Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:26:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 155596 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 05, 2012, 09:30:55 »

Еми, благодаря много! Ще питам...  give_rose Твоите неща от къде ги поръча? Аз мисля от Ubrides - върти ми се в главата, че някоя съфорумка беше поръчвала и останала доволна....  huhhuh.gif Напълно наясно съм, че няма да е като оригинала затова мисля да я поръчам през Септември и да имам време за реакция до догодина.
ebay, но направих грешката да е от китайски селър роклята. Оказа се че можех и от английския ибей, и то само трябваше да отбележа в търсачката им "European Union ". Така излизат само селъри оттам. Но късно чадо. За нещата на мъж ми и за малката шаферка се сетих, и ще дойдат само за 15 дни, а не за 2 месеца , като роклята ми. Най добре ибей и най добре само от Европа селъри.За да нямаш грижи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 10, 2012, 12:47:42 »

Момичета, на път съм да сложа Ломбард като посредник в черния списък !
От 3 седмици ми обясняват как роклята ми "тръгва"  от офиса им в САЩ и после 3 петъка нищо не идва, с различни оправдания.  sad
Станаха 2 месеца, че и повече !
Жалко , защото преди сватбените вълнения, сме поръчвали от тях и нещата дойдоха супер бързо.
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 10, 2012, 12:54:46 »

Ужас Еми  shok Повече от два месеца! Аз бих откачила до сега. Стискам палци този петък вече наистина да е при теб роклята ти и да се похвалиш.  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 10, 2012, 13:07:31 »

За първи път през живота си, се доверих на предишните си впечатления от фирма, без да направя търсене в интернет относно отзиви за Ломбард ( което иначе правя за всяка фирма  nea  ) !
И да я донесат този петък, вече имат закъснение . NO
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 10, 2012, 13:18:50 »

Ами то по принцип личните впечатления са най-доброто проучване, но явно са непостоянни  huhhuh.gif Кога ви е сватбата? Дано закъснението не е фатално.
Активен
jelly007
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #20 -: юли 10, 2012, 15:09:51 »

Роклите ми от milanoo.com дойдоха точно в определения срок към 35 дни общо.Бях си поръчала две - за да мога да си избера една от двете. Тази,която отпадна е http://www.milanoo.com/Sweet-Satin-Lace-Sleeveless-A-line-Sweep-Bridal-Dress-p60342.html и ще пробвам да продам.Много са добре направени за тези пари според мен. Препоръчвам този сайт! smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #21 -: юли 10, 2012, 19:52:39 »

jelly, може ли да пуснеш снимка на роклята / роклите.... Може и на лични, или поне детайл. В търсене на правилната рокля от правилния сайт съм и много се колебая на кой сайт да се доверя. Много благодаря!  give_rose
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 12, 2012, 10:54:44 »

Момичета,
извинявам се че така нахълтвам в темата, но ми стана интересна идеята за поръчка на рокля по интернет.
Харесала съм си една рокля, но тук в Арети ми казаха цена към 850 евро sad
Намерих я същата в ebay, http://www.ebay.com/itm/New-white-ivory-wedding-dress-size-2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-or-custom-/150852974108?pt=Wedding_Dresses&hash=item231f89b61c
Можете ли да ме ориенмтирате, това същата рокля ли е или шита в Китай, как мога да разбера
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 12, 2012, 12:17:02 »

Момичета,
извинявам се че така нахълтвам в темата, но ми стана интересна идеята за поръчка на рокля по интернет.
Харесала съм си една рокля, но тук в Арети ми казаха цена към 850 евро sad
Намерих я същата в ebay, http://www.ebay.com/itm/New-white-ivory-wedding-dress-size-2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-or-custom-/150852974108?pt=Wedding_Dresses&hash=item231f89b61c
Можете ли да ме ориенмтирате, това същата рокля ли е или шита в Китай, как мога да разбера
копие, китайско. Не се доверявай, по-скоро ако поръчваш да е от американски селър или английски
винаги гледай Item location , там под цената редчетата.
и гледай да има реални снимки, а не рекламни . снимки от фабриката им, примерно.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 12, 2012, 12:40:29 »

emmmmmy , мерси за светкавичния отговор.
Май явно ще чакам да пуснат намаление в Арети и ако мога да я взема от там, ако не - тогава ще му мисля
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 12, 2012, 17:00:21 »

emmmmmy , мерси за светкавичния отговор.
Май явно ще чакам да пуснат намаление в Арети и ако мога да я взема от там, ако не - тогава ще му мисля
ако не можеш от арети, пусни търсене в английския ибей и отбележи в търсенето само стоки от "European union". И пак гледай да има реални снимки. малко по назад в темата съм писала  по подробно.
Активен
marojinka
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #26 -: юли 14, 2012, 22:52:48 »

Здравейте,
Да попитам някой дали има информация за този сайт http://www.brideslee.com/cheap-formal-aline-strapless-chapel-train-satin-organza-wedding-dress-p-15711.html
Има много разнообразни и изгодни предложения, че чак ми идва малко съмнително
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 15, 2012, 10:15:29 »

Здравейте,
Да попитам някой дали има информация за този сайт http://www.brideslee.com/cheap-formal-aline-strapless-chapel-train-satin-organza-wedding-dress-p-15711.html
Има много разнообразни и изгодни предложения, че чак ми идва малко съмнително
фалшиви откраднати снимки са качили, цените са смешно ниски, а имат само мейл за комуникация. Докато не ти пратят реална снимка на роклята която искаш, не бих се навила на твое място.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 17, 2012, 14:37:58 »

момичета, по моята поръчка сагата продължава с вести от днес- ако майка ми не минаваше на път за работа през Ломбард, нямаше и да ми кажат или пишат. Новото  пет е че пратката била вече във Виена, но била задържана там поради някакъв неподписан документ. чак сега шефката им разбрала и им пратила подписан документа. shok
аз не мога да разбера, все едно за първи път пращат нещо до БГ.... girl_impossible
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #29 -: юли 17, 2012, 14:54:43 »

Еми, тези посредници са голяма разправия! В повечето случаи оплескват нещата. Извинявам се за  Offtopic, но последно една приятелка беше поръчвала с посредник и пратката не и дойде, оказа се че посредника си бачка на частно без никакви документи, регистрация и гаранции. Стискам палци, да дойдат нещата. Ако е късно, поне роклята на майка ти ще бъде полезна, а твоята можеш да я пуснеш в продавалник. Кога е датата, ако не е тайна, че нещо съм изпуснала този важен момент!!!  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines