Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:12:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 3 част  (Прочетена 168876 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 18, 2015, 10:42:41 »

SummerMoon, чудесно предложение!  Bravo За всеки човек това си е най-личният и най-милият момент.  smile

И с ММ хиляди пъти бяхме говорили за това и той много добре знаеше, че предпочитам този момент да си остане само между нас, но направи точно обратното. И изобщо не съжалявам. Така най-малко очаквах, че ще се случи точно тогава. Иначе, всеки път, когато излизахме двамата на ресторант или когато тръгнехме на почивка, очаквах това най-после да е дългоочакваният миг, но той така и не идваше, защото моя човек си е имал други планове.  yahoo Не съжалявам, че когато ми предложи бяхме с още 10 човека + двама екип.  pleasantry
Важното е, че чакането си е заслужавало и сега е време за същинската част.  heart
Понеже не си спомням да сме се засичали в други теми, кога е сватбата ви?
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #151 -: април 18, 2015, 12:08:14 »

always_and_forever,благодаря ти!
Живот и здраве,сватбата ще бъде догодина през пролетта.Трябваше да е миналата година,след това тази есен,но засега май ще бъде догодина през пролетта smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 18, 2015, 12:34:36 »

Тогава ще имаш достатъчно време за спокойна подготовка. Все така да се обичате.  blum
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #153 -: април 18, 2015, 13:25:25 »

Много ти благодаря отново!Пожелавам ти да ти се върнат добрите мисли heart girl_wink
Относно подготовката-определено ще ми бъде по-спокойно,макар че всички детайли отдавна са измислени и никак не се притеснявам.Само годеникът да хареса ресторанта,който съм избрала,и се захващам с подготовката Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 18, 2015, 13:27:47 »

Благодаря!  smile
За да не спамя повече в темата, ще се радвам да се срещаме и в другите теми.  Wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #155 -: април 19, 2015, 10:04:17 »

Благодаря!  smile
За да не спамя повече в темата, ще се радвам да се срещаме и в другите теми.  Wink
Твърде вероятно Wink
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #156 -: април 23, 2015, 15:21:07 »

Моят любим ми предложи на 30-тия ми рожден ден на Айфеловата кула в Париж! Изключително банално, но невероятно романтично! Изобщо не го очаквах и не знаех на кой свят се намирам дни след това... girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 23, 2015, 22:51:38 »

stylewreck, честито! Изобщо не е банално, а наистина е романтично. Приятна подготовка ти пожелавам. smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #158 -: април 24, 2015, 10:21:51 »

И аз не смятам,че е банално,дори си е много готино good Честито!
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #159 -: юни 12, 2015, 15:21:16 »

Хайде и тук да се разпиша.
Аз бях на командироква в Будапеща (5 месеца общо) и за рождения ми ден мъжо взе 2 седмици отпуск да дойде при мен да отпразнуваме подобаващо  Bravo Така няколко дни разходки, аху-иху, рождения ден наближи и имахме планове да отидем вечерта да го отпразнуваме на ресторант-кораб на Дунава.
Вечерта преди рождения ми ден аз още в 9 и нещо си легнах  pardon Но то работа, излизания после с мъжо и батериите ми секнаха, а исках на рождения ден да не се прибираме в 9 нали.. Та легнах си аз и си спа. По едно време се отваря вратата с гръм и трясък, светва ми се лампата и само чувам едно гръмко "Патоооо (той така ми вика  blush), честит рожден ден!" Аз като се сецнах, цялата рошава, оглеждам насам натам, не виждам нищо от светлината, картинка бях. Взех си телефона и гледам 11:02 и само казах "Ама то няма 12 още", при което ми се каза "Да ,ама в България вече е"  funnytooth
Рови той нещо из сака си и ми дава кутия от парфюм. Парфюм и си беше вътре де, но аз 5 минути го отварях, не мога да прогледна още просто и ми е мега трудно. Казах му, че много го харесвам и го гледам моичкия кляка и вади кутията.

Казах ДА и после му помагах да стане, че му омекнали коленете на милия  pardon Той не спа цяла нощ после, аз сигурно 2 часа smile

Издебна ме много брутално де  lol После си призна, че планът бил да предложи в ресторанта, но му дошло от вътре някакси да е тогава и станал да ме събуди biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 12, 2015, 15:35:14 »

Честито! Много да се обичате!  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #161 -: юни 13, 2015, 14:07:29 »

Gehenna, ако моя мъж ме беше събудил така, нямаше да оцелее до ваденето на кутийката, ахахха, явно си много миличка и търпелива. smile А в Париж е нямало път да идем и да небстанем свидетели на предложение, просто валеж е там. Wink
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #162 -: юни 14, 2015, 08:02:24 »

Gehenna, ако моя мъж ме беше събудил така, нямаше да оцелее до ваденето на кутийката, ахахха, явно си много миличка и търпелива. smile А в Париж е нямало път да идем и да небстанем свидетели на предложение, просто валеж е там. Wink

Виви, ако беше всеки друг ден да ме събуди така, щеше да бяга през балкона. Ама как да му се скарам, все пак разбрах, че е време за подарък за РДто, искам си го DANCE
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #163 -: юни 21, 2015, 10:04:22 »

Gehenna, много се изкефих на предложението!
Честито и се обичайте много! heart
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юли 12, 2015, 15:16:57 »

Здравейте от доста време чета темите из форума с надеждата, че и аз някой ден ще получа така желаното предложение и ето, че този ден дойде yahoo. Моя приятел ми предложи на 11.06 и следващата година на същата дата ще е и сватбата ни. А сега да ви разкажа малко за предложението, не е кой знае колко романтично, но ме остави без дъх.  Бяхме на пред мостика в Бургас и гледахме морето,  беше застанал зад мен и ме беше прегърнал. Говорехме си колко е красиво морето ииии изведнъж пред погледа си видях кутийка с пръстен. Тогава милото коленичи и ми зададе така чакания въпрос "Ще се омъжиш ли за мен?".....аз се разплаках ( от щастие разбира се), и от вълнение забравих да му отговоря. Тогава милото ме попита е няма ли да ми отговориш и тогава казах Даааа yahoo  heart
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines