Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 23:41:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 159662 пъти)
 
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #450 -: февруари 27, 2013, 09:38:34 »

Кой е сайта, стана ми любопитно.
casky, това с двата ин-войса е хитро, мерси за идеята!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #451 -: февруари 27, 2013, 10:00:20 »

Е, за нищо biggrin Един ден го мислих, че не ми даваше мира biggrin biggrin biggrin Ама сега трябва да се пробва  pardon

 Offtopic Цял съзнателен живот от мен се е искало да правя "чудеса" и да намирам решения на нерешимото, така че аз съм човека хахаха. Но сега ми е много интересно дали ще стане. Не би трябвало да има проблем. Но може би зависи и от самия сайт и продавачи, все пак трябва да се съгласят да напишат два. Но пък и аз не знам как точно става това с митницата, какво гледат на инвойса и т.н., предполагам описанието. Някой с опит да сподели give_rose
« Последна редакция: февруари 27, 2013, 10:16:48 от casky » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 27, 2013, 10:19:26 »

Ох ще падна  insane, забравила съм да сложа сайта, дано да няма проблем, че поствам така
http://www.perfectbridaldress.com/products.asp?id=1277
А иначе сайта е Perfect Bridal, а това отгоре е една много хубава рокля, а тази която искам е като на аватара ми. Двоумя се между двете.
Активен
smart
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #453 -: февруари 27, 2013, 10:51:24 »

Evriala, много красиви рокли.
Като гледам в сайта цените са доста ниски, на пръв поглед картинките са на самия сайт, но открих модели от dressilyMe (който гледах вчера), с фотошопнат фон отзад и/или монтирани други глави. Открих и това: http://www.my-wedding-reception-planning.com/wwwperfectbridaldresscom-do-not-buy-from-this-site.html
С две думи бих била предпазлива.
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 27, 2013, 11:42:23 »

Благодаря, да си кажа честно и на мен интуицията ми подсказва, да не си поръчвам от тях. Все пак им писах, като поисках да ми пратят реални снимки на роклите и ще чакам да видя дали някой ще ми отговори. По - сигурен ми изглежда Миланоо, но от там още не ме е грабнала нито една рокля, е харесаха ми няколко, та ще видим. Все още избирам.
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 28, 2013, 10:34:07 »

А някой знае ли нещо за тези два сайта - http://www.shopweddingdress.co.uk/ и http://www.dresseshop.co.uk/. Мисля, че наистина са британски, а и до колкото разбрах, когато пристига стока от страна, членка на евро съюза не се плаща мито само ддс. Много ми се иска да прескоча евентуалните разправии по митниците. След като няма да я взимам от митница, вероятно няма да ми трябват еори номера и разни декларации, нали ? Съжалявам, че съм толкова досадна, но ми се иска внимателно да обмисля нещата и да премеря всички рискове.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 28, 2013, 10:46:30 »

Evriala, в първия сайт на About us пише "All Gowns are made in our factory in China". Това разбира се не значи, че не са хубави роклите. Аз самата разглеждах този сайт в началото, преди да избера.
За втория сайт мисля, че наистина си е британски, но не пише къде си ги произвеждат, защото и при двата може да е UK сайта, но да ги произвеждат в Китай, защото им е по-евтино. И него съм го гледала, но нищо не ми хвана окото, въпреки че изглеждат добре като цяло роклите. В крайна сметка не мисля, че има голямо значение, всичко се произвежда в Китай в днешно време, дори и нашите мартеници  girl_wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #457 -: февруари 28, 2013, 10:49:27 »

Най-вероятно само сайта е английски, а роклята ще бъде пратена от Китай все пак. Можеш да им пишеш да питаш, но да те предупредя комуникацията с китайци почти винаги е доста трудна smile Повечето от тях говорят много лош английски и не разбират много добре какво искаш да им кажеш. Както аз като си поръчвах роклята - изрично ги помолих да сложат реалната стойност, а не някаква измислена и те пак си бяха написали измислена...

Може би единственият сигурен начин да поръчаш рокля, която да дойде от Европа е от ибей, където можеш да ограничиш селърите UK only или EU only. По този начин си сигурна, че продуктът ще отпътува от европейска страна...
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 11:16:15 от scilla » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 28, 2013, 10:51:39 »

П.П. А, освен това ако си е UK сайта, дори и да произвеждат в Китай, няма да има мито, защото роклята от Китай се изпраща в Англия и от Англия към БГ. Така ми обясниха, че правят от един английски сайт, ама не за булченски рокли, за обикновени дрехи си беше  biggrin
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #459 -: февруари 28, 2013, 11:00:48 »


Може би единствения сигурен начин да поръчаш рокля, която да дойде от Европа е от ибей, където можеш да ограничиш селърите UK only или EU only. По този начин си сигурна, че продуктът ще отпътува от европейска страна...
Да, ама въпроса е, че китайците правят хубавите рокли-реплики Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #460 -: февруари 28, 2013, 11:17:02 »

Има китайци, които живеят в Европа и пак ги правят, това ми беше на мен мисълта :-))) Аз така съм си порчъвала други неща от Европа, който пак са китайски, но или са внесени първо от Китай в Европа или направо е Европа си ги изработват китайчетата  good

EDIT: Всъщност сега видях, че ади4ко е написала нещо подобно  Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #461 -: февруари 28, 2013, 11:19:23 »

Ами тогава ако имате изпробвани такива селъри може да го споделите give_rose
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 28, 2013, 11:29:58 »

Благодаря ви , наистина ще им пиша и ще ги питам. От вторият сайт има една, която много ми харесва, та вероятно с тях ще кореспондирам. От ибей нищо не ми допада.Гледах и там, но няма това, което търся за съжаление.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: февруари 28, 2013, 14:18:08 »

ето една по-къса отпред, нали напоследък сме на вълна в другата тема на по-късички:

http://www.ebay.co.uk/itm/Chiffon-Prom-Bridal-Wedding-Formal-Gowns-Bridesmaid-Cocktail-Party-Evening-Dress-/181072224945?pt=UK_Women_s_Dresses&var=&hash=item2a28bee2b1

и още една с дантела:
http://www.ebay.co.uk/itm/New-Ladies-Vintage-Cocktail-Party-Wedding-Sexy-Evening-Lace-Classic-Prom-Dress-/221000898796?pt=UK_Women_s_Dresses&var=&hash=item3374ae18ec

http://www.ebay.co.uk/itm/Wedding-Bridal-Wrap-Dress-Bridesmaid-Formal-Evening-Bead-Ball-Gown-London-Stock-/300842241683?pt=UK_Wedding_Dresses&var=&hash=item460b984e93
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: февруари 28, 2013, 14:30:41 »

Еми страхотни са, особено последните две   Bravo , но си купих вече smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines