Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 19:53:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161103 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 21, 2012, 19:15:42 »

Здравейте момичета. Незнам дали тук му е мястото, но не мога открия от къде мога да си купя онлине бяло или цвят шампанско сатенено болеро - аз си взех, но с къс ръкав и предпочитам да се застраховам и да си взема и с дълъг, но никъде не откривам от онлине магазин в БГ. Моля ви ако някой има идея от къде може да си взема да сподели, че с малкият ми разбойник ходенето по магазините е цяло приключение и за мен и за собствениците  Wink
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #76 -: ноември 22, 2012, 17:41:46 »

Здравейте момичета bye
След като изчетох всичките теми по възпроса и аз реших да поръчам роклята си от интернет.
Харесала съм 2-3 в ибей. Писах на продавачите, да видим дали ще изпратят снимки на истински направени от тях неща. Сега само стискам палци, да ми отговорят smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #77 -: ноември 22, 2012, 18:27:41 »

Аз като исках снимки казаха, че нямат...а на мен много ми беше харесала роклята. Затова не се отказах и реших да пиша на тези, които са поръчвали от тях дали са доволни и т.н. Всички бяха удивени и реших и аз да рискувам smile Даже надминаха очакванията ми smile Вече имат реална снимка на роклята ми...бях им обещала да пратя за следващата biggrin
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #78 -: ноември 22, 2012, 18:28:34 »

Здравейте момичета. Незнам дали тук му е мястото, но не мога открия от къде мога да си купя онлине бяло или цвят шампанско сатенено болеро - аз си взех, но с къс ръкав и предпочитам да се застраховам и да си взема и с дълъг, но никъде не откривам от онлине магазин в БГ. Моля ви ако някой има идея от къде може да си взема да сподели, че с малкият ми разбойник ходенето по магазините е цяло приключение и за мен и за собствениците  Wink
Мога да помогна само за болеро от ибей smile
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #79 -: ноември 23, 2012, 09:54:28 »

Китайските продавачи, на които бях писала, ми отговориха. И за голямо мое разочарование нито един не ми е изпратил снимка.  cray Всички пишат само ако ти харесва, поръчвай веднага.... Направо ще ме побъркат... на едната рокля, която на снимката очевидно цялата е покрита с дантела, са ми отговорили, че материала е шифон crazy Как очакват да си го представи човек това не знам само sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 23, 2012, 10:58:13 »

Китайските продавачи, на които бях писала, ми отговориха. И за голямо мое разочарование нито един не ми е изпратил снимка.  cray Всички пишат само ако ти харесва, поръчвай веднага.... Направо ще ме побъркат... на едната рокля, която на снимката очевидно цялата е покрита с дантела, са ми отговорили, че материала е шифон crazy Как очакват да си го представи човек това не знам само sad
не взимай без реална снимка ! В търсачката на ибей напиши real sample wedding dress, така ограничаваш търсенето до продавачи и рокли с реални снимки, ще ти излезнат ужасно много. Това съм го писала назад по темата подробно, моля като имаш време виж го, да не се хабя сега пак за същия пост да го повтарям smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 24, 2012, 19:41:14 »

Здравейте, дами. Някоя от вас да си е поръчвала нещо от Milanoo? Аз си поръчах рокля и сега съм много притеснена, защото в последствие прочетох какви ли не ужасни отзиви за тях  Oh my ... sad. Моля пишете ми ако имате някакви впечатления от този сайт. Меерсиии!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 24, 2012, 22:24:24 »

casky, гледах снимките от сватбата ти и мога да кажа - страхоооотна рокля!!!  good
Дано и аз имам такъв късмет като си поръчам моята  smile Харесах си няколко....ама като не съм мерила още никъде и не знам дали ще ми отива това, на което съм хвърлила око в Ибей  crazy Само знам че искам роклята ми да е късичка...до коленете някъде и се надявам да ми стои добре като се има в предвид, че съм не много висока  blush
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #83 -: ноември 24, 2012, 22:59:49 »

Благодаря give_rose
Аз след като си харесах модела минах през салоните, за да видя как ще ми стои подобен. И дали изобщо ще ми отива. И чак след това поръчах smile Така че моя съвет е да отидеш да пробваш подобно на това, което си харесала. Иначе китайците са точни до милиметър. Аз мога да кажа, че без да са ме виждали дължината на роклята беше точно такава, каквото пратих с мерки на обувки good
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 25, 2012, 08:02:09 »

Благодаря give_rose
Аз след като си харесах модела минах през салоните, за да видя как ще ми стои подобен. И дали изобщо ще ми отива. И чак след това поръчах smile Така че моя съвет е да отидеш да пробваш подобно на това, което си харесала. Иначе китайците са точни до милиметър. Аз мога да кажа, че без да са ме виждали дължината на роклята беше точно такава, каквото пратих с мерки на обувки good

Напълно съм съгласна! Аз направих същото. Понеже не исках рокля с кринолин и много воалчета (лично мое желание... без да се засяга никой) ми беше много трудно да си намеря такава рокля, която и да ми хареса. Намерих една единствена, която обаче струваше 1700 лв. Премерих я, хареса ми как стои такава кройка и поръчах по интернет. Изобщо не съжалявам. Беше точно каквото мислех, че ще получа, но на 5 пъти по- ниска цена. Не се колебайте. Китайчетата работят много добре, особено ако си им дал точните си размери!  good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #85 -: ноември 25, 2012, 12:57:04 »

Китайчетата работят много добре, особено ако си им дал точните си размериgood
Точно good Всъщност моя съвет е направо да отидете при шивач, така ще сте сигурни. Или поне аз не посмях да се правя на шивач в къщи smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 07, 2012, 15:07:13 »

Имам въпросче, някой, ако може да помага smile Разглеждайки Ибей, установих, че си падам по роклите на Maji bride smile Някой купувал ли си е рокля на този продавач или шивач...не знам точно какво е Wink
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #87 -: декември 07, 2012, 15:36:06 »

Съжалявам, че нямам време да си поръчам рокля по интернет. Особено сега, когато се сблъсках с българските "шивачи". Повярвайте ми, при взети мерки, уточнен техен модел и т.н, вече втора проба се правят корекции и нещата се "доуточняват" - една седмица до сватбата. Всичко това в "елитен" софийски булченски салон.За шевовете да не говорим - просто истински кошмар!!!Аз лично бих рискувала с поръчка по интернет, ако имах време!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 07, 2012, 15:38:58 »

Съжалявам, че нямам време да си поръчам рокля по интернет. Особено сега, когато се сблъсках с българските "шивачи". Повярвайте ми, при взети мерки, уточнен техен модел и т.н, вече втора проба се правят корекции и нещата се "доуточняват" - една седмица до сватбата. Всичко това в "елитен" софийски булченски салон.За шевовете да не говорим - просто истински кошмар!!!Аз лично бих рискувала с поръчка по интернет, ако имах време!
Рита, ще е полезно за бъдещите булки ако споделиш името на салона в темата за булченските рокли , все пак това е тема за взаимопомощ. Мерси ! give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #89 -: декември 07, 2012, 15:57:31 »

Имам въпросче, някой, ако може да помага smile Разглеждайки Ибей, установих, че си падам по роклите на Maji bride smile Някой купувал ли си е рокля на този продавач или шивач...не знам точно какво е Wink
Я дай линк към въпросна рокля, че нищо не разбрах blum
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines