Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:08:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 157602 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 17, 2012, 15:34:59 »

роклята която сме поръчали за майка ми  е по -семпла, за да може, ако не й хареса, да си я носи на някоя вечеря примерно. Но тъй като междувременно аз си купих втора рокля, защото не мога да ги чакам ( на 26 август сме ) , тази която е за мен е гръцки силует, и ще стане и за майка ми , след смяна на детайлите по нея ( поръчана е с един номер по-голяма, за всеки случай, че знае ли ги човек тези китайци ).
Само да дойдат де, сега Пак са й обещали че понеделник ще има развитие, ама то така е всеки понеделник.
Най ми е жал за мъж ми, толкова хубави неща му поръчах за сватбата . Дано дойдат. cray
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 17, 2012, 15:40:37 »

Не се отчайвай, Еми, аз вярвам, че ще дойдат тъкмо на време  give_rose

А иначе аз нещо съм пропуснала и нещо не разбрах за роклите на теб и майка ти  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 17, 2012, 15:47:57 »

Не се отчайвай, Еми, аз вярвам, че ще дойдат тъкмо на време  give_rose

А иначе аз нещо съм пропуснала и нещо не разбрах за роклите на теб и майка ти  blush
ами имах предвид че дори и да не й хареса на живо тази която сме поръчали за нея, моята булченска е такъв модел ( ако дойде), че може да се обърне и на небулченска, като й се сложат лилави елементи и колан от сатен цветен.
Тъй като аз си купих булченска от Карлово, все пак не се знае дали въобще ще дойдат, както е тръгнало , интернет поръчките ми .
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 17, 2012, 17:38:17 »

Момичета, да се похваля... smile
Моята рокля пристигна вчера  yahoo
За огромно мое учудване дойде точно за две седмици откакто я поръчах- изобщо не очаквах толкова бързо да стане, още повече като чета и коментарите тук. Сватбата ни е чак през Октомври и вече нямам търпение да й дойде времето.
Роклята е много хубава, направо страхотна и съм много много доволна. Да кажа на всички, които все още се колебаят да поръчат рокля по интернет- Няма да съжалявате!  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 17, 2012, 17:43:20 »

можеш ли да покажеш част от плата, да видим изработката на реална снимка?
честито ! good
« Последна редакция: юли 17, 2012, 17:51:49 от emmmmmy » Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 17, 2012, 18:02:29 »

можеш ли да покажеш част от плата, да видим изработката на реална снимка?
честито ! good

Ами мога да покажа, разбира се, направих няколко снимки, но от тях човек не може да придобие каквато и да е представа за тафтата от която е изработена роклята. Имам снимки и на роклята като цяло, но тя е ужасно намачкана от начина, по който беше натъпкана в пакета от DHL и има нужда да я дам някъде да я изгладят преди да заприлича на нещо. Май най- добре ще е да снимам следващия път, когато я облека.  pardon
Иначе поръчах рoклята от Kissbrides
« Последна редакция: юли 17, 2012, 18:07:19 от badesta_bulka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 17, 2012, 18:08:27 »

Ами мога да покажа, разбира се, направих няколко снимки, но от тях човек не може да придобие каквато и да е представа за тафтата от която е изработена роклята. Имам снимки и на роклята като цяло, но тя е ужасно намачкана от начина, по който беше натъпкана в пакета от DHL и има нужда да я дам някъде да я изгладят преди да заприлича на нещо. Май най- добре ще е да снимам следващия път, когато я облека.  pardon
Иначе поръчах рoклята от Kissbrides
изглежда много добре, на снимката си личи че е тафта. Ами ние можем да се абстрахираме от намачканото, ако решиш да качиш снимка smile smile smile smile
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #37 -: юли 17, 2012, 18:37:36 »

Здравейте. И аз съм се насочила да купувам рокля от интернет. Не живея в БГ и възможностите за покупка от магазин са малки /има 4 магазина в града, страшно скъпи рокли и големи размери, за които са необходими 6 седмици поправка на роклята  sad/

За сега мисля да поръчам от amazon  или ebay, защото мога да ги върна при необходимост.
Иначе се бях насочила първо към сайтове, в които шият, някои от тях сте ги посочили. Но след като видях снимка на коктейлна рокля  шита от тях се отказах. А и четох, че на някои взели парите без да пратят рокля. Повечето сайтове нямат impressum и данни за тях и ми е много подозрително. nea

Искам да намеря сайт с рокли, но да не се шият от тях, да са такива, каквито на картинката. То остава малко време, аз още не мога да намеря нищо  sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 17, 2012, 19:26:06 »

Здравейте. И аз съм се насочила да купувам рокля от интернет. Не живея в БГ и възможностите за покупка от магазин са малки /има 4 магазина в града, страшно скъпи рокли и големи размери, за които са необходими 6 седмици поправка на роклята  sad/

За сега мисля да поръчам от amazon  или ebay, защото мога да ги върна при необходимост.
Иначе се бях насочила първо към сайтове, в които шият, някои от тях сте ги посочили. Но след като видях снимка на коктейлна рокля  шита от тях се отказах. А и четох, че на някои взели парите без да пратят рокля. Повечето сайтове нямат impressum и данни за тях и ми е много подозрително. nea

Искам да намеря сайт с рокли, но да не се шият от тях, да са такива, каквито на картинката. То остава малко време, аз още не мога да намеря нищо  sad
asos имат такива рокли, но са малко тези които са булченски тип, виж им сайта.
Активен
sladurche123
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #39 -: юли 18, 2012, 09:07:14 »

badesta_bulka къде да видя снимките. Никъде не ги откривам. Много искам да видя роклята ти.
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 18, 2012, 13:07:59 »

badesta_bulka къде да видя снимките. Никъде не ги откривам. Много искам да видя роклята ти.

Ето това е роклята, която поръчах:
http://www.kissbrides.com/wedding-dresses/free-shipping-high-quality-taffeta-wedding-dresses-267.html
А на роклята нямам свестни снимки още. Скоро ще я цъкна и обещавам да кача smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 18, 2012, 13:10:35 »

много хубава рокля...аз се чудя, ама то можеби човек трябва да има по стандартно тяло за да поръча нещо от интернет, аз примерно не мога да се осмеля да поръчвам неща по мен които са по интернет...
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 18, 2012, 13:18:46 »

много хубава рокля...аз се чудя, ама то можеби човек трябва да има по стандартно тяло за да поръча нещо от интернет, аз примерно не мога да се осмеля да поръчвам неща по мен които са по интернет...

Ами аз не виждам какъв е проблема честно казано... повечето такива сайтове предлагат опцията да ти ушият роклята по твоите размери. Аз лично не се възползвах от това защото пасвам на техните стандарти, но принципно не би трябвало да е проблем. А до колкото това дали ще ти отива кройка по тялото- аз преди да поръчам отидох в няколко булчински магазина и пробвах рокли с подобен силует (и на 3-4 пъти по- висока цена) и след като се харесах- поръчах.
Абе... честно казано, тъй като аз останах много доволна от поръчката си- препоръчвам, но все пак всеки сам решава за себе си. Успех  girl_wink
« Последна редакция: юли 18, 2012, 14:02:27 от badesta_bulka » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 18, 2012, 13:32:06 »

да разбирам те, ама не на всякъде предлагат да ти ушият по твои размери, а и нали знаеш като ти я шият тука ходиш на няколко проби при които се отстраняват разни грешки, донамества се, а иначе от интернет ти идва директно готова и ако се налага корекция после ходи тука да ти я коригират....

Специално за булченска рокля аз не мога да се осмеля, затова ми е поръчана от тук, осмелявам се само за разни по непретенциозни дрехи, по широки, както и за разни аксесоари...
Активен
Nastiya
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #44 -: юли 25, 2012, 18:59:08 »

Момичета, здравейте smile

Аз четох, четох, мерих, гледах и накрая си поръчах рокля от http://www.jenjenhouse.com/A-line-Princess-Chapel-Train-Lace--Sashes--Beadwork-Cap-Straps-Wedding-Dresses-With-Satin--Lace-002000125-g125
За в момента уж всичко е наред, имат адски добър after sales, но да видим какво и кога ще дойде. Имат краен срок 12.08...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines