Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:27:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168867 пъти)
 
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #195 -: януари 12, 2016, 10:58:30 »

kmilewa, моят ми предложи по абсолютно същия начин - в шоколадово яйце и вкъщи, а аз му се карах толкова много преди това blush На всичкото отгоре ти е предложил на нашата годишнина - 15.12.
Сега ще ме помислите за луда, но kmilewa, ако случайно идваш някой ден към Пловдив, искаш ли да пием кафе?  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 12, 2016, 11:07:25 »

Честито момичета  give_rose Много интересни предложения, мъжете ви добре са се представили..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 12, 2016, 11:15:27 »

kmilewa, честито! Много хубаво предложение.  good Все пак е успял да те изненада... blum
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #198 -: януари 12, 2016, 11:17:26 »

Честито на всички! Айде да се увеличава  тим булки 2016 smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 12, 2016, 11:26:08 »

Супер предложения момичета.. Навлизате в трескава подготовка, но и един от най-милите и готини периоди в живота си Wink Успех и без много нерви (макар да знам, че е невъзможно crazy) smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #200 -: януари 12, 2016, 11:28:16 »

Честито на всички бъдещи булки  heart Чакаме да си следим подготовката, усоех във всичко  give_rose
Активен
elizasukanska
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #201 -: януари 13, 2016, 17:51:00 »

Никога няма да го забравя. Бяхме на плажа и той беше постелил едно одеално и запалил свещи, имаше и вино, беше много романтично.
Активен
DayanaYankova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #202 -: януари 19, 2016, 01:15:56 »

Здравейте!  Wink
Аз имам едно не официално предложение! На 01.08.15 бяхме гости на сватбата на едни близки приятели. Тържеството беше много готино и съответно приятеля ми си пийна.  pardon До тук добре купон веселба всичко оК!  danceg дойде време за букета и жартиера ( в техния случай беше вратовръзка не жартиер - понеже момичето е срамежливо тааа няма значение  lol Моичкият взе че хвана въпросната вратовръзка... Последва вик "дайте да го метнем в басейна" ( мм даа и такъв се намираше biggrin ) и след 5 минутна борба беше хвърлен с костюма, обувките и вратовръзката в басейна. Аз разбира се се ядосах много, защото беше ясно че ще ходя до вкъщи за дрехи  girl_impossible в следващия момент излиза той от басейна и водещата го пита "къде е приятелката ти?"   blush  посочва ме той и тя продължава: " ако ей сега тука пред всички (250 човека  shok) паднеш на колене и и предложиш брак получавате 20% отстъпка от нашите услуги" ( разбира се всичко е базик). В този момент само се оглеждам и виждам че всички ни гледат, от него капе вода и си мисля че ще и каже " не не сега", а той нашия коленичил и ме пита "Ще се омъжиш ли за мен? "  Oh my ...  crazy подкосиха ми се краката, но успях да кажа Дааа! Прегърнах го и станах вир вода, но бях щастлива. Всички около нас ни ръкопляскаха и ни се радваха. Ммм беше много хубава сватба... good
След това като поговорихме стана ясно че не е официално и иска някой ден да го направи както трябва с пръстен и т.н...
За мен няма значение кога и как ще го направи. Важното е че се обичаме и разбираме smile. ( все пак си имам предложението вече деее  blush TONGUE
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 19, 2016, 07:42:51 »

Готина случка, Даяна, а обмисляте ли сватбата скоро или сега сте в изчакване на реално предложение?   smile
Активен
DayanaYankova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #204 -: януари 20, 2016, 10:01:11 »

В изчакване на истинското предложение сме   Wink но някак си предчуствам че ще е до Нова Година  pardon pardon
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #205 -: януари 20, 2016, 13:04:33 »

Ех, че романтични и мили мъже имате. Моето беше доста прозаично, но пък моят приятел е доста срамежлив и изобщо го няма в тези неща.  blush
Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #206 -: януари 20, 2016, 14:42:09 »

Уникални предложения!  Bravo


* 12239680_1030621386969320_1814272624472575864_n.jpg (46.18 KB, 832x300 - видяно 420 пъти.)
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 21, 2016, 13:04:25 »

kmilewa, моят ми предложи по абсолютно същия начин - в шоколадово яйце и вкъщи, а аз му се карах толкова много преди това blush На всичкото отгоре ти е предложил на нашата годишнина - 15.12.
Сега ще ме помислите за луда, но kmilewa, ако случайно идваш някой ден към Пловдив, искаш ли да пием кафе?  give_rose

Ехаааа, това, ако не е някакво знамение ахаха smile Bravo Пиши ми лично съобщение с някакви координати (фейсбук, телефон или каквото искаш) пък знае ли се, някой ден може и да ме отвее вятъра към Пловдив, живот и здраве Wink

П.С. Нашата сватба е планувана вече имаме си дата - 27.08.2016 г.
Активен
Devilment
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #208 -: февруари 26, 2016, 10:30:51 »

И аз получих своя пръстен на сватбата на близки приятели. Беше уникално  heart И в момента като си го припомням и пак ми треперят ръцете. Бяхме шафери на младоженците, момчетата на ергенското парти показали един видеоклип от фейса на ММ и му казали защо не предложиш по този начин. Той почнал да се дърпа, защото все пак това е денят на нашите приятели, но все пак младоженецът го окуражил и след два дни отишли за пръстена. И така... самото предложение - нареждаме се всичките моми да хванем букета, а булката идва и го дава право в ръцете ми. Аз докато се усетя какво се случва, тя ме обръща и виждам моето момче на колене с кутийката в ръце. Шок и ужас  yahoo Не знаех къде се намирам, нито какво ми се случва - беше толкова неочаквано, изненадващо, красиво и мило. Не можах да кажа нищо, просто го прегърнах и плаках ли, плаках biggrin После младоженецът извика диджея с микрофона и чак тогава успях да кажа заветното "ДА".  tease

https://www.facebook.com/masuran/videos/vb.1195234558/10206481596817437/?type=3&theater Ето го и видеото, защото такава емоция е трудно да се пресъздаде с думи.  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 26, 2016, 10:36:41 »

Devilment, да си призная все се чудех, кога ще изникне булка с предложение, като от популярното клипче... Страхотно.. Много ме развълнувахте, как и двамата се разплакахте.. Поздравления  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines