм я била поръчвала веднага. sad
да, познато... затова търси рокли с реални снимки от завода поставени на обявата, пример с линк към много такива рокли, както и съм добавила снимка на един от продавачите как е дал роклята :

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=wedding+dress+real+sample&_sacat=0&_from=R40
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #98 -: декември 11, 2012, 20:22:19 »

аз съжалявам че не го е имало или не съм го видяла за моята сватба angry. Като гледам предлагат китайските рокли от ибей, но за 10 дни срок и с безплатна доставка до офис на куриерска фиема. Като се има предвид че пише че можеш да отвориш и да върнеш стока, ако не ти хареса ( опция- отвори преди да платиш ), мисля че е Ок като вариант. good
не губиш нищо да пробваш.

Emmmmmy, аз виждам само 57 рокли в този сайт, нямат много голям избор, а и това с 10те дни срок ми се струва леко нереално - освен ако не ползват високоплатени куриерски фирми да ги доставят от Китай до България smile Иначе идеята е доста съблазнителна, ако някой поръча от там, моля да каже как е минало...  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 12, 2012, 09:40:59 »

Emmmmmy, аз виждам само 57 рокли в този сайт, нямат много голям избор, а и това с 10те дни срок ми се струва леко нереално - освен ако не ползват високоплатени куриерски фирми да ги доставят от Китай до България smile Иначе идеята е доста съблазнителна, ако някой поръча от там, моля да каже как е минало...  smile
Мила, аз от 57 рокли все една мога да си избера smile. А за доставката и заплащането- ползвах БГ посредник.
Освен това съм дала английския ибей, който му се рови, да направи същото търсене в амазон и в ибей.ком. Това което съм дала е просто пример- има достатъчно рокли, дори да са по- малко тези с реални снимки, по-добре ограничен избор, отколкото нереален без реални снимки, и после да не знаеш какво ще ти дойде... nea
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #100 -: декември 12, 2012, 10:50:20 »

Мила, аз от 57 рокли все една мога да си избера smile. А за доставката и заплащането- ползвах БГ посредник.
Освен това съм дала английския ибей, който му се рови, да направи същото търсене в амазон и в ибей.ком. Това което съм дала е просто пример- има достатъчно рокли, дори да са по- малко тези с реални снимки, по-добре ограничен избор, отколкото нереален без реални снимки, и после да не знаеш какво ще ти дойде... nea


Права си относно роклите с реални снимки на 100%. Снощи се рових из английския ибей (аз оттам обикновено пазарувам) и имаше само около 10на рокли с реални снимки, ако не и по-малко и нямаше такъв тип каквато търся аз (trumpet/mermaid shape)  nea Намирам много красиви рокли, обаче без реални снимки и ме е страх да поръчам... Твоята рокля в крайна сметка пристигна ли и всъщност мина ли ви сватбата? Аз проследих темата, но не успях да открия отзивите ти, малко след оплакването за Ломбард не успях да видя други отзиви относно твоята лична рокля smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 12, 2012, 11:36:33 »

Да продавача е smile А там където пише 150 може да цъкнеш и да видиш коментарите за него:
http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=maji-bride&&_trksid=p2047675.l2560&rt=nc&iid=160924030863&sspagename=VIP:feedback&ftab=FeedbackAsSeller

Струва ми се, че коментарите за него са прекалено хубави, което ме навежда на мисълта, че може и да са понагласени Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #102 -: декември 12, 2012, 12:08:46 »

Аз съм казвала, че и на мен не ми дадоха реална снимка. Рискувах на база коментари, а и лично писах на някой от клиентите, всички бяха доволни. Просто за мен това беше роклята и рискувах smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 12, 2012, 12:10:51 »

Много благодаря за информацията casky  give_rose По всяка вероятност ще постъпя като теб  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 12, 2012, 13:49:30 »

Права си относно роклите с реални снимки на 100%. Снощи се рових из английския ибей (аз оттам обикновено пазарувам) и имаше само около 10на рокли с реални снимки, ако не и по-малко и нямаше такъв тип каквато търся аз (trumpet/mermaid shape)  nea Намирам много красиви рокли, обаче без реални снимки и ме е страх да поръчам... Твоята рокля в крайна сметка пристигна ли и всъщност мина ли ви сватбата? Аз проследих темата, но не успях да открия отзивите ти, малко след оплакването за Ломбард не успях да видя други отзиви относно твоята лична рокля smile
пристигна в недобър вид,сложих друга а тази дадох 30 лв за да я преправят за фотосесията. Аз лично не бих рискувала втори път,но тръпката си я  бива, признавам.
аз поръчах булото си от lightinthebox, и съм страшно доволна, виж ми го в темата с булата. Аз бих си поръчала рокля само оттам, ако мога да се върна отзад. Имат реални снимки на клиентки долу под всяка рокля, където хората свобовно са коментирали дали са доволни .
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines