Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:07:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168875 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 14, 2015, 08:06:17 »

Честито!  smile Спокойна подготовка на мечтаната сватба.  blum
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #166 -: септември 29, 2015, 23:12:18 »

Ето и аз да се включа в тази темичка smile
Ние сме от 9 години заедно и имаме детенце на 3г. И аз като други много пъти съм мислила , че все някога ще дойде момента. Но не че има куража да го направи пред 40 гости в ресторанта по време на кръщенето на детето  Girl_hide Bravo Oh my ...
И така дойде момента да си направим сватба smile планувана е за 2016г  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 30, 2015, 07:22:42 »

Честито, Мис, много мило. Да сте живи и здрави, организирайте най-прекрасната сватба и бъдете много щастливи!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 30, 2015, 10:11:13 »

Мис, честито! Браво на твоя човек за смелостта.  Bravo
Пожелавам ти приятна организация и се надявам да се срещаме и в другите теми.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #169 -: септември 30, 2015, 11:57:34 »

Честито  heart Започвай да се включваш активно в темите Wink
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #170 -: септември 30, 2015, 14:14:44 »

Благодаря ви момичета  give_rose
За сега чета повече и събирам информация. Понеже не живеем в България , и тази седмица организирам каненето на кумовете ( там писах в темата) . Избрали сме ресторанта и през уикенда моите родители ще ходят до там да го капарират живот и здраве и след това ще бъда по активна  girl_wink give_rose
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 02, 2015, 18:43:41 »

Здравейте, аз съм Силвия на 25г. от София и вчера преживяхме и нашия специален миг. С приятеля ми сме от 5 м. заедно, познаваме се от около година и за моя рожден ден си организирахме пътуване до Велинград. Вчера сутринта още в стаята ми подари един парфюм и аз реших, че няма друго. Излезнахме на разходка след закуска ходихме до Клептуза,  а той ми носеше само чантата. След това отидохме в парка хад хотел Спа Бор / не си спомням цялото име/ и там на едно място се вижда целия град. Той започна да ми вика "Дай ми документите да си ги сложа в якето" / а те стояха в чаната ми/. И аз патицата изобщо не се усетих , в крайна сметка вървяхме пеша, за какво са му в тоя момент. Та бъркам в чантата и .... изненада. Предложи ми , аз казах да и се разцелувахме smile Беше много красиво, слънчево  и невероятно преживяване smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 03, 2015, 15:01:35 »

Silvia_90 , честито!  give_rose Решили ли сте кога ще е сватбата?
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #173 -: октомври 03, 2015, 17:56:12 »

Силвия , Честито и от мен !!!   Bravo give_rose
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 04, 2015, 09:53:34 »

Планираме го за догодина есента, защото ни чакат ремонти преди това. Но пролетта ще почнем с приготовленията smile аз лично нямам търпение, но няма как да е по -рано... sad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #175 -: октомври 04, 2015, 20:50:57 »

Хайде и аз най-накрая да имам повод да пиша активно в този иначе форум-настолна книга за мен smile С моя годеник сме заедно от близо 3 години и получих предложението на 26.09 на почивка в Мармарис. По принцип още от НГ вече говорихме за сватба и че нещо трябва да започнем да правим. Аз обожавам сватби и още щом той отвори дума зачаках , но все не ставаше , на шега му казах "Ако до НГ нямам пръстен се прибирам при мама" , та купил ми той пръстен и пристигаме на почивка. Първата вечер решихме да обиколим из града по крайбрежната алея. Минахме покрай един кей и той ме попита дали искам да отидем там, погледнах го беше тъмен и го отрязах,че не ми се ходи там в тъмницата. В момента, в който му казах, си помислих, че може да е искал да ми даде "нещо", но нямаше как да си променя решението smile Та обиколихме аз реших, че пак си измислям и се заразхождахме, уморихме се и аз предложих да се връщаме. Той ме пита дали искам да си починем и започна да търси пейка, но всички бяха заети и седнахме на едни шезлонги по-встрани от алеята, аз си запалих цигара-нали си почиваме и той започна да говори за връзката ни и изведнъж извади пръстена. Аз седях като гръмната изобщо не чух какво ми говори само накрая казах "да"...та така чаках го и накрая най-неочаквано се случи.Сега вече започва организацията мислим сватбата да е юни дано да успеем smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 04, 2015, 21:23:06 »

Силвия, имате достатъчно време да си организирате сватбата. smile
Пожелавам ти спокойна подготовка.  smile

addicted_to_u, честото и на теб!  smile Приятна подготовка.  smile
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 08, 2015, 12:34:01 »

addicted_to_u, честито и от мен, нашата сватба също е Юни, не се притеснявай имаш достатъчно време за подготовка на мечтаната сватба. Bravo
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #178 -: октомври 12, 2015, 11:38:43 »

Здравейте и от мен. Като за начало съм си голяма романтичка и цялата ни връзка с годеника ми е като на филм. От запознанстовото ни до момента. Винаги съм го подценявала и съм си мислеа, че не е много романтичен и че няма да измисли романтично предложение, каквото винаги съм искала. НО ГО НАПРАВИ  give_rose give_rose give_rose  Предложението беше на плаж на Златни пясъци, където работи цяло лято. Качихме се на парашут и докато се возехме, видях огромен надпис на плажа ЩЕ СЕ ОМЪЖИШ ЛИ ЗА МЕН ? Като всички наши приятели бяха дошли специално да го държат този надпис. Естествено реакцията ми беше неописуема, не знаех къде се намирам в този момент, и щях да припадна. След това вече след като ни свалиха на яхтата, уж отидохме да се снимаме на палобата и тогава той падна на колямо заедно с пръстена и официално ме попита дали искам да стана негова жена  give_rose give_rose give_rose След като казах официалното "ДА" гръмнаха шампонско .  heart heart heart
Важно е да се подчертае, че през цялото време си мислех че снимаме морето и т.н. , а той е заснел цялото предложение. За тези, които искат да го гледат ще поставя линк  give_rosehttps://drive.google.com/open?id=0BxNqRz4LlSQIYjF1SktGa0dtTk0
https://drive.google.com/open?id=0BxNqRz4LlSQIRjl2UENQekc4eGM
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 12, 2015, 12:09:05 »

Честито, bibio !!! Невероятно предложение, много сте сладки на видеото  heart Ако не е бил достатъчно романтичен преди, сега се е реванширал страхотно  heart
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines