Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 00:14:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 161121 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #60 -: август 30, 2012, 15:34:10 »

Роклята е много хубава! Ако те е страх да купуваш от интернет - отиваш в Асеновград и намираш ателие, което ще ти я направи подобна. Дори можеш да добавиш елементи  Wink
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 19, 2012, 10:53:51 »

Здравейте момичета,
нашата сватба вече мина и беше страхотно  yahoo
Обещах ви след сватбата да кача снимка на роклята, която си поръчах по интернет.
Има я в албума ми и можете да я видите там.
Успех на всички, които се престрашат да поръчат- аз поне останах много доволна.  butterfly autumn
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 17, 2012, 18:04:48 »

Здравейте, мили дами!
И на мен ми предстои след 7 месеца сватба и скоро ще започваме с подготовката..и най-важното си е избора на рокля, което се очертава доста тежка задача. Ходих до няколко ателиета да меря булчински рокли, но не мога да намеря рокля, която да ми харесва абсолютно и да кажа "да, това е тя". За сметка на това съм разглеждала сайтовете, които рекламирате, и там намирам много рокли, които ми харесват. Въпросът ми е дали си заслужава да си поръчам от интернет, дали ще оправдае очакванията ми. Виждам, че има и добри и лоши отзиви и не знам към кой сайт да се насоча.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 18, 2012, 10:52:37 »

Здравейте, мили дами!
И на мен ми предстои след 7 месеца сватба и скоро ще започваме с подготовката..и най-важното си е избора на рокля, което се очертава доста тежка задача. Ходих до няколко ателиета да меря булчински рокли, но не мога да намеря рокля, която да ми харесва абсолютно и да кажа "да, това е тя". За сметка на това съм разглеждала сайтовете, които рекламирате, и там намирам много рокли, които ми харесват. Въпросът ми е дали си заслужава да си поръчам от интернет, дали ще оправдае очакванията ми. Виждам, че има и добри и лоши отзиви и не знам към кой сайт да се насоча.
мила, въпрос и на късмет е. Просто избери надежден посредник, за да не хабиш нерви ти да следиш роклята и да я освобождаваш от митница. Но все пак, ибей и амазон дават гаранции на клиента, каквито малко сайтове могат да дадат. И задължително искай  детайлни снимки на реалната рокля, никога не се доверявай на рекламни фотографии. Назад съм дала доста полезно инфо по темата, като те слушам че си чела, сигурно си го видяла и него. smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #64 -: ноември 18, 2012, 12:51:58 »

Препоръчвам lightinthebox.com - там можеш да намериш реални снимки на роклите, публикувани от потребителите. Моделите са техни, вдъхновени от големите дизайнери. Ето и линк
http://www.lightinthebox.com/c/wedding-dresses_1181
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #65 -: ноември 18, 2012, 15:25:03 »

Аз съм за ebay. Както каза Еми едно за сигурността и второ за митото, което никак не е малка беля и нерви, ако го има.
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 18, 2012, 15:43:16 »

Има тук един магазин, които работи на този принцип, т.е. донася рокли от америка, но цените са ужасно скъпи, стигат и над 1000 лева, което мен не ме устройва.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #67 -: ноември 18, 2012, 16:21:53 »

Преди известно време ми минаваше тази идея през главицата, но в последствие категорично се изпари! Претеглих аргументите ЗА и ПРОТИВ и тези ПРОТИВ надделяха.
Все пак, ако си решила назад в темата има много съвети за митници, данъци, и-бей, качество, цени, снимки. Ще следя с интерес!
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 18, 2012, 22:00:03 »

Да, по-добре е да се вземе директно от магазин, но аз не живея в БГ и нямам възможност да избера от тук, защото ми идва доста скъпо, а вкъщи се прибирам само по празниците и нямам времето да обикалям по магазините и да търся. Днес разгледах сайтове на магазини от Асеновград и се отказах да ходя там. В София повечето магазини са доста скъпички, в Пловдив има много беден избор (братовчедка ми много трудно си намери качествено ушита рокля), така че вариантите са или да обикалям като ненормална из цяла БГ в търсене на рокля и то само през ваканциите, или да си поръчам по интернет евентуално 2 рокли, за да имам алтернативен вариант..
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #69 -: ноември 18, 2012, 23:18:01 »

vampire_lady, аз бях в подобна ситуация, само че имах само 2 месеца време до сватбата. Аз също бях настроена скептично за Асеновград, но сестра ми ходи до там и мери рокли и имаше и хубави. Аз търсех нещо съвсем изчистено и без кич. Имаш доста време, погледни първо дали ще ти хареса нещо там, ако не, все може да поръчаш от интернет.
Аз моята рокля също е поръчах готова от интернет /не шита по поръчка/.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 19, 2012, 08:32:04 »

Аз смятам първо да разгледам в Асеновград, защото тук във форуа чета доста добри мнения за определени магазини. Ако там не ми допадне нищо или не реша да я шия, ще си поръчам от някой сайт. Засега съм се спряла на ebay, kissbrides и lightinthebox.
Активен
Zai4ence
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #71 -: ноември 21, 2012, 03:40:41 »

Здравейте!Попаднах случайно на един сайт за онлайн пазаруване и като го поразгледах видях, че имат и няколко модела сватбени рокли и да кажа честно, на снимките изглеждат много добре. Сайта е    http://palaz-styling.com/ Моля ако някой се е сблъсквал с тази фирма и е купувал нещо от тях или изобщо има някакво инфо да ми пише. Цените изглеждат доста добри и моделите също, но много се притеснявам, че може да е поредния фантом.
Ще чакам мнения.
Благодаря предварително!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 21, 2012, 10:47:32 »

Здравейте!Попаднах случайно на един сайт за онлайн пазаруване и като го поразгледах видях, че имат и няколко модела сватбени рокли и да кажа честно, на снимките изглеждат много добре. Сайта е    http://palaz-styling.com/ Моля ако някой се е сблъсквал с тази фирма и е купувал нещо от тях или изобщо има някакво инфо да ми пише. Цените изглеждат доста добри и моделите също, но много се притеснявам, че може да е поредния фантом.
Ще чакам мнения.
Благодаря предварително!
аз съжалявам че не го е имало или не съм го видяла за моята сватба angry. Като гледам предлагат китайските рокли от ибей, но за 10 дни срок и с безплатна доставка до офис на куриерска фиема. Като се има предвид че пише че можеш да отвориш и да върнеш стока, ако не ти хареса ( опция- отвори преди да платиш ), мисля че е Ок като вариант. good
не губиш нищо да пробваш.
Активен
tupunci
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #73 -: ноември 21, 2012, 11:38:09 »

аз съжалявам че не го е имало или не съм го видяла за моята сватба angry. Като гледам предлагат китайските рокли от ибей, но за 10 дни срок и с безплатна доставка до офис на куриерска фиема. Като се има предвид че пише че можеш да отвориш и да върнеш стока, ако не ти хареса ( опция- отвори преди да платиш ), мисля че е Ок като вариант. good
не губиш нищо да пробваш.
И аз им харесах роклите. Ако някой поръча,моля за отзиви  smile
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 21, 2012, 16:39:42 »

Момичета, писаха ми днес от kissbridal че имат и нов сайт : http://www.hedybridal.com/bridal-gowns.html?p=9
Разглеждайте и харесвайте с удоволствие!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines