Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:57:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 156564 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 18, 2012, 08:13:26 »

Активен
miraculous
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #1 -: юни 18, 2012, 18:33:55 »

Съгласна съм с булка. Но бих поръчала и от интернет - само ако съм на 100% сигурна че роклята ще е като от картинката и нямах такива разногласия във фигурата, изискващи отделно вниманиe. За моята рокля имах много перипетии, понеже имам голям бюст за моите 47кг., супер малка талия
една позната си купи рокля от интернет но да ви кажа аз лично не оставах очарована... не и стоеше както трябва и като че ли работата от разстояние не е много добра, защото няма как да ти приправят дреболиите по фигурата.
« Последна редакция: юни 18, 2012, 18:52:43 от miraculous » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #2 -: юни 18, 2012, 20:49:52 »

Зависи, вече няколко момичета поръчаха рокли от Интернет с доста добър краен резултат. Китайчетата отделят много внимание на детайла - бродерии, дантели, мъниста. Аз лично открих няколко сайта, от които бих поръчала рокля за специален повод(примерно като нечия кума), ако ми се наложи. Моят фаворит е lightinthebox.

Булчинската си не поръчах от сайтa, защото пробвах, нещо, което ми пасна на фигурата, а и нямах  време да се занимавам с преправяне ( все харесвах модели със шлейф, но хоро и шлейф  crazy crazy crazy). На мен ателиетата в Асеновград са ми почти толкова далеч, колкото китайските рокли - свързани са с пътуване, преправяне, за това си взех рокля от София.
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #3 -: юни 19, 2012, 07:22:39 »

Ооооо, аз съм поръчвала много рокли от интернет, но без булчинска, защото там има много заигравка особено в корсетите и ме е страх. Иначе ако някой желае може да се регне в един форум в който пиша ако знае английски защото форума не е български изобщо отношението е съвсем друго от българските форуми. Който го интересува пиша на лични сайта. Форума е с 5000 души посещаемост на ден smile и много забава има там
Активен
jelly007
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #4 -: юни 19, 2012, 12:58:46 »

Здравейте на всички бъдещи булки! Много неща изчетох от този форум и съм много доволна.
Поръчах си 2 булчински рокли, една чанта и було от milanoo.com. Чакам още да дойдат и се надявам да имат нещо общо със снимките. Не видях някой да е поръчвал от този сайт. Когато пристигнат - ще споделя дали съм доволна  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 19, 2012, 19:38:01 »

джели, ще чакаме с теб smile girl_wink
днес ми писаха най -сетне от Ломбард, че роклята е в офиса им в САЩ и че за щастие китайчето все пак им я е пратило, така че до края на месеца си я чакам тук smile blum
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #6 -: юни 21, 2012, 22:47:10 »

jelly007, ще дадеш ли линк на роклите, които си поръчала, за да и видим?
Активен
jelly007
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #7 -: юни 25, 2012, 09:17:28 »

http://www.milanoo.com/A-line-Wedding-Dresses-c810

http://www.milanoo.com/Trumpet-Mermaid-Wedding-Dresses-c812

Такива са моделите, но още не искам да издавам кои точно са, че бъдещия ми съпруг може да ги види тук. Като дойдат ще сравня оригинала от снимката и тези, които ще получа. Дано имат нещо общо  smile
Активен
Theya
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 04, 2012, 07:19:02 »

Здравейте момичета!
Подготовката за нашата сватба вече е в разгара си... не си представях, че толкова неща имало smile
Както и да е...
Вчера най- после се престраших да си поръчам рокля чрез кисбрайдс, така че много моля, стискайте палци smile
Супер много се притеснявам дали всичко ще е наред, направо ще се поболея докато дойде crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 04, 2012, 08:38:37 »

успех ти желая  give_rose, аз чакам всичко - и рокля и шаферска на малката и риза на моя   мъж и вратовръзки -тази седмица  да са в БГ ! yahoo
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #10 -: юли 04, 2012, 15:59:12 »

Момичета изпуснала съм последните коментари... И аз съм се насочила към интернет. Ще пиша, когато дойде време, иначе ви следя с огромен интерес!  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 04, 2012, 16:37:25 »

Жозефин, успех ! преди да поръчаш- питай , ще мога да ти кажа доста неща които да избегнеш, грешки които аз не предвидих въпреки цялото четене и ровене. blum
Активен
nikolinahristova87
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #12 -: юли 05, 2012, 06:15:32 »

Момичета, до ден два роклята ми трябва да пристигне  danceg Поръчах си я от ebay и само всичко да е както трябва ще ви препоръчам горещо продавача си. Сега тръпна в очакване да разбера дали ще има мито...Поръчах от немския ebay, но продавача си е в Китай и роклята идва от там...Писаха ми я подарък, но на митницата едва ли ще повярват, че от ибей ми правят подарък  nea Стискайте палци да не се занимавам изобщо с митници...Роклята трябва да дойде по БГ пощи и ако няма мито няма ли да ми я пратят директно до нас?
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 05, 2012, 06:22:01 »

nikolinahristova87 стискаме много палци!  Good luck Дано да имаш много причини да похвалиш своя търговец. А за пощите, според мен, ако нямаш мито, ще ти изпратят известие да отидеш в най-близкия пощенски клон да си я получиш. Поне при мен засега такава е процедурата (аз поръчвам дреболийки, но е аналогично).
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #14 -: юли 05, 2012, 09:20:42 »

Жозефин, успех ! преди да поръчаш- питай , ще мога да ти кажа доста неща които да избегнеш, грешки които аз не предвидих въпреки цялото четене и ровене. blum

Еми, благодаря много! Ще питам...  give_rose Твоите неща от къде ги поръча? Аз мисля от Ubrides - върти ми се в главата, че някоя съфорумка беше поръчвала и останала доволна....  huhhuh.gif Напълно наясно съм, че няма да е като оригинала затова мисля да я поръчам през Септември и да имам време за реакция до догодина.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines