Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:38:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 157598 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #45 -: юли 27, 2012, 11:37:42 »

Момичета пристигна ми роклята Bravo Бях обещала да пиша като дойде smile Шиха ми я по мой размер и всичко е супер точно, все едно съм ходила на няколко проби good Тия китайци са супер, очарована съм. По-хубава е дори отколкото очаквах, органзата е невероятна...тук такава не съм виждала или по-скоро не съм виждала рокля с такава. А нещото, което много ме изненада е, че са ми направили нещо като ластик, което се закопчава отзад като сутиен и по този начин бюстието не мърда Bravo Имам и подарък було и чанта, семпли са, но все пак не са и длъжни smile Въпреки, че аз вече си купих и двете, но... smile smile smile Така че роклята ми е супер и съм страшно доволна, снимки няма да ви показвам, за да не стане инфекция с мъжа, но след като мине сватбата ще кача някой снимчица за бъдещите чудещи се и нерешителни булки smile
Активен
RadostinaD
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #46 -: юли 29, 2012, 23:19:07 »

Здравейте,

Реших да си купя рокля по интернет (след много обикаляне по магазините) и попаднах на една зашеметяваща рокля:
http://www.dreamprom.com/gorgeous-aline-straps-sweetheart-floorlength-court-tiered-wedding-dresses-p-301789776.html?f=recently_viewed

Някой купувал ли си е рокля от този сайт? Сватбата е на 09.09.2012...и се много притеснявам вече за роклята.. Според сайта общото стандартно време за доставка е около 20 календарни дни. Мислите ли, че роклята ще я направят същата като на снимката?
Активен
Nastiya
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #47 -: август 15, 2012, 17:12:12 »

Момичета, само да споделя, че моите рокли дойдоха и съм изключително доволна. Със сигурност ще си поръчам пак от тях... Единствено имах проблем с DHL - България, но за това ако някой иска инфо ще пиша на лично. Горещо препоръчвам с 2 ръце  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 15, 2012, 17:51:51 »

Здравейте,

Реших да си купя рокля по интернет (след много обикаляне по магазините) и попаднах на една зашеметяваща рокля:
http://www.dreamprom.com/gorgeous-aline-straps-sweetheart-floorlength-court-tiered-wedding-dresses-p-301789776.html?f=recently_viewed

Някой купувал ли си е рокля от този сайт? Сватбата е на 09.09.2012...и се много притеснявам вече за роклята.. Според сайта общото стандартно време за доставка е около 20 календарни дни. Мислите ли, че роклята ще я направят същата като на снимката?
мисля че времето ти е твърде малко и рискуваш... доставките не винаги протичат както е написано, а и не се знае по митниците колко ще се мотаят... Поне месец и половина тр да имаш за да си спокойна, но ти си знаеш. Рядко са като на снимките, защото снимките са крадени от оригиналните им сайтове на известни марки рокли, които струват петорно повече . smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #49 -: август 21, 2012, 09:44:53 »

Обещах снимка на роклята ми след сватбата Wink Made in Chine...моята гордост yahoo yahoo yahoo


* roklq.jpg (52.69 KB, 384x288 - видяно 3502 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 21, 2012, 13:11:33 »

много ти е хубава, цветето лилавото отделно ли е или с роклята дойде?
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 21, 2012, 14:04:17 »

casky супер е  yahoo good !От кой сайт е (извинявай ако си писала,но съм пропуснала  give_rose)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #52 -: август 24, 2012, 09:07:55 »

emmmmmy цветето е лилаво, с роклята - така я поръчах smile Роклята е от ebay, продавача е китаец. Това е селъра и оригинала:
http://www.ebay.com.au/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320851802223&ssPageName=ADME:X:RTQ:AU:1123
Не исках шлейф и исках роклята да е бяла с лилаво цвете, така си и дойде smile
P.S. Цветето може да е какъвто си цвят искаш, има каталог с цветове под роклята в сайта Wink
« Последна редакция: август 24, 2012, 09:10:03 от casky » Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #53 -: август 25, 2012, 10:17:15 »

casky, роклята ти е супер. От малката снимка не мога да преценя добре, но и материята ми се струва много нежна. Страхотно попадение  good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #54 -: август 25, 2012, 14:00:54 »

casky, роклята ти е супер. От малката снимка не мога да преценя добре, но и материята ми се струва много нежна. Страхотно попадение  good
Благодаря give_rose
Ето още снимки за тези, които умуват дали да рискуват smile Папката е отворена, така че може да видите роклята отблизо smile
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151149645892249.476858.741562248&type=3
Активен
nikolinahristova87
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #55 -: август 27, 2012, 20:36:02 »

casky , много красива булка си била! Роклята е страхотна:) Обичайте се все така със съпруга си и бъдете много щастливи!
Моята сватба е след 3 седмици и напрежението е голямо smile
Роклята ми пристигна отдавна. Аз си я поръчах от немския ибей и съм страшно доволна от изработката и доставката. Не съм плащала мито, а китайчетата са се справили страхотно! Поръчах си я по мой размер, но понеже роклята е по тялото и без проба е трудно да ме нацелят точно и имаше нужда от стесняване. След сватбата и аз ще кача снимки за кураж на бъдещите булки, който се чудят дали си струва. Бродериите са много хубави, тюла е страхотен, във Варна никъде не видях рокля с толкова хубава изработка. Китайците са напред, това е истината. Шивачката, при която оставих роклята си за корекция каза, че е мн хубаво ушита, тройно подплатена...абе красота smile Изобщо не съжалявам! Благодаря на всички булки, които са споделили своя опит и заради които и на мен ми дойде куража smile
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #56 -: август 28, 2012, 01:21:43 »

casky, много красива булка си била! Пу-пу, да не ти е уроки  blum

nikolinahristova87, успех с подготовката на финалната права. Ще чакаме снимки  give_rose

Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #57 -: август 30, 2012, 12:02:28 »

Момичета, аз от известно време съм зяпнала по тази рокля и не мога да си избия от главата:
http://www.jenjenhouse.com/Sheath-Column-Sweetheart-Chapel-Train-Chiffon--Charmeuse-Wedding-Dresses-With-Ruffle--Beadwork-002011415-g11415
 blush
Но честно казано още ме притеснява цялата тази работа с поръчката по интернет...
От тази тема тема събрах инфо и за други сайтове, сега засягам да разгледам всичко подробно...  girl_wink
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #58 -: август 30, 2012, 12:06:43 »

Сега виждам, че я има и в Кисс брайдс: http://www.kissbrides.com/wedding-dresses-2013/strapless-slim-line-gown-with-sweetheart-neckline.html
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #59 -: август 30, 2012, 12:19:21 »

Благодаря момичета give_rose Всички булки са красиви smile
Maria681 или рискуваш, или не smile Това вече ти трябва да решиш smile Иначе роклите по повечето сайтове са еднакви, те избират най-актуалните модели и ги копират.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines